Profil użytkownika Isara

Avatar użytkownika

Ogólne

Potęga:
Imię: Isara
Rasa: Lisołak
Wiek: 30


Aura

Barachitowa aura zakończona jest u podnóża cynową barwą, chociaż między nimi dostrzec można subtelne pasma miedzi czy też żelaza. Nie jest zbyt widoczna aczkolwiek zapowiada swój silny i szybki rozwój srebrną podstawą, która chce się wyrwać i zająć cały teren. Mieszaninę pokrywa, już wyraźniejsza dla oka, ametystowa poświata. Trzask płomieni przyjemnie tańczy w rozległych dźwiękach szeptu liści, ale niestety, ta symfonia kończy się nagłą… ciszą. Nie jest ona przyjemna, ani nie zdaje się być bezpieczna. Tajemniczości nadaje jej zapach lisiego futra, całkiem wilgotnego przy czym emanacja wydaje się być zimna i odległa… jakoby pochodziła z mroźnych, lodowych krain. Twarda i giętka niczym świeżo wykute żelazo i równie ostra, jak i gładka powierzchnia jest przeciwieństwem ciepło zestawionych kolorów. Cierpki kwaśny smak lepi się do ust, ale jest on przyjemny i zawsze miło się kojarzy. Należy jednak zwrócić uwagę, że pozostawia po sobie gorzkość na tyłach podniebienia, a ona… Ona zaś, z rzadka kiedy, zagości kwaśnością.


Wygląd

Białe jak śnieg włosy idealnie współgrają z jej śniadą cerą, spływając delikatnie kaskadą wzdłuż jej pleców. Ma różnobarwność tęczówek - prawe koloru morskiej głębi, lewe natomiast podchodzi pod barwę fioletu. Drobny nos sprawia, że wygląda na niewinną i uroczą osobę. Jest przeciętna, jeżeli chodzi o wzrost - 175 cm. Jest niezwykle szczupła, wręcz za chuda, często nosi ubrania, które podkreślają jej wcięcie w talii. Ubiera się w przewiewne suknie, dzięki którym może walczyć, gdyż nie krępują jej ruchów. Błękitna szata lekko odsłania ramiona. Suknia sięga do ziemi, zasłaniając bose stopy. Bardzo często używa magii pustki, aby stworzyć iluzję, iż jej suknia jest dłuższa i niczym dym ociera się o podłoże. W lisiej formie jej futro jest białe oraz oczywiście jest większa niż normalny lis. Jej oczy natomiast cały czas pozostają dwukolorowe.
Isara porusza się szybko i z gracją, niezwykle zwinna z niej lisołaczka. Jej głos natomiast jest wysoki i dźwięczny.


Charakter

Bardzo nieśmiała lisica, która szuka odpowiedzi na to, kim jest. Tak można ją krótko opisać. Isara w wiosce nie miała specjalnie wielu przyjaciół, prawie zawsze bawiła się sama. Przez pewien czas była głównym źródłem plotek, tylko dlatego, że jej futro jest śnieżnobiałe (a nie takie, jakie zazwyczaj mają przedstawiciele tej rasy - rude). To sprawiło, że zamknęła się w sobie. Przyzwyczaiła się do tego, że ludzie i zmiennokształtni o niej mówią. Mimo wszystko jest miła i przyjazna. Potrafi wiele poświęcić dla osób, które ją akceptują taką, jaka jest. Kocha podróżować, dlatego też nie przeszkadzała jej strata wioski. Na pierwszy rzut oka Isara to miła, urocza i naprawdę empatyczna istotka, lecz kiedy jej lub bliskich życie jest zagrożone, zmienia się w bezlitosną i zimnokrwistą zabójczynię. Nie cierpi przegrywać, a bardziej nienawidzi niesprawiedliwości i złych istot. Została wychowana na wojowniczkę, z czego jest bardzo dumna. Uwielbia rysować i tańczyć. Chociaż nie okazuje tego zbyt często, nienawidzi Piekielnych.
Zazwyczaj jest ciekawska. Bardzo mało w życiu widziała, stąd łatwo zdobyć jej zainteresowanie. Lubi się uczyć, dlatego też nauka przychodzi jej z łatwością.

Atrybuty

Krzepa:Raczej silny, Wrażliwy,
Zwinność:Bardzo zręczny, Bardzo szybki, Perfekcyjny,
Percepcja:Wyostrzony wzrok, Czuły słuch, Wyostrzony węch, Przytępiony smak, Czuły zm.mag,
Umysł:Bystry, Silna wola,
Prezencja:Piękny, Godny,

Cechy specjalne

Mowa zwierząt [Z]Jako, iż Isara jest Lisołakiem, łatwo jej się dogadać z innymi zwierzętami.
Łatwość nauki wszelakich dziedzin sztuki [Z]Bardzo szybko uczy się różnych rzeczy.
Regeneracja [D]Rany Isary zasklepiają się o wiele szybciej niż u przeciętnych osób.
Głos, czyli siostra - Kerise [S]Isara słyszy głos swojej zmarłej siostry - Kerise, która na początku udawała mężczyznę. Tajemnicza postać pomaga lisołaczce, gdyż jest do niej emocjonalnie przywiązana. Choć czasami zdarza jej się palnąć coś odnośnie wyglądu Isary, głównie zwracając uwagę na jej futro...

Umiejętności

Czytanie aur [O] Nauczyła się całkiem sprawnie czytać aury żywych istot.
Zielarstwo [O] Żyjąc w lesie wykształciła się w rozróżnianiu gatunków wszelakich ziół.
Demonologia [O] Zna podstawy na temat przybyszów z innych światów, demonów.
Władanie bronią białą [W] Sprawnie posługuje się mieczem i sztyletami.
Uniki [O] Szybko unika ataki, które mogłyby w dużym stopniu zaszkodzić jej życiu.
Rysowanie [W] W swojej wiosce bardzo często rysowała, aby zabić czas.
Taniec [O] Pokochała taniec już kiedy była małą dziewczynką.
Gimnastyka [O] Potrafi wykonywać skomplikowane akrobacje i figury.
Tropienie [O] Prawie bezbłędnie odczytuje ślady, tropi zwierzynę.
Skradanie się [W] Bezszelestnie się porusza.
Władanie bronią białą [M] Bezbłędnie i sprawnie posługuje się kosą do walki.
Pismo runiczne [P] Nauczona w wieży astralnej.
Walka wręcz [P] Nauczyła się jej od pewnego smoka, z którym zdarzyło jej się trenować.

Magia

        Sposób rzucania zaklęć: Moce
Ognia [A]Używa połączenia magii ognia i powietrza, aby materializować swoją kosę.
Pustki [N]Tworzy różne iluzje.
Powietrza [A]Używa połączenia magii ognia i powietrza, aby materializować swoją kosę.
Istnienia [N]

Magiczne przedmioty

Energetyczna kosa [ART]Isara dzięki swoim umiejętnościom - połączeniu magii ognia i powietrza, tworzy broń na kształt kosy. Energia skupia się na końcu długiej laski i tworzy ostrze, wyglądające jak błyskawica. Samo dotknięcie broni powoduje lekkie porażenie.
Szpony [ZAC]Metalowe szpony, które często nosi na palcach, sprawiają, iż rany ofiary (nawet, jeżeli posiada zdolność regeneracji) zasklepiają się znacznie dłużej.
Duchowa włócznia [ZAK][loteria] Potrafi przeniknąć przez przedmioty i ciało. Dla żywych niegroźna, dla duchów „zabójcza”.

Towarzysz


Historia

Isara urodziła się w małej wiosce, położonej na skraju Szepczącego Lasu, niedaleko Danae. Mieszkali w niej głównie zmiennokształtni. Ojca nigdy nie poznała, matka zginęła niedługo po porodzie. Dziecko od razu stało się źródłem plotek w całej osadzie, gdyż dziewczynka miała nietypowy kolor sierści - śnieżnobiały. Jednakże Isara bez wątpienia należy do rasy zmiennokształtnych - Lisołaków.
Jako, iż Isara straciła matkę w bardzo młodym wieku, dziewczynką zajęła się para Kotołaków. Przyszywany ojciec uczył ją wojaczki, natomiast matka przekazała jej wiedzę na temat Zielarstwa i Demonologii. Zazwyczaj Lisołaczka bawiła się sama.
Kiedy Isara nauczyła się czytać, w wieku zaledwie ośmiu lat, zainteresowała się księgami magicznymi. Zaczęła się uczyć magii. Odkryła różne połączenia czarów. Nigdy nie przepadała za walką z dystansu. Szła jej bardzo opornie.
Przyszedł również taki dzień, w którym Lisołaczka spotkała wędrowną Czarodziejkę. Kobieta spostrzegła Isarę, kiedy ta testowała magię pustki na jednym z okolicznych drzew. Magini nazywała się Kyrien. Zauważyła potencjał dziecka do magii i nauczyła ją kilku sztuczek. Isara zafascynowana umiejętnościami Czarodziejki, codziennie przez pięć lat przychodziła do tego samego miejsca w lesie, aby pobierać dalsze nauki od kobiety.
Pewnego dnia Isara dostała od Magini laskę, dzięki której mogła ukształtować dla siebie różnorakie rodzaje broni. Kostur posłużyła jej jako podstawa jej ostrza, na końcu natomiast często materializowała zakrzywiony nóż - klingę. Oczywiście trochę jej zajęło dopracowanie przedmiotu do stanu użytku. Na początku ciężko jej było opanować moc artefaktu, utrzymać stabilną formę kosy.
W wieku siedemnastu lat dołączyła do walki, którą wywołali ludzie. Przedstawiciele tejże rasy przerazili się zmiennokształtnych stworów i rozpoczęli bunt. W wiosce zapanował chaos, jednakże szybko udało się go załagodzić. Kilka miesięcy później Isara dołączyła do ludzi, chroniących wioskę. Została najmłodszą wojowniczką w historii wioski. Plotki o jej nienaturalnie ubarwionym futrze przestały w większej mierze być obraźliwe. Co nie oznacza, że zniknęły - wręcz przeciwnie! Nasiliły się.
„To dziecko jest wybrykiem natury!”
„Jej ojcem jest anioł? Naturian?”
Po niektórych pogłoskach Isara zaczęła interesować się swoją rodziną. Wiedziała, że jej matka nie żyje, lecz ojciec podobno tak. Nikt go nie znał, dlatego też ludzie w osadzie wymyślali niestworzone rzeczy na temat jej rodzica.
„Może to albinoska? Nie, przecież nie ma żadnego problemu ze słońcem...”
„Podobno porzucił ukochaną, kiedy ta była w ciąży”.
Miała dosyć tych plotek. Jednakże starała się ich nie słuchać, a po pewnym czasie przyzwyczaiła się do nich.

Kiedy wreszcie wybiły jej trzydzieste urodziny, wszystko się posypało. Wioska została zaatakowana przez piekielnych. Było ich po prostu za dużo. Nikt nie mógł zapobiec tragedii.
Isara nie rozpaczała w dniu, w którym osada spłonęła. Wyruszyła w świat. Pokochała podróże, w których nikt nie obgaduje jej za plecami.

~*~
Co się działo potem...

Pewnego dnia Isara została złapana przez grupę łowców nagród. Jak zwykle, jej niespotykany kolor futra przysporzył samych problemów. Na całe szczęście została uratowana przez smoka, który przedstawił jej się jako Isen. Zabrał ją do obozu, w którym też poznała czarodzieja; Exodusa. Wszędzie aż roiło się od rasy, do której lisołaczka żywi urazę. Postarała się jednak to ignorować.
Po dłuższym czasie zdecydowała się dołączyć do owej grupy, a razem z nimi podążyła do wieży astralnej. Tam zaczęła zgłębiać tajniki magii istnienia oraz pisma runicznego. Trenowała także z Isenem walkę wręcz, przez co jej zręczność również się podniosła.
Po miesiącu spędzonym w murach wieży, wszyscy wyruszyli do Demary, a po drodze zostali zaatakowani. Cała walka jednak zakończyła się pomyślnie dla nich, lecz Isara...
Zaczęła słyszeć dziwny głos, który zdawał się jej pomagać. Kto wie, kim on jest?
Na miasto jednak napadli łowcy nagród. Isara mocno się zdenerwowała, nie przepada za ludźmi ich pokroju. Została porwana wraz ze złodziejką, po czym zabrana w nieznane jej miejsce.

Dane gracza: Isara

Nazwa użytkownika:
Isara
Ranga:
Szukający drogi
Inne Postacie:
Jane, Camelia, Keira, Sevi, Eliae, Quillithea, Loneyethe, Aureola, Rheyaen,
Martwe postacie:
Tressa, Amrita
Płeć:
Kobieta
Status:
OFFLINE
Wiek:
19
 
 
PW:
Wyślij prywatną wiadomość
Grupy:
Dołączył(a):
N sie 02, 2015 5:22 pm
Ostatnia wizyta:
Pn gru 31, 2018 5:47 pm
Liczba postów:
46 | Znajdź posty użytkownika
(0.06% wszystkich postów / 0.04 posty dziennie)
Ostatni post:
[Ekradon i okolice] Biała nić przeznaczenia
Pn gru 31, 2018 5:28 pm
Najaktywniejszy w dziale:
Równina Maurat
(Posty: 15 / 32.61% postów użytkownika)
Najaktywniejszy w wątku:
[Równina Maurat] Między nami magami
(Posty: 15 / 32.61% postów użytkownika)
cron