Projekt GrymuarKrainy - Runda 1

W tym dziale powstają tematy w których umieszczane są zestawy grafik, które mogą znaleźć się w grymuarze. Znajdziecie pakiety z grafikami zwierząt, roślin, eliksirów, lekarstw, alchemii, kuchni i wielu, wielu innych. Każdy użytkownik może wybrać sobie grafikę do opisania - schematy opisów, zasady i więcej szczegółów znajdziecie w poszczególnych tematach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Krainy - Runda 1

Post autor: Niara »

Ten projekt to coś innego, niż wszystkie poprzednie. Tutaj do opisania są całe krainy występujące w Alaranii. Nie będę tu też wklejać grafiki. Już tłumaczę o co chodzi i jak to ma działać :magicznakotka

Poniżej znajduje się spis krainy, które są do opisania. Osoba chętna do opisu danej krainy wybiera ją z listy pisząc np. Biorę Góry Dasso - wtedy ja skreślam daną krainę z listy, dodaję dopisek, kto ją opisuje i wysyłam tej osobie na mail (który najlepiej podać mi w PW) cały pakiet grafik, które przygotowuję pod dany obszar. Nie ma tutaj żadnego terminu oddania pracy. Mogę na nią czekać naprawdę dowolną ilość czasu. Zwłaszcza, że opis krainy to duże przedsięwzięcie. Do opisu można wykorzystywać informację z subfor bezpośrednio na Granicy. Schemat opisu i to jak później będzie wyglądać taki artykuł znajdziecie tutaj pod linkiem do Szepczącego Lasu. Możecie też zadawać mi pytania na temat danego obszaru, a ja odpowiem jak to widzę. Nie opisujecie "podkrain", tak jak ma to miejsce w linku. Wszystkie miejsca na obszarze danej "dużej" krainy będą do opisania w osobnym projekcie :magicznykotek

Lista krainy do opisania:

Równiny Theryjskie - Medard :medziokot
Ocean Jadeitów
Jadeitowe Wybrzeże
Równina Drivii
Równiny Andurii
Góry Druidów
Pustynia Nanher
Morze Cienia
Wybrzeże Cienia
Góry Dasso
Mroczne Doliny
Opuszczone Królestwo
Szczyty Fellarionu
Nizina Arkadyjska
Równina Maurat
Lasy Eriantur
Równina Magenar
Wielka Pustynia Słońca
Góry Księżycowe - Kimiko - OPISANE
*Daleka Północ
*Daleka Północ obejmuje obszary Śnieżnego Lasu, Lodowych Pustkowi, Gór Thargorn, Wielkich Borów Zimowych i Lasów Therengoru.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Nuka
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 131
Rejestracja: 5 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Szlachcic , Najemnik , Wojownik
Kontakt:

Post autor: Nuka »

To ja w takim razie biorę:
Lasy Eriantur
Opuszczone Królestwo

Zajmę się opisami po zaliczeniach, czyli na początku lutego <3
Ściskam! :wydra
Ostatnio edytowane przez Niara 2 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Post nieaktualny, z powodu odejścia użytkownika.
Awatar użytkownika
Medard
Splatający Przeznaczenie
Posty: 725
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje: Władca , Mag , Badacz
Kontakt:

Post autor: Medard »

Biorę Równiny Theryjskie :serce :gacek

:medard
So I bless you with my curse
And encourage your endeavour
You’ll be better when you’re worse
You must die to live forever
Jim Steinman

Every night, and every morn,
Some to misery are born.
Every morn, and every night,
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight.
Some are born to endless night.
William Blake

Pies patrzy na człowieka z szacunkiem, kot z pogardą, a świnia jak równy z równym. porzekadło Vaerreńczyków
Awatar użytkownika
Kimiko
Kroczący w Snach
Posty: 222
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Panterołak
Profesje: Złodziej , Rozbójnik , Łowca
Kontakt:

Post autor: Kimiko »

Biorę:

Wielka Pustynia Słońca
Góry Księżycowe
Mroczne Doliny

:pantera
Rawr~ | Poważniej
Motto: Yes, it's dangerous. That's why it's fun!
Drugie motto: Zawsze może być gorzej! *_*
ODPOWIEDZ

Wróć do „Projekt Grymuar”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości