Nie masz z kim pisać?


Off-topic: Tu można porozmawiać na tematy nie związane bezpośrednio z grą.
Miejsce spotkań wszystkich ras, tutaj odbywają się rozmowy na wszystkie tematy, istot ze wszystkich światów. Potężna magia drzemiąca we wnętrzu tej góry sprawia, iż żadna krew nie może zostać tutaj przelana, dzięki czemu jest miejscem bezpiecznym dla każdego.

Postprzez Niara » Śr mar 09, 2016 5:19 pm

Jeżeli jesteś nowy albo właśnie straciłeś swoich towarzyszy w przygodzie. Szukasz ciekawych osób do pisania. Nie było Cię długo i Twój wątek umarł. Tutaj możesz napisać post w poszukiwaniu nowego towarzystwa lub po prostu przejrzeć wątek i napisać do osób, które już szukają towarzyszy.

ZASADY:
W tym temacie obowiązują trzy podstawowe zasady:

1) Zawsze używajcie w postach podanego niżej szablonu.
2) Kiedy znajdziecie już towarzystwo musicie zmienić tutaj status na NIEAKTUALNY. Koniecznie. Jeśli notorycznie będziecie zapominać zmienić status w wątku zrobi się bałagan, a moderatorzy zaczną was upominać na PW.
3) Ogłoszenia, które mają więcej niż 4 tygodnie będą usuwane, chyba że ktoś poprosi o przedłużenie tego czasu - w tym celu należy pisać do Sanayi.

Szablon postu:

Ogólne: Na samej górze piszecie ogólnie kogo szukacie, jaka jest wasza postać. Czego oczekujecie itp. To co uważacie za słuszne.

Kontakt: Tutaj dajecie znać, czy preferujecie kontakt przez PW na forum, czy może jakąś inną formę.

Częstotliwość odpisywania: Dobrze jest poinformować potencjalnych towarzyszy jak często jesteśmy w stanie odpisywać: raz na dzień, raz na trzy dni, a może raz w tygodniu.

Lokacja: Jakie miejsca na mapie wchodzą w grę, w które jesteście w stanie przybyć swoja postacią, a w które nie. Można też wpisać obojętne.

Rasa: Rasy postaci, z którymi jesteście w stanie pisać, lub te, z którymi kategorycznie wasza postać nie chce się spotkać.

Płeć: Preferowana płeć towarzyszy. Czy szukacie do wątku raczej postaci, żeńskich, a może wolicie męską przygodę.
Typ fabuły: Tutaj możecie wpisać np. walki, ucieczka, obrona, w zależności od tego czy chcecie raczej pisać spokojną sesję przy ognisku czy rzucić się w wir walki. Oczywiście można też wpisać tu znacznik: Obojętne.

Pozostałe: Tutaj rzecz jasna wpisujecie wszystko inne czego nie dało się zawrzeć powyżej, a uważacie za bardzo ważne dla fabuły i towarzystwa jakiego szukacie.

Status: AKTUALNE/NIEAKTUALNE – oczywiście kiedy szukacie wątku jako status wpisujecie AKTUALNE. Jednak kiedy znajdziecie już wątek, należy zmienić tutaj status na NIEAKTUALNE. Dlaczego? Ponieważ, w momencie kiedy go zmienicie post zostanie usunięty, dzięki temu w temacie będą widnieć zawsze aktualne ogłoszenia.

Szablon:
Kod: Zaznacz cały
[b][color=#99CCFF]Ogólne:[/color][/b]

[b][color=#99CCFF]Kontakt:[/color][/b]

[b][color=#99CCFF]Częstotliwość odpisywania:[/color][/b]

[b][color=#99CCFF]Lokacja:[/color][/b]

[b][color=#99CCFF]Rasa:[/color][/b]

[b][color=#99CCFF]Płeć:[/color][/b]

[b][color=#99CCFF]Typ fabuły:[/color][/b]

[b][color=#99CCFF]Pozostałe:[/color][/b]

[b][color=#99CCFF]Status:[/color][/b] AKTUALNE
Królowa Niara

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."
Avatar użytkownika
Niara
Pani Snów
 
Inne Postacie: Villemo, Saira, Aruviel, Sauria, Jasmina, Nani, Sava, Siren, Ziva, Zayra, Aurelia, Rumianek, Sasanka, Nivalia, Anette, Azajasz, Alexander, Valerija, Katniss, Yvaine,
Ranga: Obrazek
Rasa: Anioł Światła
Aura: Emanacja jarzy się niesamowicie potężnie w umyśle czytającego, jednocześnie lekko połyskuje, choć pod dogłębniejszą obserwacją matowieje na brzegach, jakby przygasała. Zdaje się nie mieć określonego koloru, jednak niekiedy zyskuje skromne, cynkowe muśnięcia. Szafir, który tworzy poświatę tej wyjątkowej emanacji, dodaje otuchy i napawa wewnętrznie przyjemnym ciepłem. Wokół jej epicentrum unosi się uwodzący zapach lilii, czasem wymieszany z mirrą. Zdarzyć się może również, iż roztaczać się będzie w około przyjemna woń róż. Gdy jest się pod wpływem owej aury przyspiesza puls oraz doznaje się poczucia spełnienia. Naokoło słychać liczne głosy, z których wybrzmiewa śmiech dzieci, acz to wszystko niespodziewanie zagłusza jednolity, głęboki ton. W dotyku jest giętka oraz lepka, zaś na języku pozostawia łagodny, kwaśny smak. Wywołuje również niespodziewany natłok myśli.
Wygląd: Niara jest olśniewająco piękna, jej wygląd jest prawdziwie anielski. Ma szaroniebieskie, duże oczy, które cały czas zdają się być wypełnione głębokim smutkiem. Jej jasnoróżowe usta, których kolor przywodzi na myśl kwiaty kwitnącej jabłoni, ostatnio co raz częściej zdobi śliczny uśmiech. Choć sama często jest smutna nie szczędzi potrzebujących swojego szczerego, ... (Więcej)

Postprzez Medard » N lut 18, 2018 11:08 pm

Ogólne: Poszukiwani odkrywcy nowych lądów ku chwale Karnsteinu

Kontakt: GG w profilu Medarda oraz PW

Częstotliwość odpisywania: zależna od liczby osób wątku, nie rzadziej niż post/tydzień

Lokacja: zamczysko Chiropterus, Theria, Varhel (port w Księstwie Karnsteinu), okręty ekspedycji na oceanie, nowo odkryte lądy

Rasa: głównie poszukujemy LUDZI, najlepiej spoza terenu Księstwa Karnsteinów

Płeć: j/w

Typ fabuły: ekspedycja badawcza, odkrywanie nowych ziem, kolonizacja

Pozostałe:

Status: AKTUALNE
Ostatnio edytowano Pn lip 02, 2018 10:54 pm przez Medard, łącznie edytowano 1 raz
So I bless you with my curse
And encourage your endeavour
You’ll be better when you’re worse
You must die to live forever
Jim Steinman

Every night, and every morn,
Some to misery are born.
Every morn, and every night,
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight.
Some are born to endless night.
William Blake

Pies patrzy na człowieka z szacunkiem, kot z pogardą, a świnia jak równy z równym. porzekadło Vaerreńczyków
Avatar użytkownika
Medard
Splatający Przeznaczenie
 
Rasa: Wampir czystej krwi
Aura: Platyna twarda niczym najlepsza stal połyskująca jeszcze względną świeżością, rozpłynie się przed twoimi oczyma, sięgając samego horyzontu. Tam lśni dorównujący jej w nieustępliwości obsydian, odbijając się w gładkich połaciach szlachetnego metalu. Obraz wydaje się prostym, wręcz surowym, zupełnie jakby swoją szlachecką prezencją odpychał cię przed bliższymi oględzinami, gdy jednak przyjrzysz się uważniej zachowując wszystkie zasady dobrego wychowania, uda ci się dostrzec kruszyny cyny skrzące się nieregularnie, przemieszane z giętkimi smużkami srebra i ubarwione ostrymi w dotyku pociągnięciami żelaza. Smak powietrza jest tu ciężki i lepki zupełnie jak przed tropikalną burzą. Niby da się wyczuć posmak łagodności, jednak to gorycz zakończy bukiet, w efekcie kradnąc prawie całą uwagę. Tak przynajmniej myślałeś. Wtedy w twe nozdrza uderzy metaliczny odór krwi, a krzyk agonii prawie namacalnie rozedrze w strzępy otaczający cię świat. Jeszcze tchnienie minie nim wyrównasz oddech próbując się uspokoić i pojąć czego świadkiem właśnie byłeś.
Wygląd: Medard to wysoki mężczyzna o przeciętnej posturze z przechyleniem szali na umięśnioną. Mierzy bowiem sążeń i dwa palce (ok. 188 cm) przy dwóch cetnarach i kamieniu masy (ok. 90 kg). Skóra na jego dłoniach nie należy do najmiększych co świadczy o tym, że swoje przepracował. Kilka palców zdobią sygnety z herbem Aflaque - wyjącym czarnym wilkiem w tarczy (w klejnocie dwa ... (Więcej)

Postprzez Sven » Śr paź 03, 2018 3:25 pm

Ogólne: Karczma u Svena zaprasza! Uprzejmie powitamy każdego strudzonego podróżą, kupca, czy wojaka. Wszelkiej rasy i każdej płci. Potrzebujesz kufla porządnego piwa, bądź odstresować się przy partyjce pokera, lub kości? Nie znajdziesz lepszego miejsca na żadnym z okolicznych traktów!

Kontakt: Najlepiej gg, jest w profilu. Jeśli piszesz wiadomość  PW na forum upewnij się, że wyślesz ją

Częstotliwość odpisywania:Bez szaleństw, może post na 2-3 dni. Wyjdzie w praniu.

Lokacja: Najlepiej karczma u Svena, lub najbliższe okolice. (viewtopic.php?f=124&p=75614#p75614)

Rasa: Obojętnie.

Płeć: Obojętnie.

Typ fabuły:Raczej spokojna, karczemna zabawa. Nie roznieście mi przybytku w paru postach, proszę. Możemy iść na ryby! Albo na grzyby. Ogólnie gościnny ze Svena gość.


Status: AKTUALNE *bardziej aktualne, bo ostatni goście chyba zniknęli w niewyjaśnionych okolicznościach*
                                                       ale to nie znaczy, że macie się bać do nas zajrzeć!!  Serdecznie zapraszamy! :3
Ostatnio edytowano N gru 02, 2018 2:12 pm przez Sven, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Sven
Błądzący na granicy światów
 
Inne Postacie: Yao, Frey, Hessan, Lilianna,
Rasa: Człowiek (Karczmarz)
Aura: Wyraźna aura o przeciętnej sile, swoim ametystowym blaskiem zaprowadzi Cię wprost do karczmy. Jej przytulne wnętrze kusi byś zatrzymał się na chwilę i odetchnął od biegu codzienności. Zatop się wśród stolików i wybierz ten właściwy dla siebie. Gdy tylko usiądziesz wygodnie, otuli Cię delikatny jakby fajkowy dym. Jego wyraźne kłęby o intensywnie cynkowym zabarwieniu snują się po całym pomieszczeniu. Choć bez problemu dostrzegalne, nie są nachalne i nie zasłaniają wnętrza oberży. Wśród cynku, gdy przyjrzysz się uważniej obłoczkom, dostrzeżesz niewielkie pasma złota. Dopiero jak odkryjesz te drobne niuanse, zechcesz poznać resztę emanacji. Karczma wydaje się pusta, jest jeszcze przed czasem głównego obłożenia. W izbie delikatnie i cichutko roznoszą się zmysłowe szepty, dodające aurze tajemniczości. Czuć tu ludzki pot, zmieszany z zapachem ważonego piwa i tlącego się tytoniu. Jeżeli dłonią dotkniesz blatów stołów, poczujesz, że są wygładzone latami i przyjemne w dotyku. Twarde dębowe deski ścian dają poczucie bezpieczeństwa. Zwiedzając wnętrze znajdziesz też trochę ostrych krawędzi. Powietrze tutaj wydaje się mieć smak. Zdaje się lepić intensywnie, w swej charakterystyce odznaczając się głównie łagodnością. Dadzą się też wyczuć niewielkie nutki goryczki, uzupełniające odczucia.
Wygląd: Sven Ners to mężczyzna dość wysoki i dobrze się prezentujący. Mięśnie niestety nie są już na tyle wyrzeźbione jak za lat młodości, ale mężczyzna zdaje się wciąż trzymać formę, choć pod frakiem brzuch mu się już nieco, na starość, powiedzmy, zaokrągla. Postawę ma dość porządną, dobrze się prezentując, mimo swojego wieku wciąż może budzić respekt. Dłonie jego ... (Więcej)
Uwagi: Svena, poczciwego karczmarza nie da się pomylić z nikim innym na jego własnym terytorium. Poznasz go po nieco zniszczonym już, ale wciąż eleganckim, dodającym mu powagi i idealnie pasującym ... (Więcej)

Postprzez Olivia » Śr gru 05, 2018 4:25 pm

Ogólne: Złodziejka poszukuje towarzysza, bądź przeciwnika.

Kontakt: PW[/b]

Częstotliwość odpisywania: Raz na tydzień, jeżeli dostanę nagłego ataku weny to nawet częściej

Lokacja: Demara, ale od biedy mogę się karnąć do innego miasta.

Rasa: Obojętna (nawet mogą być na wskroś złe, ale jednak z umiarem)

Płeć: Obojętna

Typ fabuły: Nic super-epickiego. Wolałbym małą intrygę w obrębie miasta.

Pozostałe: Wolałbym ustalić chociaż zarys fabuły przed rozpoczęciem, żeby uniknąć jakiegoś wydziwiania i rozdmuchiwania wątków

Zaznaczam żem facet, coby dziwnych sytuacji nie było ;)

Status: AKTUALNE
Ostatnio edytowano Pt gru 14, 2018 9:30 pm przez Olivia, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Olivia
Błądzący na granicy światów
 
Inne Postacie: Deganaan, Ivo, Morgan, Yorgen,
Rasa: Człowiek
Aura: Nieznana.
Wygląd: Olivia to niewysoka (165 cm) dziewczyna o raczej zgrabnej sylwetce. Buzię ma jeszcze dziecięcą, o niezwykle zawadiackim, wręcz rzucającym wyzwanie spojrzeniu. Rude włosy, nie długie ale też nie krótkie, nosi zwykle niechlujnie zmierzwione. Charakterystyczną cechą znacznej większości rudzielców są piegi, a tych Olivia ma całkiem sporo, zwłaszcza w okolicach nieco zadartego nosa. ... (Więcej)

Postprzez Khaldunus » Śr sty 16, 2019 10:45 pm

Ogólne: Szukam kogoś do popisania (to oczywiste xD). Uprzedzam, że Khaldunus ma dość... trudny charakter i gardzi wszystkimi innymi istotami, siebie uważając za pępek Łuski Prasmoka. Tak więc może być podczas sesji okropnie arogancki i zarozumiały, może nawet agresywny (nie mogę wykluczyć, że może nawet dojść do ataku z jego strony).

Kontakt: Przez  PW

Częstotliwość odpisywania: Raz, albo kilka razy dziennie.

Lokacja: Obojętnie.

Rasa: Obojętnie, chociaż piekielni i demony preferowane ;)

Płeć: Obojętna.

Typ fabuły: Walka, pomieszana z ucieczką i obroną, najlepiej przed nieuprzejmym NPC'em lub NPC'ami.

Pozostałe: Jako, że jestem nowa na forum i jeszcze nie wszystko ogarniam, wolałabym, żeby to ktoś inny napisał pierwszy post, a ja bym dołączyła.

Status: AKTUALNE
No, I would not want to live in a world without dragons, as I would not want to live in a world without magic, for that is a world without mystery, and that is a world without faith.
Głos
Avatar użytkownika
Khaldunus
Zbłąkana Dusza
 
Rasa: Smok
Aura: Nieznana.
Wygląd: W SMOCZEJ POSTACI
To szczupły, aczkolwiek umięśniony gad o twardych, krwistoczerwonych łuskach. Posiada parę ogromnych, nietoperzowych skrzydeł rozpiętych na cienkich, kościanych palcach, cztery łapy zakończone szponami, oraz paszczę pełną zabójczych zębów. Jego ogon jest długi, biczowaty, i silny, zakończony "grotem". Oczy są koloru czystego złota, a ich źrenice ...
(Więcej)
Uwagi: Posiada bransoletę, która ukrywa jego aurę w elfiej postaci.

Postprzez Gemelli » Cz sty 17, 2019 12:40 am

Ogólne: Poprzednim przygodom nie udało się dotrzeć do końca, więc może teraz bliźniaki oraz/lub upiór będą miały więcej szczęścia. Bracia Gemelli to medycy wojskowi starej daty, nie posługują się magią, leczą za pomocą konwencjonalnych metod, korzystając z przy tym z wiedzy zdobytej poprzez książki (Roderick) i przez eksperymenty na własnym bracie (Fryderyk). Dwa różne charaktery: spokojny, cierpliwy i opanowany wampir o białych włosach i jego kompletne przeciwieństwo (fizycznie do odróżnienia tylko przez kolor włosów i ubiór), czarnowłosy wampir pełen energii, porywczości i brutalności. Drugą stroną medalu jest Quan, upiór przed wiekami zamknięty w książce, która jest jego wiecznym więzieniem. Obecnie przebywa w rękach pewnej złodziejki, którą skusiły złote zdobienia. Nie wie ona jednak, że trzyma w szufladzie na dwa spusty prawdziwego degenerata bez sumienia, którym kierują rządza mordu i wściekłość. Warto więc odebrać jej księgę i pod żadnym pozorem jej nie otwierać.

Kontakt: Najlepiej PW na konto wampirów.

Częstotliwość odpisywania: To może zniechęcić, ale raz na 2 tygodnie, czasem 3 to tyle, co jestem w stanie zapewnić. Na pewno nie znikam bez informacji, a na forum staram się dość często zaglądać nawet jako gość, by wiedzieć mniej więcej jak wygląda sytuacja.

Lokacja: Obojętnie. Wampiry ostatni raz były na ekspedycji w Dolinie Śmierci, a Quana sprzedano pewnemu diabłowi w Arturonie, którego z kolei okradła tajemnicza kobieta.

Rasa: Obojętnie. Wampiry dogadają się z każdym. Co do Upiora: jeśli to ma być ktoś dobry, to przy okazji niech będzie potężny, co by przypilnował zło mieszkające w książce.h

Płeć: Obojętna.

Typ fabuły: Do dogadania.

Pozostałe: W temacie PW zaznaczcie do kogo zwracacie się z propozycją wspólnego wątku.

Status: AKTUALNE
Avatar użytkownika
Gemelli
Błądzący po drugiej stronie
 
Inne Postacie: Onuris, Quan,
Rasa: Wampir
Aura: Głęboko kobaltowy płaszcz spadającej wartko lecz bezgłośnie wody, mieszający się z żelaznymi przebłyskami światła, a podszyty lśniącą rozkosznie platyną przyozdobioną w cynowe wzory rysuje się w umyśle czytelnika z niewielką, chociaż stanowczą siłą. Obsydianowa poświata unosi się nad nim niczym wilgotna mgiełka skrywająca w sobie tajemnice przeszłości. Wywołujący ciarki lub też niesmak zapach świeżej krwi burzy spokój, który budowały współgrające ze sobą barwy. Kiedy mimo wszystko wyciągnie się dłoń w stronę tej szlachetnej emanacji napotka się twardą, lecz dającą się zginać powierzchnię, która choć aksamitna i kusząca lepi się do palców, a kiedy najmniej można się tego spodziewać rani znienacka ostrymi kłami. Jej gorzkawy smak komponuje się z łagodnym akcentem dzięki czemu nie męczy, ale i nie pozwala o sobie tak szybko zapomnieć.
Wygląd: Roderick to wysoki mężczyzna o bardzo szczupłej sylwetce i nie nagannym wyglądzie. Mierzy około metra dziewiędziesięciu wzrostu, a jego skóra jest gładka i blada jak kreda, chłodna w dotyku. Owalna twarz posiada wyraziste, acz łagodne rysy podkreślające wysunięty podbródek, lekko zadarty nosy i wąskie usta, za którymi błyszczą białe, przedłużone kły. Jego oczy, koloru ... (Więcej)
Uwagi: Bracia Gemelli podróżują razem i bardzo rzadko się rozdzielają.


Powrót do Góra Przeznaczenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron