PrzygodyTajemnicza mapa - informacje dla użytkowników.

W ciemnej krainie, w mrocznej dolinie Zło się budzi by zniszczyć ludzi... Tylko smoczy wrzask, lub mocy blask Zło przepędzi i ludzi oszczędzi...
Zablokowany
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Tajemnicza mapa - informacje dla użytkowników.

Post autor: Niara »

Tajemnicza mapa – informacje dla użytkowników.

Każdy z uczestników wyprawy w jakiś sposób dowiedział się, że istnieje tajemnicza mapa podzielona na trzy części, które po połączeniu wskażą drogę do kamieni mocy. Każda grupa uczestników udaje się w inne miejsce Alaranii, gdzie odnaleźć ma części mapy. Informacje o tym gdzie dokładnie znajduje się mapa pojawią się czasie podróży, zostaną one objawione przez Panią Losu. O dziwo po dotarciu do celu podróży, nasi uczestnicy nie znajdą mapy, lecz kompas pokazujący drogę do ukrytego kamienia. Co jednak najbardziej zaskakujące, każda grupa odnajdzie swój kompas pokazujący drogę w innym kierunku.

Tyle na dzisiaj mogę zdradzić z fabuły :)

UWAGA! Są to informacje dla użytkowników, nie dla ich postaci. Postacie, którymi gracie wiedzą jedynie, do jakiego miasta mają się udać i że gdzieś w jego obrębie odnajdą jedną z trzech części tajemniczej mapy. Już niedługo jednak, dostaną od Pani losu prezent, z nowymi wskazówkami.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Zablokowany

Wróć do „Przygody”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości