Zloty GranicoweGranicowy Zlot Sylwestrowy - Poznań 30.12.2021 - 2.01.2022

Tutaj umieszczamy tematy, a w nich wszelkie informacje dotyczące naszych spotkań w świecie rzeczywistym. W tematach dogadujemy szczegóły zlotów. Zachęcamy by swoją obecność zaznaczać właśnie w wątkach na forum. Ewentualnie później przenieść się z rozmowami na Discord.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Granicowy Zlot Sylwestrowy - Poznań 30.12.2021 - 2.01.2022

Post autor: Niara »

Organizator: Królowa Niarka :queenniara
Pomocnicy: Wiosenka Primavera :wiosenka

Motyw przewodni: Gorset i Żabot, czyli upijmy się w doborowym towarzystwie.
O co w ogóle chodzi z tym hasłem. Mój plan na Sylwestra jest taki, żebyśmy przebrali się niczym na alarański bal. W mojej szafie znajduje się całe mnóstwo gorsetów w różnych rozmiarach. Jestem pewna, że starczy dla wszystkich. Mam też ogrom długich spódnic w stylu fantasy. To część przebrań raczej damski, ale jeśli jakiś mężczyzna zapragnie wcisnąć się w gorset i spódnicę - spróbujemy (dopchnąć kolanem) :) Żaboty - szyje żaboty od dawna dla Mera, właśnie jako przebranie. A przebranie jest proste, wystarczy ładna koszula, żabot jest na gumce, schowany pod kołnierzyk, do tego przywiązywane do makietów rozkloszowane rękawki i już, mamy arystokratę. Ze swojej strony zobowiązuje się wszystkim chętnym uszyć żabot i rękawki (oferta dotyczy zarówno panów jak i pań). Do wyboru kolory: biały, czarny, granatowy, czerwony, koralowy i (chyba)turkusowy. Do koszuli pasuje też kamizelka - zwykła, bez żadnego szaleństwa :D To tak na marginesie.

(Oczywiście nie ma żadnego przymusu przebierania się!)

Gdzie i kiedy: Poznań 30.12.2021 - 2.01.2022 - Domostwo Niarki i Mera:swiatecznahejka
Spanko: Karczma pod Zlotowym Jednorożcem u Niarki i Mera, Wiosenkowa Gospoda Primavery

Opis i atrakcje: Impreza Sylwestrowa, z muzyką, tańcem i... KARAOKE! Jedzenie, picie, alkohol, co by nie przyjąć nowego roku alarańskiego na trzeźwo. A o północy coś super specjalnego: Wjeżdżamy na 10 piętro, na taras widokowy (przeszkolony tunel pomiędzy kondygnacjami budynku, całkowicie bezpieczny znajdujący się wewnątrz, nie na zewnątrz, osoby z lękiem wysokości mogą czuć się bezpiecznie), wraz z toastem i oglądamy fajerwerki z najlepszych miejsc ever. :nowyrok

By było miejsce na tańce, hulanki i swawole, najprawdopodobniej część pijacka :toast odbywać się będzie w innym pomieszczeniu, zaś taneczna w salonie (ewentualnie zostanie wyniesiona część mebli ;) :wesolychswiat

Kontakt: PW do Niary, discord do Niary: Niara#3866
Discord zlotowy: https://discord.gg/Cr9VMMKUuT
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zloty Granicowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości