Ogłoszenia ArchiwumOgłoszenie z: 6.07.2022

Archiwum zawierające stare obwieszczenia władających tą krainą, by Ci którzy powrócili z dalekich podróży mogli zaznajomić się z wydarzeniami, które w czasie ich nieobecności zaszły.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Ogłoszenie z: 6.07.2022

Post autor: Niara »

Kronika Bohaterów #2

Ach ci bohaterowie, mniejsi i więksi. Spokojni i szaleni. Czasu ubywa, a jednak ciągle się pojawiają, bo nie można utrzymać placów z dala od klawiatury. Jakaś magiczna siła pcha nas do tworzenia nowych postaci. Rozum mówi STOP, ale serce wyrywa się z piersi. Oto drugie wydanie przeglądu bohaterów Granicy. KLIK
Ogłoszeń kilka

Projekt Grymuar
Kochani, wiem, że Projekt Grymuar bardzo przeze mnie ucierpiał. Nie dodawałam na bieżąco artykułów, co wielu z was zniechęciło do pisania - absolutnie to rozumiem i przepraszam za moją opieszałość. W tej chwili nie zalega mi już żaden stary artykuł, wstawiłam państwa, a także religie, plus wiele innych pomniejszych artykułów. Te, które dostałam dzisiaj na maila wkleję w tym tygodniu. Bardzo dziękuję wszystkim za wysiłek i prace, który wkładacie w pisanie. I jeszcze raz przepraszam, że musieliście tyle czekać, by zobaczyć swoje teksty w Grymuarze. Teraz artykuły będę dodawać na bieżąco. W związku z tym mam dla Was dwa zestawienia. Jedno to grafiki rybek, bo o ile mamy stworzenia wodne, tak mamy tylko jedną rybkę od Aalyii. A drugie to coś ciekawszego mam nadzieję, grafiki są często dość abstrakcyjne, w różnej kresce, w dużej mierze mają być dla was inspiracją, czasem luźną, czasem bardziej ścisłą. Chodzi o wypełnienie, lekko zapomnianej księgi: Księgi Opowieści. Być może ktoś zechce napisać wiersz, może go zainspirować jakaś grafika, ale niekoniecznie. Możecie pisać wiersze, opowiadania, piosenki, bajki, krótkie, lub dłuższe, dla których inspiracją było coś zupełnie nie pojawiającego się w zestawianiu. Piszcie, przysyłajcie, a ja będę wypełniać Księgę Opowieści kawałkami waszych serc i dusz. Zajrzyjcie o, TUTAJ Co do dodanych do Grymuaru artykułów to znajdziecie je na stronie głównej samego Grymuaru oraz w zestawieniu w poście na forum -> TUTAJ

Poprawki na stronie głównej Grymuaru
Zmieniliśmy stronę główną Grymuaru, tak by była bardziej przyjazna i czytelna. Nie ma już na niej tekstu powitalnego, który był ładny ale nic nie wnosił. Na samej górze znajdziecie terak ikony prowadzące na foru, do bloga i do przewodnika po granicy. Poniżej są ikony do najważniejszych części forum. Co do ksiąg, to kilka zupełnie zniknęło, teraz wiedzą zawartą w kilku miejscach znajdziecie pod księgą Najważniejsza Wiedza, warto do niej zajrzeć. Księga Wierzeń i Religii została wypełniona przez Religii Najwyższego i dwie pomniejsze, napisane przez Samiela i Arnulfa.

Plakaty Granicy
Jakiś czas temu stworzyłam plakat forum, znajdują się na nim podstawowe informacje i co bardzo ważne QR code, który przenosi prosto na forum. Plakat jest do pobrania tutaj, ma rozmiar A3 - Plakat Granicy. Jeśli macie chęci i macie gdzie taki plakat powiesić - po to on powstał. Można go drukować w mniejszym formacie oczywiście. Do akcji włączył się już Arnulf, który powiesił plakat na swojej uczelni, również Malfo włączyła się do akcji. Zachęcam wszystkich do pomocy przy promowaniu Granicy.

Wymiana banerami
Jak zapewne zauważyliście na dole forum jest obecnie prowadzona wymiana banerami. Nie jest to wymiana ściśle "forum za forum", ale zawieranie partnerstw z różnymi stronami, np. wydawnictwem Masz Wybór, Play by blog Pod obcym niebem, Vision Lighthouse, Yggdrasil. Pewnie część z Was siedzi na jakiś forach czy innych stronach, niekoniecznie w klimatach fantasy. Dawajcie znać, jeśli znacie jakieś miejsc na wymianę. Chętnie wymienimy się np. ze stronami z Harrego Potera, DC, Marvel, Król Lew, czy inne bajki Disneya, na pewno wiecie o co chodzi, śmiało piszcie do mnie PW :)
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości