Księga Boskich PrawNieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Arayo
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 550
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Wojownik , Łowca , Artysta
Uwagi administracji: Konto Raena, jest prezentem urodzinowym dla użytkowniczki od administracji (z dnia 3.10.2013) i liczy się jako dodatkowy slot na postać. Raena (konto) jest postacią dodatkową, z czego wynika, że użytkowniczka może posiadać 7+1+1postaci na normalnych zasadach + 1 dodatkowych slotów, jeden jako prezent. Zatem użytkowniczka ma prawo posiadać razem 10 kont.
Kontakt:

Post autor: Arayo »

Nie będzie mnie od jutra tj. 01.09.2015, przez najbliższych kilka dni. Za postoje w wątkach z góry przepraszam, moje odpisy pojawią się po powrocie.
Awatar użytkownika
Erhall
Błądzący na granicy światów
Posty: 18
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Smok
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Erhall »

Niestety zmuszony jestem zgłosić nieobecność na czas nieokreślony :/

Anulowane, jednak będę trochę rzadziej na forum.
Ostatnio edytowane przez Erhall 8 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Przeziębiłam się, mam gorączkę, bóle głowy i nie jestem w stanie siedzieć przed kompem. Nie będzie mnie pewnie kilka dni. Wrócę, jak tylko wyzdrowieje.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Isen
Szukający drogi
Posty: 34
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Pradawni - Smok
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Isen »

Informuję, że ze względu na paskudne przeziębienie, będę nieobecny przez kilka najbliższych dni.
Awatar użytkownika
Cornoctis
Zsyłający Sny
Posty: 300
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Lodowy Smok
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Cornoctis »

Nie będzie mnie 23-26.09, jadę na wycieczkę szkolną do Warszawy i będę bez internetu x|
Awatar użytkownika
Xelliks
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 51
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Lich
Profesje: Alchemik , Mag , Badacz
Kontakt:

Post autor: Xelliks »

W razie czego nic nie piszę i na Fearghasie nic nie robię dlatego, że jestem chory i nie używam komputera i internetu bo leżę grzecznie w łóżeczku i zdrowieję :x więc nie wiem kiedy wrócę. Jak będę zdrowy. To pewne.
Awatar użytkownika
Sirmione
Błądzący na granicy światów
Posty: 11
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Człowiek, korsarz
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Sirmione »

Ja, (Sirmione, Gelarum) oraz mój dobry przyjaciel (Skierra, Ringlid, Calvemir) pracujemy teraz nad szkolnym projektem, bardzo zresztą rozbudowanym, w związku z czym będziemy mieli o wiele mniej czasu na składanie odwiedzin na forum. ;( jest także do przeczytania znacznej grubości lektura, przez co nasze posty mogą się nieco (sporo) przesunąć w czasie. Za te niedogodności przepraszamy. :(
"Nie mam nic przeciwko wrogom. Ba, nawet dobrze, że są, bo bez nich świat byłby wyjątkowo nudny." - Sirmione
Awatar użytkownika
Esmeralda
Poszukujący Marzeń
Posty: 408
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Wojownik , Włóczęga
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Esmeralda »

""" Wonsz/Lullu: internetu nie ma i nie będzie - awaria u dostawcy. Napisz w nieobecnościach treść tego esa ;-; (wszystko, nawet ten nawias :v) Według tego co wiem zajmie im to około 5 dni, ale obawiam się że to zajmie dłużej ;__;

Wonsz przeprasza Akka, Deriego smoka i Wojenke za brak możliwości pisania odpisu, zaś Corna za to, że nie będzie mógł się ze mną skontaktować w sprawie KP. To (Aż T-T) tyle. """
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Zgłaszam moją nieobecność w dniach 27.09 - 1.10.2015 r. z powodu wyjazdu.
Awatar użytkownika
Vaxen
Szukający Snów
Posty: 153
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Zabójca , Wojownik , Szlachcic
Kontakt:

Post autor: Vaxen »

Zgłaszam nieobecność Vaxena, Laury, Quirrita, Kaia oraz Keythy od wczoraj do 5 października włącznie lub nie — przeprowadzka + start studiów
                | Character Main Theme |

"OSZUKAĆ ŚMIERĆ" - opowiadanie mojego autorstwa
Awatar użytkownika
Mamaria
Szukający drogi
Posty: 36
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Kiedyś zwykła ludzka kobieta, po
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Mamaria »

Zgłaszam swoją nieobecność na czas od pierwszego, do czternastego października, z powodu urlopu.
W tym czasie może czasem wejdę na forum, ale raczej niezbyt często, na niezbyt długo.
http://pastebin.com/raw.php?i=Xva4XrVj
Awatar użytkownika
Gelarum
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 80
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Smoczyca
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Gelarum »

Będę dzisiaj nieobecna przez resztę dnia i pojawię się (może) dopiero w nocy.
Awatar użytkownika
Anetheron
Błądzący na granicy światów
Posty: 17
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Smok
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Anetheron »

Informuję, że nasz Królik, tj. Arayo, będzie nieobecna do piątku. Oczywiście piszę to w Jej imieniu ^^
Awatar użytkownika
Erhall
Błądzący na granicy światów
Posty: 18
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Smok
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Erhall »

Jestem aktualnie za granicą, w Niemczech. Wrócę dopiero we wtorek, więc jeśli jesteście niecierpliwi to możecie mnie pominąć w wątku.
Awatar użytkownika
Cornoctis
Zsyłający Sny
Posty: 300
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Lodowy Smok
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Cornoctis »

Nie powinienem raczej pojawiać się na forum 16-18.10. Będę w Łodzi
Awatar użytkownika
Jane
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Szpieg
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane »

Ja, Jane (Amrita, Isara, Keira i Camelia w jednym ^^) zgłaszam swoją nieobecność w dniach 17-19.10
"Chwasty to szkodniki, które zabierają słońce i wodę roślinom uprawnym. To nikomu niepotrzebne wyrzutki, które powinno się natychmiast wyrwać, zanim ucierpi całe pole. Niestety, one zawsze wracają, by zabijać. Odebrać możliwość innym roślinom na życie, czerpiąc na tym korzyści. Jane nie mogła porównać się do ciernia, który swymi kolcami bronił się przed wyrwaniem. Ona jest tylko chwastem"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości