Archiwum AlarańskieNie masz z kim pisać? - ZBLOKOWANY I PRZENIESIONY

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Zablokowany
Hirstyn
Zbłąkana Dusza
Posty: 7
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Hirstyn »

Szukam jednej osoby (lub grupy osób podróżujących wspólnie), która chciałaby mnie odwiedzić w moim uroczym zamczysku w pewną, deszczową noc (może poszukiwaliby schronienia?). Liczę na osoby lubiące pisać, bo sam taką osobą jestem. Rasa jest mi raczej obojętna, chociaż wolałbym, aby nie był to piekielny ani nieumarły. Chyba, że byłby częścią większej grupy. Płeć jest mi obojętna.
Chętnych zapraszam do tego wątku: http://granica-pbf.pl/viewtopic.php?f=11&t=2621
Ostatnio edytowane przez Hirstyn 9 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Awatar użytkownika
Nathanea
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 81
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje: Najemnik
Kontakt:

Post autor: Nathanea »

Zamknięta w sobie wampirzyca szuka kogoś do towarzystwa. Lubię sobie popisać, więc na posty nie trzeba będzie długo czekać, o ile czas mi na to pozwoli. Nie mam dużego doświadczenia z pbf, ale myślę, że jakoś się dogadamy. Kontakt poprzez wiadomość prywatną lub GG zamieszczone w profilu :)

NIEAKTUALNE
Ostatnio edytowane przez Nathanea 9 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Rhavant
Błądzący na granicy światów
Posty: 10
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa:
Profesje:

Post autor: Rhavant »

Rhavant, Dziedzic Słońca jest na tropie organizacji, odpowiadającej za taki na jego świątynie. Dowiedział się że owa organizacja ma miejsca spotkań w różnych zakątkach Alaranii. Ruszył w podróż by nieść nadzieję i rąbek sprawiedliwości, tam gdzie go braknie.
Czy spotka kogoś na swojej drodze, chętnego do pomocy? Czy też znajdzie inne zadanie gdzie wymagana jest jego obecność?

Mogę dołączyć do istniejącego, ale wolałbym nowo utworzony wątek. Fabuła, zakres kampanii byłby mile widziane. Nie będę siedział po karczmach gadając o pierdołach, albo uczęszczał do domostw innych by ci się poczuli Panami wątku. Szukam takiego tematu, gdzie postacie będą ze sobą współpracować, by osiągnąć dany cel.

Lokalizacja: Fajnie by było, jakby akcja odgrywała się na Pustyni Nanher, ale inne miejsca też ok.
Fabuła: Coś nie prostolinijnego.
Rasy: Bez Zmiennokształtnych i Wampirów.
Charaktery: Bez złych postaci, inaczej będą się gryzły i to będzie bez sensu.
Odpisy: Co dwa dni standardowo może 3.

Nie mam żadnych innych wymagań poza tymi co u góry wypisałem.
AKTUALNE

PRAISE THE SUN \\        //
Ostatnio edytowane przez Rhavant 9 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
PRAISE _        _
THE =        =
SUN \\        //
Dorian
Szukający drogi
Posty: 37
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Dorian »

Chętnie rozpocznę z kimś wątek (najlepiej w okolicach Nandan-Ther, chociaż jestem otwarty na wszelkie inne propozycje ^^ ) albo dołączę do istniejącego - płeć nie gra dla mnie roli, co do rasy, wolałbym, aby byli to ludzie, chociaż inne rasy są również mile widziane. Mogę zagwarantować częste odpisy i mnóstwo pomysłów, które ubarwią naszą fabułę.

Aktualne
Ostatnio edytowane przez Dorian 9 lat temu, edytowano łącznie 3 razy.
Awatar użytkownika
Dagmara
Zbłąkana Dusza
Posty: 5
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Dagmara »

Szukam kogoś do wątku i na nic nie naciskam. Idzie się ze mną łatwo dogadać, więc zapraszam na pm. Odpisuję raz na dzień, bo szkoła.
Aniołem zostaje ta dusza, która za ziemskiego życia była dobra. Cieniem zza światów staje się dusza, która coś zostawiła w świecie żywych, czegoś zapomniała lub za czym tęskni. Potępionym zostaje istota okrutna i bezduszna, zła za życia, po śmierci skazana na wieczne katusze. A kim trzeba być za życia, by zostać śmiercią?
– Życiem.
Awatar użytkownika
Samiel
Kroczący pośród cudzych Marzeń
Posty: 438
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Skrytobójca , Wędrowiec , Najemnik
Kontakt:

Post autor: Samiel »

Cześć i czołem.
Szukam wątku dla mojej nowej postaci, więc zdecydowałem się, że napiszę tutaj.
Mam pewne wymagania, a oto i one:
1. Płeć współgracza: najlepiej żeby byłaby to kobieta.
2. Systematyczne odpisy (przynajmniej jeden na 1-3 dni).
3. Maksymalna liczba osób w wątku: 3-4 osoby (razem z moją postacią).

Co do lokalizacji wątku to nie mam żadnych wymagań i jest mi też obojętne czy zaczęlibyśmy na szlaku, w lesie, w przydrożnej karczmie czy gdzieś w mieście.
Jeżeli idzie o tematykę wątku to można coś wymyślić na PW, bądź na GG (numer podam w PW), bo ja aktualnie nie mam żadnego pomysłu na tematykę wątku.

Pozdrawiam.

EDIT. A, i w sprawie wątku piszcie na PW.

NIEAKTUALNE
Ostatnio edytowane przez Samiel 9 lat temu, edytowano łącznie 2 razy.
La mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
Lana
Szukający drogi
Posty: 33
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Lana »

Jeśli ktoś miałby ochotę potowarzyszyć mi w lochach, albo mnie uwolnić, zapraszam: http://granica-pbf.pl/viewtopic.php?f=136&t=2630, można najpierw napisać na PW, by obgadać szczegóły :)
Płeć i rasa są mi obojętne.
Jako, że już uporałem się ze sprawami osobistymi, gwarantuję częste odpisy.

AKTUALNE
Ostatnio edytowane przez Lana 9 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Awatar użytkownika
Dattan
Zbłąkana Dusza
Posty: 8
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Dattan »

Szukam towarzysza/towarzyszki do wspólnej gry. Ogólnie jest mi obojętna rasa, wiek itd, chociaż gdyby postać była w jakimkolwiek stopniu zła, wredna, złośliwe to lepiej "wkomponowała by się" w Dattana. Chętnych proszę o kontakt na pw :)
Awatar użytkownika
Wilkomir
Szukający drogi
Posty: 35
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Wilkomir »

Wesoły łucznik szuka towarzysza przygody. Chętnie wspomogę jakąś wyprawę :)

NIEAKTUALNE
Ostatnio edytowane przez Wilkomir 9 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Awatar użytkownika
Vanessa
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 61
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Zielarz , Alchemik , Badacz

Post autor: Vanessa »

Witam,

Aktualnie jestem wolna i chętnie podejmę z kimś wątek. Płeć jest mi obojętna. Mogę coś sama stworzyć.

Pozdrawiam ^^

NIEAKTUALNE
Awatar użytkownika
Akkarin
Poszukujący Marzeń
Posty: 415
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Nemorianin
Profesje:

Post autor: Akkarin »

Szukam kogoś kto ją zabije --> http://granica-pbf.pl/memberlist.php?mo ... ile&u=3492

NIEAKTUALNE
Arkad
Siedziba rodu Derathé

Naszym największym strachem nie jest to, że jesteśmy zbyt słabi tylko zbyt silni. Nasz blask nas przeraża, nie ciemność. Umniejszanie swojego znaczenia nie służy światu. Nie bój się tylko po to żeby inni czuli się przy tobie bezpiecznie. Przyszliśmy na świat by świecić. Ten blask jest w każdym z nas. Kiedy widać nasz blask, pozwalamy innym robić to samo. Uwalniając się od własnego strachu, wyzwalamy od niego innych.
Awatar użytkownika
Emese
Błądzący na granicy światów
Posty: 20
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Kobieta Bard
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Emese »

Witam,
aktualnie szukam towarzysza/towarzyszy do wspólnej podróży/misji/samego jestestwa. Mogę dołączyć do jakiegoś wątku, co do fabuły, rasy płci wymagań nie mam. :> W sprawie ustaleń zapraszam na PW
NIEAKTUALNE
Ostatnio edytowane przez Emese 9 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Awatar użytkownika
Aster
Błądzący na granicy światów
Posty: 11
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Leśna wróżka
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Aster »

Szukam towarzyszki/towarzysza przygód. Warunkiem jest to, aby postać z którą będę pisać była dobra (chyba, że nie będziemy grać "w jednej drużynie", wtedy nie mam nic przeciwko temu aby była zła i nikczemna). Poza tym drobnym szczegółem nic już dla mnie nie jest tak istotne. Nie mam nic przeciwko rozpoczętym sesjom - do takiej też chętnie dołączę.
Zainteresowanych zapraszam na PW :)
Awatar użytkownika
Dérigéntirh
Senna Zjawa
Posty: 260
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Smok
Profesje: Mag , Mędrzec , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Dérigéntirh »

Szukam towarzyszy dla dwóch postaci:
- Malugarda - Łowcy Dusz z konfliktem wewnętrznym, który to uwielbia narzekać, jak to świat go nie lubi.
- Avrira - nadętego wampirzego szlachcica o skłonnościach apodyktycznych.

Nie mam żadnych uprzedzeń co do ras/płci. Wymagam jedynie możliwie częstych odpisów oraz tego, aby można się było zawsze dogadać w jakiejś sprawie.
Zainteresowanych proszę o kontakt przez PW

NIEAKTUALNE
Dorian
Szukający drogi
Posty: 37
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Dorian »

Szukam osoby z którą mógłbym rozpocząć nowy wątek (bądź osób do których mógłbym się przyłączyć). Najlepiej gdyby był to mężczyzna homoseksualny lub też biseksualny, choć fabułą z mężczyzną heteroseksualnym czy z kobietą, również nie pogardzę. Oferuję mnóstwo pomysłów dzięki którym nasz wątek nie będzie nudny (ale wydarzenia w nim będą prawdopodobne), dyspozycyjność oraz długie posty. W zamian oczekuję tego samego (chociaż nie będę się gniewać za dogadane przerwy w odpisywaniu). Chętnych zapraszam na PW.

Aktualne.
Arianwen
Błądzący na granicy światów
Posty: 13
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Czarodziej
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Arianwen »

Syrenka Undine wpadła w tarapaty! Podli handlarze rzadkimi gatunkami porwali ją, zamknęli w szklanej trumnie i omamili usypiającymi ziołami! Ostatnio widziano ich w Górach Druidów. Podobno syrena jest niezwykle urodziwa, tak donoszą naoczni świadkowie.
Czy znajdzie się ktoś, kto ukróci poczynania nielegalnych handlarzy? Czy ktoś ocali dziewczynę z błękitnymi łuskami na ogonie?

Wszelkich ochotników uprasza się o kontakt na GG - 43638929 lub na PW na to konto (lecz tu nie ma gwarancji, że od razu zauważę wiadomość).

AKTUALNE
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości