Zloty Granicowe"Przekroczmy Granicę" Kraków 2020

Tutaj umieszczamy tematy, a w nich wszelkie informacje dotyczące naszych spotkań w świecie rzeczywistym. W tematach dogadujemy szczegóły zlotów. Zachęcamy by swoją obecność zaznaczać właśnie w wątkach na forum. Ewentualnie później przenieść się z rozmowami na Discord.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

"Przekroczmy Granicę" Kraków 2020

Post autor: Sanaya »

Siema, siema!
Sytuacja jest jaka jest, no ale lud nieśmiało doprasza się igrzysk, więc... Z racji tego, że inicjowanie zlotów przeze mnie powoli staje się tradycją, przemówię w imieniu ludu i ogłaszam:

22-23 sierpnia, Kraków

Miejsce i data wybrana przez nasze Krakuski (no, prawie) - Jane i Nevaeh. Mamy więc przewodniczki na miejscu!
Wiem, że żyjemy aktualnie w ciekawych czasach i trudno stwierdzić co będzie za tydzień a co dopiero za dwa miesiące, ale nadzieje są. Nikogo nie namawiamy, nikogo nie zmuszamy i liczymy się z tym, że frekwencja może być średnia, ale miło byłoby się spotkać nawet w malutkim gronie!

Nie, wyjątkowo nie słyszałam o żadnym ciekawym koncercie w okolicy.
Awatar użytkownika
Nevaeh
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 52
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Bard , Służący
Kontakt:

Post autor: Nevaeh »

Potwierdzam i zapraszam! <3
Rezerwuję sobie termin, żeby w końcu (!) się z Wami spotkać. Także... Oby do zobaczenia :D :lutnia :music

EDIT: Wszechświat naprawdę nie chce, żebym pojawiała się na zlotach i jak zwykle miesza mi w planach. 22. sierpnia wpadło mi wesele przeniesione z wcześniejszego terminu w związku z Sami Wiecie Czym :wirus >_> Zatem w sobotę nie dam rady raczej wpaść, za to postaram się pojawić w niedzielę, jeśli towarzystwo jeszcze się całkiem nie rozjedzie ;^;
Zła jestem no ._. Ale nic nie poradzę. Kiedyś złamię tę klątwę, przysięgam! :music
"Tyle mnie we mnie, ile mego odbicia w sercu drugiego człowieka." ~Nev
Awatar użytkownika
Jane
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Szpieg
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane »

Będę wtedy na pewno! Więc zapraszam. Jak dobrze pójdzie, mogę nawet zaoferować nocleg dwóm osobom w moim skromnym mieszkaniu, ale to zobaczy się bliżej terminu.
Oby do zobaczenia! :D
"Chwasty to szkodniki, które zabierają słońce i wodę roślinom uprawnym. To nikomu niepotrzebne wyrzutki, które powinno się natychmiast wyrwać, zanim ucierpi całe pole. Niestety, one zawsze wracają, by zabijać. Odebrać możliwość innym roślinom na życie, czerpiąc na tym korzyści. Jane nie mogła porównać się do ciernia, który swymi kolcami bronił się przed wyrwaniem. Ona jest tylko chwastem"
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Ja mam specjalna okazję! 24 sierpnia mam urodziny, czy to wystarczy? <3

Jednak przez co najmniej dwa miesiące (o ile nie dłużej) będę robić na dwa etaty więc bliżej terminu (np. dopiero tydzień przed xD") będę w stanie się określić czy pojadę (siły wyższe), ale ja jestem jak najbardziej na tak! chcę bardzo *_* Już tęsknie za wami perełki :pearl: <3
Awatar użytkownika
Esmeralda
Poszukujący Marzeń
Posty: 408
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Wojownik , Włóczęga
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Esmeralda »

Ja I Wenszu raczej będziemy :3
Awatar użytkownika
Samiel
Kroczący pośród cudzych Marzeń
Posty: 433
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Skrytobójca , Wędrowiec , Najemnik
Kontakt:

Post autor: Samiel »

Chodzą słuchy, że się pojawię
La mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Nas nie będzie na pewno, nie mamy z kim zostawić naszego puchatego stada i przez cały sierpień opiekujemy się mieszkaniem sąsiadki, także no. A z Poznania to jednak jest spory kawałek, żeby jechać jednego dnia w dwie strony.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Dobra, ludzie i nieludzie - do zlotu zostały niecałe trzy tygodnie!
Pora chyba na jakieś konkretniejsze deklaracje - kto może, kogo wstrzyma grafik. Chciałabym przede wszystkim ogarnąć temat noclegu, jeśli będzie taka potrzeba, bo żeby usiąść gdzieś to zawsze znajdziemy miejsce. Dlatego prosiłabym, aby ci, którzy będą zostawali na noc dali znać do końca tygodnia (09.08), wtedy możemy ogarnąć coś wspólnie. Nie chcę zwlekać na ostatnią chwilę ze względu na cenę i dostępność jakiś miejscówek.

I moje pytanie dodatkowe brzmi: czy ktoś myślał może, by być już w piątek?
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Moi drodzy, ostatnie ogłoszenie parafialne w tym temacie!
Wydaje mi się, że mam kontakt przez różnego rodzaju komunikatory ze wszystkimi uczestnikami zlotu. Jeśli jestem w błędzie - dajcie znać na PW
Druga sprawa to zbiórka w sobotę - proponuję, aby z grupą z Wrocławia spotkać się pod dworcem, powiedzmy przed wejściem do Galerii i stamtąd ruszymy w miasto. Reszta niech nas łapie na telefon ;)
Zablokowany

Wróć do „Zloty Granicowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości