Ogłoszenia ArchiwumOgłoszenie z: 9.10.2020

Archiwum zawierające stare obwieszczenia władających tą krainą, by Ci którzy powrócili z dalekich podróży mogli zaznajomić się z wydarzeniami, które w czasie ich nieobecności zaszły.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Ogłoszenie z: 9.10.2020

Post autor: Niara »

Od Callisto

Hej kochani,
Zbierałam się do tego już od jakiegoś czasu, ciągle mając nadzieję, że uda mi się zawrzeć jakiś pakt i zyskać kilka godzin więcej w ciągu dnia, albo chociaż w ciągu tygodnia. Niestety rzeczywistość jest bezlitosna (dlatego Granica jest tak kusząca) i z przykrością informuję, że rezygnuję z funkcji Administratorki forum. Mimo, że wiąże się to głównie z obowiązkami, i tak było mi bardzo ciężko podjąć tę decyzję, bo naprawdę czułam, że robię tu coś dobrego. Niestety ostatnio moje nieobecności osiągają taki poziom, że pewnie i tak głównie Frigg i Niara odczują tę różnicę. Mimo wszystko… nie chciałam po prostu zmyć się cichaczem. Miło się z Wami pracowało i do zobaczenia w fabule.
:serce :callisto
OGŁOSZENIA

Przetasowania
W hierarchii forum nastąpiło sporo zmian. Samiel awansował na stanowisko Ekspert Moderatora, zajmującego się Karcianymi Łowcami. Nevaeh zmieniła kolor, z fioletowego, na miętowy, co również oznacza awans z Junior Moderatora, na Moderatora. Do grona naszych strażników, dołączyli Eris i Xelliks. Eris objął funkcję Karcianego Łowcy, a Xelliks Strażnika Podziemia, czyli moderatora forumowego discorda.

Piękno Miłowania
I oto jest! Nareszcie! Długo wyczekiwana, tajemnicza księga o meandrach związków i miłości. Księga Piękno Miłowania jest już dostępna! Zachęcamy do lektury i przemyśleń, na temat szacunku i miłości. Myślę, że nie ma co tutaj rozprawiać, najlepiej sami zajrzyjcie i poczytajcie o tym jak w Alaranii wyglądają uczucia, rodziny, śluby i miłość oczywiście Miłość niejedno ma imię.

Wrocławski Zlot
Ach, co to był za zlot! Zaowocował w wyjątkowe, nowe pomysły przejęcia władzy nad światem, dilerkę mydlaną, nowy rodzaj gry granicowej, odkrycie ciekawostek ze świata zwierząt i nie tylko, ślicznego dzidziusia Wonszlisztensteina, i mnóstwo ciekawych ploteczek… Jesteście ciekawi jakich? Koniecznie zajrzyjcie na bloga, gdzie czeka nie tylko relacja, ale też ogrom zdjęć, zapraszamy Zlot granicowy, zawsze odlotowy

Granicowy Discord
Kochani, z przyjemnością oznajmiamy Wam, że dla naszego odlotowego forum, powstał równie odlotowy discord. Jako, że wielu z Was o to prosiło, a Xelliks zaoferował się jako moderator, od dzisiaj możecie korzystać także z tego kanału do rozmów, słuchania muzyki, pogawędek, czy wrzucania śmiesznych obrazków. Więcej o Granicowym Discordzie znajdziecie pod tym linkiem: Witaj na discordzie!
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości