Ogłoszenia AktualneWspółpraca i promocja!

Ogłoszenia aktualne, która nie mieszczą się już na stronie głównej.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Współpraca i promocja!

Post autor: Niara »

Współpraca i promocja!

Kochani moi! Chcielibyśmy rozpocząć akcję promującą nasze forum. Na pewno zauważyliście, że brakuje nam "świeżej krwi" i nie chodzi mi tu o przywabienie do nas jedynie Wampirów. Przydałoby się tutaj trochę ruchu. Wielu z Was udziela się jedynie na granicowym discordzie - co jest super - ale na samym forum jest troszeczkę pusto. Jeśli chcielibyście pomóc w rozkręceniu forum na nowo, to potrzebujemy
1. Wszelkich opisów forum, mogą być krótkie - najważniejsze by były od serca! Nawet takie na 2-3 zdania będą cenne!
2. Jeśli jesteście na jakiś stronkach fantasy, discordach fantasy, innych forach i tym podobne i chciałoby się Wam podpytać, czy nie chcą wymienić się artykułem/bannerem itp, byłoby super. Najlepiej najpierw napisać do nas (Niary lub Meridiona, na PW/ gadu-gadu / discord) gdzie byście chcieli umieścić info o Granicy. Możecie nam też bezpośrednio dawać linki do stron gdzie można by rozreklamować forum.
3. Jeśli macie jakiekolwiek inne pomysły na reklamę forum, to walcie śmiało. Najłatwiej złapać nas przez discorda.
4. Jeśli znacie jakieś strony o innych profilach niż fantasy, np. s-f, furry, kocie pbf'y, gry z uniwersum Harrego Pottera, Tolkiena, Pratchetta, Igrzysk Śmierci, Narnii itp. itd. to też chętnie przyjmiemy informację o nich. Jeśli jesteście na jakiś innych grach i forach, to będziemy bardzo wdzięczni za wszelkie info.
5. Możecie nam też podsyłać linki do storn z opowiadaniami, grami paragrafowymi, profilami na portalach społecznościowych. Nie bójcie się do nas pisać, przyjmiemy każdą pomoc. W kupie siła!
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia Aktualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości