Zloty GranicoweGranica na Pyrkonie - terminarz+ankieta

Tutaj umieszczamy tematy, a w nich wszelkie informacje dotyczące naszych spotkań w świecie rzeczywistym. W tematach dogadujemy szczegóły zlotów. Zachęcamy by swoją obecność zaznaczać właśnie w wątkach na forum. Ewentualnie później przenieść się z rozmowami na Discord.

Granica na Pyrkonie - terminarz

18.05.2018
6
40%
19.05.2018
7
47%
20.05.2018
2
13%
 
Liczba głosów: 15

Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Granica na Pyrkonie - terminarz+ankieta

Post autor: Niara »

Kochani, może tutaj będzie łatwiej zagłosować. Tak, więc dodaje ankietę, w której można wybrać termin w który Wam pasuje. Można wybrać więcej niż jedną opcję, ponieważ niektórzy z Was mogą mieć czas w dwóch, a nawet trzech terminach.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Mamy remis, 6 osób może spotkać się w piątek i 6 w sobotę, oraz dwie w niedzielę. Pytanie co teraz? Ja osobiście proponuje piątek popołudniu, ponieważ w sobotę jest najwięcej atrakcji i paneli na Pyrkonie. Może piątek 18sta, pod mostem Królowej Jadwigi?
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Callisto
Czarny Kot
Posty: 399
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Złodziej , Skrytobójca , Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/administrator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Callisto »

Ja jestem za, do 18 akurat zdążę wrócić z roboty, ogarnąć się na szybko, capnąć transparent i heja! :D Właściwie mi pasują wszystkie opcje, ale piątek brzmi dobrze chyba właśnie dla tych, którzy w sobotę będą chcieli być na Pyrkonie. Ale dostosuję się oczywiście, jako że sama się tam nie wybieram.
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Jak pisałam, ja w piątek nie mogę. Bawcie się dobrze ;)
Awatar użytkownika
Kerhje
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 77
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Zielarz , Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Kerhje »

Ja i Hashira w piątek o 18.00 mamy zarezerwowany panel, więc bardziej byśmy stawiały na 19.00. Możemy ew. po prostu do Was dojść. :) Sobota, o 18-19 byłaby tak samo dobra, jeśli jednak bardziej pasuje piątek to oczywiście będziemy.
Awatar użytkownika
Satharin
Szukający drogi
Posty: 26
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Satharin »

Idę na tą samą prelekcję co Hashira i Kerhje więc również mi bardziej 19 pasuje w piątek.
Awatar użytkownika
Kimiko
Kroczący w Snach
Posty: 222
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Panterołak
Profesje: Złodziej , Rozbójnik , Łowca
Kontakt:

Post autor: Kimiko »

A czy komuś nie pasuje sobota zupełnie? Bo w takim razie może w sobotę się zobaczymy, skoro San może tylko wtedy, a reszta jest bardziej elastyczna?
Rawr~ | Poważniej
Motto: Yes, it's dangerous. That's why it's fun!
Drugie motto: Zawsze może być gorzej! *_*
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Ja z Merem możemy i w sobotę. Nam tam pasuje każdy termin. To co, sobota 18sta?
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Cętka
Szukający drogi
Posty: 46
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Panterołak
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Cętka »

Mi pasuje
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Na sobotę zapowiadają nam 19 stopni i lekkie zachmurzenie, także jak coś to możemy się spotkać u nas w mieszkaniu nie nad Wartą. Mieszkamy na osiedlu Piastowskim (możecie se sprawdzić na google maps jak to daleko), spod targów da się dojechać tramwajem linią 12 (wysiada się na przystanku Rzeczypospolitej, nie na przystanku Piastowskie, ten jest wcześniej) Ewentualnie możemy kogoś zgarnąć autem spod targów. W sensie Meru może, bo ja nie mam prawka. Piszcie do mnie na gg, albo na PW, ewentualnie tutaj, jak chcecie to zorganizować. Kto chce się spotkać, kogo zgarniać i tak dalej. Czy jednak wolicie neutralny grunt, czyli tą Wartę (ja ciągle proponuje pod mostem Królowej Jadwigi) No i godzina, jaka Wam pasuje najbardziej. Uznaję, że mamy nadal ustaloną sobotę na spotkanie (jak pisałam wyżej przy pogodzie). Dajcie znać, bo jak na razie to niewiele mamy ustalone.

Aaaa, no i proponuje żeby każdy sobie przypiął karteczkę z nickiem z forum co byśmy się nie mylili jak do siebie mówić. Zazwyczaj na Pyrkonie są te wiszące na smyczach identyfikatory, można sobie tam wpisać co się chce (taka moja propozycja).
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Kimiko
Kroczący w Snach
Posty: 222
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Panterołak
Profesje: Złodziej , Rozbójnik , Łowca
Kontakt:

Post autor: Kimiko »

Ja się raczej wycofam z podejmowania decyzji, bo jest mi naprawdę wszystko jedno xP W razie spotkania od razu u Niary i Mera to ja od razu tam już będę, ewentualnie mogę posterczeć z transparentem gdzieś przy głównej ulicy, jakby ktoś miał nie trafić xD

Na czoło naklejki, a nie jakieś identyfikatory x"D
(sory, głupawka z przemęczenia xP)
Rawr~ | Poważniej
Motto: Yes, it's dangerous. That's why it's fun!
Drugie motto: Zawsze może być gorzej! *_*
Awatar użytkownika
Satharin
Szukający drogi
Posty: 26
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Satharin »

Mi jak najbardziej pasuje sobota. I też nie mam pojęcia, mi obie lokacje odpowiadają. Chociaż jak ma być 19 stopni i chmury to może lepiej u was w mieszkaniu, jeżeli macie miejsce i zechcecie przyjąć zmęczonych wędrowców spod targów.

A co do lokalizacji to nie ma problemu, ja jestem z Poznania, więc przyprowadzę ludzi z Pyrkonu.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Miejsca może nie jest jakoś super dużo, ale jest kanapa - 4 osoby się zmieszczą (jak ktoś się wciśnie w kącik to nawet 5). Siedzidło (bujadło, czy jak to zwą - kosz do siedzenia), tam może siedzieć 1 osoba. 2 fotele domowe, ale jeszcze można przynieś z balkonu drugie 2 fotele, czyli w sumie 10 do miejsc do siedzenia się znajdzie. Jeszcze jest balkonowa kanapa, może się wciśnie do domu, tam się zmieszczą jeszcze 2 osoby. Także można się upakować w domu :) Satharin - jak możesz przytransportować tramwajem na Piastowskie to super gicio. Na przystanek zawsze ktoś może po Was przyjść (i mam tu na myśli mojego osiołka - Mera, albo Mera do towarzystwa z Calli :P). Jakby ktoś potrzebował mieć ze mną kontakt na dzień "przybycia" to niech pisze na PW mogę podać telefon, żeby był kontakt od razu, a nie przez posty czy PW na forum, bo wiadomo jak jest.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Kerhje
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 77
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Zielarz , Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Kerhje »

To może 19? Z Hashirą będziemy wolne dopiero po 18, a potem idziemy na koncert o 22.00, więc by było tak pomiędzy akurat, jeśli wszystkim pasuje. I możemy przybyć na Piastowskie, pomysł dobry. :)
Awatar użytkownika
Namir
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 60
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Lisołak
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Namir »

Niara, co ty mówisz, że mało miejsca masz - ja w swoim mieszkaniu zmieściłam 10 osób! XD możesz wszystko!
Ja jeszcze dam znać, bo wciąż na 50% mogę i nie mogę być, ale jak już miałabym się pojawić to w grę wchodzi tylko sobota - od razu bym po zajęciach kopsnęła się do Pozka <3 (tylko czekam aż dadzą nam plan zajęć i mi rachunki obliczą haha). Najpóźniej to byłabym o 17:45, tak pobieżnie patrząc, a najwcześniej pewnie koło 16~~
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Jak sobota, to będę na pewno! <3 Już mam bilety na pociąg - jeśli PKP nie zawiedzie, będę w Poznaniu 18.13 ^^
Zablokowany

Wróć do „Zloty Granicowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość