Archiwum projektówAtlas Roślin - Runda 1

Zablokowany
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Atlas Roślin - Runda 1

Post autor: Niara »

Wstęp: Te poprzednie tematy miałam jakoś nieskoordynowane. Każdy inny tytuł. W roślinach, w jednym temacie dwie rundy. Bestie podzielone na dwie kategorie. Uznałam, że trzeba to jakoś ujednolicić. Także zeruję licznik i wszystko będzie szło od 1 rundy, a stare tematy będą wkrótce przerzucone do mini archiwum w tym dziale. W każdej rundzie będę kopiować zasady i informację jak działa temat

O CO CHODZI:
W temacie znajdują się grafiki różnych roślin, które docelowo mają trafić do Atlasu Roślin w Grymuarze. Grafika całości jest pomniejszona i dopasowana do forum, po otworzeniu jej (prawy przycisk myszy -> pokaż obraz) pokaże się ona w rozdzielczości docelowej, w której każdy obrazek ma rozmiar 400x533 px. Waszym zadaniem jest opisanie wybranego stwora, lub stworów, które wybierzecie. Jeżeli ktoś potrzebuje większej wersji grafiki może napisać do mnie na PW2

ZASADY:
1. Można wybrać więcej niż jedną grafikę.
2. Po wybraniu grafiki należy wpisać w poście, którą chcecie dla siebie: Biorę 2, Dla mnie 9 i 11, Ja 7,13 i 1 i tym podobne. Wtedy wiadomo, że grafika jest zaklepana. Dodatkowo na dużej grafice skreślam te, które ktoś już "przygarnął" :)
3. Specyfikację znajdziecie w Atlas Roślin, w Grymuarze. Wystarczy kliknąć w dowolny artykuł.
4. Opisany przedmiot proszę o wysyłanie na adres mail: granicapbf@gmail.com (na mailu jest mi łatwiej posortować wasze prace), w wyjątkowych przypadkach można wysyłać je na PW.
5. Proszę byście nie używali w opisach tabulatorów. Powodują one, że tekst w grymuarze zmienia się w cytat, bez nich będzie mi po prostu łatwiej dodać wasz opis.
6. Najlepsze są teksty bez zbędnego formatowania, ponieważ przy dodawaniu i tak muszę sformatować go pod grymuar.
Poniżej nowy zestaw grafik, jest ich więcej niż zwykle. Tym razem nie ma drzew, za to są krzewy i owoce. W razie czego, jeśli ktoś chciałby np. grzyby, czy drzewa właśnie, może dać mi znać w PW, to coś podeślę z poza tabelki :) Liczę jednak, że znajdziecie coś dla siebie :) <3

Obrazek
Awatar użytkownika
Gwenfyvar
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 88
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Zielarz , Bard
Kontakt:

Post autor: Gwenfyvar »

Zaklepuję 1 i 10 :D
Awatar użytkownika
Medard
Splatający Przeznaczenie
Posty: 725
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje: Władca , Mag , Badacz
Kontakt:

Post autor: Medard »

Biorę 7, 14 oraz 16.
Ostatnio edytowane przez Medard 3 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Awatar użytkownika
Ogana
Szukający drogi
Posty: 39
Rejestracja: 4 lat temu
Rasa: Pokusa
Profesje: Rzemieślnik , Mieszczanin
Kontakt:

Post autor: Ogana »

2, 3, 4, 6 i wracam na urlop xp
Awatar użytkownika
Medard
Splatający Przeznaczenie
Posty: 725
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje: Władca , Mag , Badacz
Kontakt:

Post autor: Medard »

Szalejesz XD.
Awatar użytkownika
Iaskel
Szukający drogi
Posty: 49
Rejestracja: 5 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Uzdrowiciel , Zielarz , Mag
Kontakt:

Post autor: Iaskel »

Poproszę 12 i 15.
Awatar użytkownika
Samiel
Kroczący pośród cudzych Marzeń
Posty: 433
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Skrytobójca , Wędrowiec , Najemnik
Kontakt:

Post autor: Samiel »

Wybieram 11
Awatar użytkownika
Medard
Splatający Przeznaczenie
Posty: 725
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje: Władca , Mag , Badacz
Kontakt:

Post autor: Medard »

Wezmę jeszcze cytrusa o numerze 13.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Wymieniłam obrazek numer 8
Poprzedni był do kitu. Obecny - wiadomo, że widać na nim maliny, ale jest cudny. Chodzi o to, żeby wymyślić jakiś podgatunek, czy inne cudo, albo, że wyglądają jak maliny, a z jakiś powodów są trujące - zdaję się na was :)
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

OMG, jestem pazerną mendą, ale ja te maliny chcę <3

Poproszę numer 8! By formalności stało się zadość.
Awatar użytkownika
Medard
Splatający Przeznaczenie
Posty: 725
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje: Władca , Mag , Badacz
Kontakt:

Post autor: Medard »

Też jestem mendą i krwiopijcą, zabieram grzyby wodne o nr. 5.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

No to zostają już tylko amarantowe palemki wystające z pnia :)
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

To ja to bierę i kończymy tę rundę >:)
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Roślinki wyprzedane :)
Pewnie niedługo rzucę nową porcję, tymczasem temat zamykam.
Ściskam i tulę :) :tulaski
Zablokowany

Wróć do „Archiwum projektów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości