Księga Boskich PrawNieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Wyjeżdżam na karnawał, ale na krótko, nie będzie mnie jutro i w niedzielę, wrócę już w poniedziałek.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

I jeszcze jeden post. Pisze w imieniu Irmgardis, jest chora i kazała przekazać, że nie będzie jej(czyli postaci Irmgardis i Leiry) przez czas nieokreślony.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Cornoctis
Zsyłający Sny
Posty: 300
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Lodowy Smok
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Cornoctis »

Dopadło mnie zapalenie gardła, więc będę mniej na forum. Każdego komu sprawdzam KP proszę o cierpliwość i wyrozumiałość. Do niedzieli może mi się trochę poprawi.
Awatar użytkownika
Lilla
Szukający drogi
Posty: 37
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Harpia
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Lilla »

Zgłaszam swoją nieobecność od dziś do piątku, wyjeżdżam na trochę, lecz w tym czasie będę uzupełniała odpisy, więc pojawią się w piątek.
Awatar użytkownika
Tilia
Kroczący w Snach
Posty: 223
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Człowiek - Druid
Profesje:
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Tilia »

Od jutra (21.02) do wtorku (23.02) nie będzie mnie wcale.
Awatar użytkownika
Siglind
Błądzący na granicy światów
Posty: 13
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Czarodziej
Profesje: Mag , Badacz , Szlachcic
Kontakt:

Post autor: Siglind »

Naprawdę strasznie przepraszam za tą nieobecność. Dzisiaj spróbuję odpisać, jednak nie wiem jak będzie ze mną po długiej podróży. Dodatkowo chciałabym zgłosić nieobrcność całkowitą od jutra rana co najmniej do końca tygodnia. A co późniejszych to od około 10 marca ddo 18 marca. Jeszcze raz przepraszam.
Awatar użytkownika
Irmgardis
Szukający drogi
Posty: 41
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Półelf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Irmgardis »

Prze jakieś 2 tygodnie obecność "dziurawa". Czasem wpadnę na chwilkę, ale czatować godzinami nie mogę.Przepraszam też za moją "obecność" od środy. Miałam wrócić do domu, ale wyjazd i wszystko się przesunęło, poprzekładało i koniec. Czasem udało się znaleźć chwilkę na granicę, ale porządny post był niemożliwy. Jeszcze raz przepraszam.

Irm, Leira i tworzone nowa postać ;)
"Anioły istnieją. Tylko czasem nie mają skrzydeł i nazywają się przyjaciele ♥♥♥"
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Jestem przeziębiona. Dlatego jest mnie na forum dosyć mało. Jak tylko poczuję się lepiej zapewne będę się logować codziennie i pracować normalnie.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Nie będzie mnie na ten weekend 04-06.03.2016r. z powodu wyjazdu.
Awatar użytkownika
Irmgardis
Szukający drogi
Posty: 41
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Półelf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Irmgardis »

Niestety znów piszę w tym temacie, choć bardzo tego nie lubię.
Ale ten temat jest po coś, więc zaczynam, o co chodzi:
- Niedługo egzaminy i trzeba się zacząć uczyć,
- Byłam chora i jeszcze trochę się kuruję,
- Kompletna załamka z godzinami... (Dlaczego dzień nie może trwać dłużej??? Na nic nie mam czasu)
Powpadam jak najwięcej, ale z powyższych powodów oznajmiam:
Chyba Róg Obfitości Czasu* przestał działać.

Do osób w wątku:
Irm postara się dziś odpisać, a Leira jeszcze nie jest oficjalnie w wątku.
Nową postać tworzę jak narazie w głowie i jestem z powodów powyżej podanych, trochę zastopowana.

* Mój własny Róg Obfitości Czasu. Jak napisałam, chyba się zepsuł, bo słabo u mnie z czasem.

Podsumowanie:
Nie będzie mnie do końca marca tak, jak kiedyś (niektórzy wiedzą ;) ). Będę wpadać, by coś napisać, ale nieobiecuję, że wszyscy będą szczęśliwi.

P.S. Smutny ten post :(
"Anioły istnieją. Tylko czasem nie mają skrzydeł i nazywają się przyjaciele ♥♥♥"
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Kochani, nie najlepiej się ostatnio czuje. Znów mam rzut mojej choroby, tym razem trochę gorszy od poprzednich. Nie wiem ile potrwa, czy tydzień, czy miesiąc. Będę się starać wchodzić na forum i odpisywać w miarę regularnie, ale jeśli chodzi o KP musicie liczyć bardziej na Cornoctisa i Frigg.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Nanwe
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 103
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Smok
Profesje: Uczeń , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Nanwe »

Muszę was wszystkich poinformować, że od dnia 07.04 nie będę w stanie odpisywać ani w ogóle odwiedzać granicy, ze względu na planowany trzy-tygodniowy pobyt w szpitalu. Nie jest to co prawda nic poważnego, ale nie będę mieć dostępu do Internetu, więc przepraszam. Pojawię się najpewniej dopiero pod koniec miesiąca :(
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Nie bedzie mnie jutro, a takze od dnia 24.03 do 29.03 z powodu wyjazdu do Hamburga. Za wszelkie opoznienia w sprawdzaniu KP uprzejmie przepraszam.
Awatar użytkownika
Christin
Błądzący na granicy światów
Posty: 19
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Upadły Anioł
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Christin »

Będę miał utrudniony dostęp do forum przez około 10 dni toteż przez ten czas prawdopodobnie nie poprawie KP
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Zglaszam wgledna nieobecnosc w dniach 1.04-4.04. 2016 r. z powodu wyjazdu, pracy oraz zajec do pozna na uczelni.
Awatar użytkownika
Jane
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Szpieg
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane »

No to teraz czas na moje nieobecności... A tego trochę jest jednak, tak sądzę.

No to wstęp: Jak wiadomo, za niecałe dwa tygodnie zaczynają się egzaminy gimnazjalne, a że ja jeszcze w gimnazjum siedzę, czeka mnie niestety nieuniknione. Nie mówię, że do tego czasu mnie nie będzie, aczkolwiek z moją dotychczasową weną stoję tak, że dość szybko odpisuję. Także sprawa wygląda na razie tak, iż moje odpisy z całą pewnością nie będą przez te dwa tygodnie takie częste, jak wcześniej godziłam naukę ze wszystkim, tak teraz muszę ją postawić na pierwszy ogień (moja wena mnie pewnie przytaszczy ;_; ). A więc przez ten tydzień będzie po prostu słabo z odpisami, a tutaj są dalej konkretne daty, kiedy mnie nie ma:
Od 18.04 do 21.04
Także to chyba tyle :x Jestem jednak częściej na GG, w razie gdyby była do mnie sprawa.
Pozdrawiam ślicznie,
Jane.
"Chwasty to szkodniki, które zabierają słońce i wodę roślinom uprawnym. To nikomu niepotrzebne wyrzutki, które powinno się natychmiast wyrwać, zanim ucierpi całe pole. Niestety, one zawsze wracają, by zabijać. Odebrać możliwość innym roślinom na życie, czerpiąc na tym korzyści. Jane nie mogła porównać się do ciernia, który swymi kolcami bronił się przed wyrwaniem. Ona jest tylko chwastem"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości