Archiwum AlarańskieKoronowirus - Kilka słów od administracji.

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Koronowirus - Kilka słów od administracji.

Post autor: Niara »

KILKA SŁÓW OD ADMINISTRACJI

Jak wygląda kwarantanna wszyscy wiedzą. Ale niestety nie wszyscy się do tego stosują. Wiemy, że jesteście bardzo zróżnicowani wiekowo i obowiązują was różne przepisy. Niektórzy z was pracują zdalnie, inni uczą się zdalnie, a jeszcze inni w ogóle nie mogą teraz samodzielnie opuszczać domu. I chociaż zaistniałe ograniczenia są uciążliwe, to pamiętajcie proszę, że chodzi nie tylko o wasze własne bezpieczeństwo, ale też o bezpieczeństwo wszystkich wokół. Zachowajcie odstęp, myjcie ręce, nie dotykajcie twarzy i, prosimy z całego serca, nie wychodźcie z domu, jeśli naprawdę nie musicie! Możecie ćwiczyć w domu, oglądać filmy, czytać, a co najważniejsze – cała Alarania stoi przed wami otworem! Hydra czeka na zgładzenie! Kwarantanna nie musi być kompletną izolacją, jesteśmy tutaj dla was <3
#zostańwdomu


:pant
★ ☆ ★
Kochani, sytuacja w naszym kraju nie rokuje najlepiej. Brakuje nawet podstawowego sprzętu dla lekarzy. A co dopiero dla nas, zwykłych obywateli. Wiem, że kupno maseczki ochronnej graniczy z cudem. Dlatego jeżeli ktoś potrzebuje, uszyję dla niego maseczkę wielorazową, którą można prać w 90 stopniach. Większość z Was wie, że z zawodu jestem krawcową, dlatego chcę pomóc choć odrobinę, na małą skalę, bo każda pomoc się liczy. W kwestii ilości i czasu wysyłki będzie się można ze mną dogadać na PW, albo na gg. Zapewne w waszych głowach już pojawia się pytanie: „A za ile?”, to zależy od Was, waszych możliwości i chęci. Doskonale zdaję sobie sprawę, że nie każdego stać by kupić maseczkę. Dawajcie znać, mówcie jaka jest sytuacja, szczerze. Nie oczekuję niczego. Potrzebujecie maseczek za tulasa i uśmiech? Nie ma problemu. Chcecie rzucić grosza adminowi? Super, rueny można przerobić na kolejne maseczki, albo dodatkowe rzeczy dla forum. Nie bójcie się, nie gryzę. Choć mówi się, że jeśli ktoś ma miękkie serce, musi mieć twardy zadek, to mimo wszystko – warto. Musimy sobie pomagać, tylko tak damy radę to przetrwać. Osobno, ale razem.

:queen
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość