Księga Boskich PrawNieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
Awatar użytkownika
Barbarossa
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 127
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje: Pirat , Żeglarz , Rozbójnik
Kontakt:

Post autor: Barbarossa »

Na moje odpisy będzie trzeba jeszcze poczekać bo dosłownie na poprzedni tydzień i obecny zwaliły mi się materiały ze studiów na głowę.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Jestem chora. Mam zapalenie skóry, które sprawia mi ogromny ból. Niestety dobrano mi leczenie, które tylko pogorszyło sprawą. Mówiąc szczerze ledwo funkcjonuję. Nie zostawiam forum, ale jeśli ktoś chce mnie złapać to najlepiej na discord. Trudno mi się skupić na czytaniu czegokolwiek, więc w razie prośby o sprawdzanie KP może mi to zająć dwa-trzy dni, za co przepraszam.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Latro
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 72
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Rozbójnik , Złodziej , Przemytnik
Kontakt:

Post autor: Latro »

Przez następne 2-3 tygodnie pewnie będę pojawiać się rzadziej (szkoła, egzaminy zawodowe ><). Powinnam znaleźć czas na odpisy, ale proszę o cierpliwość...
Wilczy kompan Grim
Członkowie bandy: Hares (zwierzęca postać), Badael, Vraen, Gerad, Julian, Vales i Sven
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Nie będzie mnie 3-7 czerwca - na forum w ogóle, na komunikatorach raczej sporadycznie, więc można pisać, ale nie spinać się jak odpiszę dopiero na drugi dzień czy coś.
Liczę, że jak wrócę to moja hydra będzie duża, okrąglutka i wielogłowa - nie zawiedźcie mnie!
Awatar użytkownika
Jane
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Szpieg
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane »

Zgłaszam całkowitą nieobecność 12-20.06.2021 z powodu sesji.
"Chwasty to szkodniki, które zabierają słońce i wodę roślinom uprawnym. To nikomu niepotrzebne wyrzutki, które powinno się natychmiast wyrwać, zanim ucierpi całe pole. Niestety, one zawsze wracają, by zabijać. Odebrać możliwość innym roślinom na życie, czerpiąc na tym korzyści. Jane nie mogła porównać się do ciernia, który swymi kolcami bronił się przed wyrwaniem. Ona jest tylko chwastem"
Awatar użytkownika
Callisto
Czarny Kot
Posty: 399
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Złodziej , Skrytobójca , Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/administrator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Callisto »

Mogę być nieobecna w ten weekend i najbliższy tydzień.
Awatar użytkownika
Neretheal
Szukający drogi
Posty: 25
Rejestracja: 3 lat temu
Rasa: Maie
Profesje: Mag , Opiekun , Inna
Kontakt:

Post autor: Neretheal »

Z powodu spraw prywatnych jestem nieobecny do 9 lipca.

Pozdrawiam,
Awatar użytkownika
Kana
Szukający Snów
Posty: 191
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje: Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Kana »

Wakacje to dla mnie okres dosyć zajęty, więc na forum będę mniej aktywna, choć postaram się odpisywać przed wyjazdami.
18-25 lipca mogę być niedostępna - chyba, że wieczorem na komunikatorach :magicznakotka
Pegazy:
Kaprys, Dzika
,,Ma pani na coś alergię?
- Na głównych bohaterów." (Dzięki Conan!)

Dobra Kana, Gustowne przebranko, Młoda panna Trisk de Leu
"I niech Wam Kosmos sprzyja!" (Ponowne dzięki Conan!)
"Pewnego dnia będzie coś, ale nie wiem co. ~ Kana 2018" (Yao)
Awatar użytkownika
Esmeralda
Poszukujący Marzeń
Posty: 408
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Wojownik , Włóczęga
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Esmeralda »

Od 30 lipca zaczynamy z Wenszem naszą wakacyjną przygodę i nie będzie nas do 15 sierpnia, chyba że złapiemy wifi to będziemy zaglądać ^^
Awatar użytkownika
Latro
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 72
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Rozbójnik , Złodziej , Przemytnik
Kontakt:

Post autor: Latro »

Wyjeżdżam jutro i nie będzie mnie przez ok. tydzień. Raczej nie dam rady odpisywać w tym czasie, ale można mnie złapać na discordzie~
Wilczy kompan Grim
Członkowie bandy: Hares (zwierzęca postać), Badael, Vraen, Gerad, Julian, Vales i Sven
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Jestem chora. Właściwie i ja i Meru. Cały układ pokarmowy nam świruje i przewraca się jak na karuzeli. To nie tak, że nie będzie mnie wcale, ale trudno mnie złapać. Mam wyłączone komunikatory i na kompie i na telefonie, więc nie dostaje powiadomień ani z discord, ani z gg, ani z messenger Wyłączyłam wszystko celowo, bo ciężko mi się w tym stanie zajmować adminowaniem. Loguje się na forum, więc w razie katastrofy najlepiej pisać na PW. Raczej nie przewiduję wybuchu serwera, ale gdyby coś, to San, Calli i Xelliks mają mój numer tel, więc wtedy można dać im znać, żeby się ze mną skontaktowali.

:swinkorozec :queenniara
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Nuka
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 131
Rejestracja: 5 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Szlachcic , Najemnik , Wojownik
Kontakt:

Post autor: Nuka »

Tej nocy odeszła moja najukochańsza kotka. Serce mam roztrzaskane, więc pewnie kilka dni minie, zanim będę w stanie myśleć i odpisać na wątki. Na razie po prostu ryczę w randomowych chwilach, muszę się pozbierać. Jestem jednak na fb i można do mnie w razie czego pisać.
Trzymajcie się ciepło i obserwujcie swoje zwierzaki, proszę.
Awatar użytkownika
Kana
Szukający Snów
Posty: 191
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje: Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Kana »

Wakacje to nadal dla mnie nieco zajęty okres, więc podtrzymuję moją nieobecność i przepraszam współwątkowiczów - przez następny miesiąc będę pisać raczej niewiele, szykuję się też do opuszczenia paru wątków, by jednak nie stopować i popoprawiać postacie - mam nadzieję, że zostanie mi wybaczone x'D
Bawcie się więc dobrze, a w razie czego możecie mnie łapać na discordzie i przez PW ~

Trzymajcie się! :magicznakotka (i czytajcie Donosiciela!)
Pegazy:
Kaprys, Dzika
,,Ma pani na coś alergię?
- Na głównych bohaterów." (Dzięki Conan!)

Dobra Kana, Gustowne przebranko, Młoda panna Trisk de Leu
"I niech Wam Kosmos sprzyja!" (Ponowne dzięki Conan!)
"Pewnego dnia będzie coś, ale nie wiem co. ~ Kana 2018" (Yao)
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Dentystka przez przypadek (nie jej wina!), naruszyła mi nerw V twarzy, czyli tak zwany nerw trójdzielny. Miałam już z nim problemy wcześniej. Tłumacząc krótko, neuralgia nerwu twarzowego jest bardzo bolesna, jakby ktoś raził prądem, albo uderzał w żuchwę kijem golfowym. Innymi słowy chodzę po ścianach i ciężko się ze mną skontaktować na komunikatorach, bo albo bardzo cierpię, albo (po lekach) ścina mnie z nóg. Zaglądam, ale mogę nie odpisywać :< Gdybym miała określić ból w sali od 1-10, to najsilniejsze ataki grubo wychodzą poza skalę - sami rozumiecie.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Latro
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 72
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Rozbójnik , Złodziej , Przemytnik
Kontakt:

Post autor: Latro »

Nie będzie mnie od dzisiaj do… 3 września? Choć tak naprawdę już od kilku dni jestem dość zajęta i nie mogłam odpisywać (za co przepraszam ;-;). W razie czego można mnie złapać na discord (ale nie zawsze pewnie odpowiem od razu)

Edit: jednak wracam kilka dni wcześniej ^^
Wilczy kompan Grim
Członkowie bandy: Hares (zwierzęca postać), Badael, Vraen, Gerad, Julian, Vales i Sven
Awatar użytkownika
Esmeralda
Poszukujący Marzeń
Posty: 408
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Wojownik , Włóczęga
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Esmeralda »

10 września mam ważny egzamin, do tego czasu raczej nie będzie odpisów I aur ode mnie;.;
ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości