Self-Care ChallengeAkcja Karteczkowa

Styczeń minął nam bardzo szybko pod wyzwaniami dla zdrowia psychicznego. Luty natomiast będzie miksem, w którym zadania będą dotyczyły naszej strony fizycznej, psychicznej, duchowej. Znajdziecie wyzwania społeczne, ekologiczne i wiele wiele innych. Tym razem Self-Care Challenge organizować będzie Niara i Gwennie. Zadania pojawiać będą się na specjalnym kanale discorda, na serwerze Granicy, na Granicowym FB oraz na samym forum. Zapraszamy do zabawy!

Discord: https://discord.gg/9ffdkm58cQ
Fanpage: https://www.facebook.com/GranicaPBF
Zablokowany
Awatar użytkownika
Primavera
Szukający drogi
Posty: 41
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Maie lasu
Profesje:
Kontakt:

Akcja Karteczkowa

Post autor: Primavera »

Drodzy mieszkańcy Alaranii!

Miesiąc zdrowia psychicznego co prawda już za nami, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by go jeszcze przedłużyć. W dodatku zbliżają się święta, więc tym lepszy pretekst, by kogoś obdarować dobrym słowem. I chociaż oczywiście można to robić każdego dnia, bez konkretnego powodu, to chciałabym Wam zaproponować Akcję Karteczkową.

Więc o co w tym wszystkim chodzi?
Gdy minie termin zgłaszania chęci udziału w akcji, otrzymasz dokument do edycji. Twoim zadaniem będzie przyjrzenie się liście osób biorących udział w akcji — to wszystkie osoby, których nicki znajdziesz wypisane w dokumencie — i napisanie każdemu kilku miłych słów. Nie musi być to elaborat, wystarczy nawet kilka zdań; ważne, żeby były one od serca i podnoszące na duchu, takie, żeby można było je przytulić do siebie w najgorszych życiowych momentach. Mogą to też byś słowa dodające otuchy, komplementy, słowa wsparcia. Pokażmy naszej Granicowej rodzince, jak bardzo ją doceniamy i ile dobra dostrzegamy w sobie nawzajem!

Gdy już uporasz się z pisaniem liścików, odeślij mi wypełniony dokument, a po zakończeniu akcji dostaniesz swój własny plik z miłymi liścikami od Twojej rodzinki. Możesz je potem wydrukować, oprawić w ramkę i powiesić na ścianie, bo mogę zagwarantować, że będą to wyłącznie ciepłe i podnoszące na duchu słowa. <3

Wszystko, co napiszesz, będzie anonimowe — nie zostawiam podpisów autorów danego liściku, w związku z czym można się wyszaleć z pisaniem, ile dusza zapragnie. Ważne jest tylko to, by napisać naprawdę miłe rzeczy — takie, jakie sami chcielibyście przeczytać. W związku z tym zastrzegam sobie prawo do wyrzucenia liścików, które mogłyby kogoś skrzywdzić. Poza tym w żaden sposób nie będę ingerować w to, co napiszecie. Poza mną i odbiorcami liścików nikt nie będzie miał dostępu do dokumentów tworzonych podczas akcji.

Jak się zgłosić?
Wystarczy, że w odpowiedzi na tego posta napiszesz, że się zgłaszasz. W każdej chwili możesz też się wycofać bez podania przyczyny, lecz proszę — daj mi o tym znać.

Ważne terminy:
Zbieranie zgłoszeń: do 13.11.2021 do północy
Rozsyłanie plików do wypełnienia: 14.11.2021
Wypełnianie i odsyłanie plików: do 30.11.2021 do północy
Rozsyłanie prezencików: 6.12.2021

W tym wątku będę również umieszczała wszelkie przypominajki o terminach!

Trzymajcie się cieplutko :kocham :kwiatwisni
Awatar użytkownika
Xelliks
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 51
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Lich
Profesje: Alchemik , Mag , Badacz
Kontakt:

Post autor: Xelliks »

Zgłaszam się <3 :xelliks
Awatar użytkownika
Eris
Szukający drogi
Posty: 33
Rejestracja: 3 lat temu
Rasa: Fellarian
Profesje: Włóczęga , Bard
Kontakt:

Post autor: Eris »

Zgłaszam się :eris :wydra
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Zgłaszam się <3 :usciski
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Nuka
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 131
Rejestracja: 5 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Szlachcic , Najemnik , Wojownik
Kontakt:

Post autor: Nuka »

Ja również się zgłaszam :tulimykotka :wydra
Awatar użytkownika
Cornoctis
Zsyłający Sny
Posty: 300
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Lodowy Smok
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Cornoctis »

Zgłaszam się!
Awatar użytkownika
Jane
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Szpieg
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane »

Zgłaszam się! c:
"Chwasty to szkodniki, które zabierają słońce i wodę roślinom uprawnym. To nikomu niepotrzebne wyrzutki, które powinno się natychmiast wyrwać, zanim ucierpi całe pole. Niestety, one zawsze wracają, by zabijać. Odebrać możliwość innym roślinom na życie, czerpiąc na tym korzyści. Jane nie mogła porównać się do ciernia, który swymi kolcami bronił się przed wyrwaniem. Ona jest tylko chwastem"
Awatar użytkownika
Primavera
Szukający drogi
Posty: 41
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Maie lasu
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Primavera »

Kochani, przypominam, że można się zgłaszać jeszcze tylko do jutra do północy! Po tym czasie nowe zgłoszenia nie będą przyjmowane! :hug Jeszcze raz zachęcam do udziału, zwłaszcza tych, którzy się jeszcze wahają – wierzcie mi, będzie warto :D
Awatar użytkownika
Neretheal
Szukający drogi
Posty: 25
Rejestracja: 3 lat temu
Rasa: Maie
Profesje: Mag , Opiekun , Inna
Kontakt:

Post autor: Neretheal »

A co mi tam. Zgłaszam się.
Awatar użytkownika
Primavera
Szukający drogi
Posty: 41
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Maie lasu
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Primavera »

Drodzy uczestnicy!


Każdy z Was powinien już dostać dokument do edycji – dajcie znać, jeśli przesyłka do Was nie dotarła albo coś jest z nią nie tak. PW

Pamiętajcie, że macie czas do 30 listopada na wypełnienie dokumentu i odesłanie mi go dowolną drogą.

Powodzonka! :wawrzyn :kocham
Awatar użytkownika
Primavera
Szukający drogi
Posty: 41
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Maie lasu
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Primavera »

Drodzy uczestnicy, przypominam, że zostało już tylko sześć dni na napisanie miłych rzeczy! Pamiętajcie, żeby zacząć je wypełniać i odesłać mi na czas. :hug
Awatar użytkownika
Primavera
Szukający drogi
Posty: 41
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Maie lasu
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Primavera »

Drodzy, dajcie znać, proszę, jak daleko jesteście z wypełnianiem dokumentów i czy potrzebujecie więcej czasu. Mogę przedłużyć termin ich składania, ale najpierw musiałabym się dowiedzieć, na czym w ogóle stoimy. :D
Awatar użytkownika
Primavera
Szukający drogi
Posty: 41
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Maie lasu
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Primavera »

Kochani, przypominam, że dzisiaj o północy mija termin odsyłania karteczek. Jeżeli ktoś się do tego czasu nie wyrobi – proszę o sygnał. :kwiatwisni
Awatar użytkownika
Primavera
Szukający drogi
Posty: 41
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Maie lasu
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Primavera »

Kochani, Akcja Karteczkowa dobiegła już końca, więc pozwolę sobie na małe podsumowanie.

Napisaliście taki ogrom miłych, czułych i pozytywnych słów, że to niezwykłe! (Wcale nie ryczałam jak bóbr podczas składania tego wszystkiego do kupy, ekhm, wcale). Mam nadzieję, że te Karteczki będą Wam towarzyszyły w kolejnych miesiącach czy nawet latach – i że będą Wam przypominały, jakimi cudownymi ludźmi jesteście. Moje zawisną chyba na ścianie <3 :snalelove

Dzięki za udział i do zobaczenia przy następnej akcji! <3
Zablokowany

Wróć do „Self-Care Challenge”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości