Projekt GrymuarZagłębie Artystów

W tym dziale powstają tematy w których umieszczane są zestawy grafik, które mogą znaleźć się w grymuarze. Znajdziecie pakiety z grafikami zwierząt, roślin, eliksirów, lekarstw, alchemii, kuchni i wielu, wielu innych. Każdy użytkownik może wybrać sobie grafikę do opisania - schematy opisów, zasady i więcej szczegółów znajdziecie w poszczególnych tematach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Zagłębie Artystów

Post autor: Niara »

Pomysł pojawił się już jakiś czas temu w mojej rozmowie z Nemein. Ale rozrósł się bardzo mocno w mojej głowie. Chciałam go robić sama, ale może ktoś byłby chętny do pomocy, dlatego opiszę o co chodzi.

Projekt nazywa się Zagłębie Artystów, bo dotyczy państw, które zajmują się głównie dziedzinami artystycznymi, kreatywnymi, pięknymi. Pod niego zmieniłam kawałek mapy, który macie poniżej:
Obrazek

Opiszę pokrótce co wymyśliłam i jakby to miało wyglądać.
Istnieje legenda - legenda, bo bogowie powstali w inny sposób - że Prasmok stworzył Muzy i Veny - boginki/bóstwa artyzmu - w sumie jest ich 11, nie mam jeszcze rozdzielonych, które to Muzy, a które Veny. Są nimi: Megara, Arfaa, Randil, Thalia, Dafne, Siv'Lead, Arivela, Eunice, Zorica, Aurellie i Arnotai. Każda Muza i Vena opiekowały się innym rodzajem artyzmu, gdzie artyzm jest tu naprawdę szerokim pojęciem. Muzy i Veny zostały rozdzielone i stworzyły miasta, nad brzegami mórz, które później rozrosły się w kraje. Każdy kraj nosi nazwę od imienia swojej boginki. Region gdzie znajdują się ów kraje nazywany jest Zagłębiem Artystów. I wszystkie 11 stolic tworzy gigantyczny - największy na świecie sojusz - któremu muszę nadać jeszcze nazwę. Sojusz ten jest nie do ruszenia, bo jedne miasta nie istnieją bez drugich. Muzyka jest potrzebna by tańczyć. Rzeźba jest potrzebna Architektom, Literatura piszę dla Teatru i tak dalej. Trzeba opisać kraje Muz i Ven. Z pewnością też wynikną artykuły poboczne. Poniżej macie grafikę herbów i flag z objaśnieniami - można ją sobie ściągnąć. Żeby nie było problemu z wczytywaniem zoptymalizowałam grafikę, więc oryginalnie herby mają ładniejszy wygląd.

Jeśli ktoś ma ochotę pomóc to zapraszam do mnie na discord :queenniara , nie trzeba opisywać całego państwa, ale chętnie przyjmę wszelkie pomniejsze pomysły. Oczywiście jeśli ktoś chce całe państwo to no problem. Tylko musimy się dogadać, bo każdy kraj jest tutaj powiązany. <3 :)

Obrazek
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Dobrze liczysz, biere!

Odezwę się na discord
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Szklarstwo it's my life
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Uaktualniłam listę herbów, dodałam teatr i tak jak prosiliście kowalstwo.

Małe podsumowanie, kto co zgarnął.

Zorica (krawiectwo)- Niara :queenniara
Thalia (uroda) - Sanaya :sanaya
Dafne (szklarstwo) - Frigg :dryad
Aurellie (literatura) - Aki :ian
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Uria
Zbłąkana Dusza
Posty: 6
Rejestracja: 2 lat temu
Rasa: Nemorianin
Profesje: Arystokrata , Wojownik , Mag
Kontakt:

Post autor: Uria »

Tak jak na discord Ja i Latro bierzemy Siv'Lead ;3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Projekt Grymuar”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości