Zloty Granicowe"Przekroczmy Granicę" Wrocław 22.05.2021

Tutaj umieszczamy tematy, a w nich wszelkie informacje dotyczące naszych spotkań w świecie rzeczywistym. W tematach dogadujemy szczegóły zlotów. Zachęcamy by swoją obecność zaznaczać właśnie w wątkach na forum. Ewentualnie później przenieść się z rozmowami na Discord.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

"Przekroczmy Granicę" Wrocław 22.05.2021

Post autor: Niara »

Kochani moi, w sobotę 22.05 szykuje się spotkanie we Wrocławiu. Zostaliśmy zaproszeni przez Xelliksa :xelliks na kawę, herbatkę i ciastko (to ostatnie we własnym zakresie ;) ) Jako, że pogoda ma być nieciekawa, a otwarte będą tylko ogródki, szanowny lich zaprosił nas do siebie. Obecnie wiadomo, że na "zlociku" będę ja i Mer :niarkaimeru , Wenszu i Wojenka :wenszuiwojenka Samiel :samiel no i nasz gospodarz :xelliks

Dajcie znać, kto jeszcze byłby chętny :kocham

My ze swojej strony możemy zaproponować podwózkę, ponieważ jedziemy samochodem i mamy 3 miejsca wolne :sweetcat :cat :kot3
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Xelliks
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 51
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Lich
Profesje: Alchemik , Mag , Badacz
Kontakt:

Post autor: Xelliks »

Jak ktoś chce to może nawet zostać na noc, znajdzie się kilka miejsc :xelliks
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Chętnie bym wpadła, ale jakąś konkretną odpowiedź dam we wtorek albo w środę, jak zobaczę jak mi się w pracy ułoży :przedkompem

EDIT:
Nie będzie mnie, wypijcie moje zdrowie.
Zablokowany

Wróć do „Zloty Granicowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości