Nie masz z kim pisać?


Off-topic: Tu można porozmawiać na tematy nie związane bezpośrednio z grą.
Miejsce spotkań wszystkich ras, tutaj odbywają się rozmowy na wszystkie tematy, istot ze wszystkich światów. Potężna magia drzemiąca we wnętrzu tej góry sprawia, iż żadna krew nie może zostać tutaj przelana, dzięki czemu jest miejscem bezpiecznym dla każdego.

Postprzez Niara » Śr mar 09, 2016 5:19 pm

Jeżeli jesteś nowy albo właśnie straciłeś swoich towarzyszy w przygodzie. Szukasz ciekawych osób do pisania. Nie było Cię długo i Twój wątek umarł. Tutaj możesz napisać post w poszukiwaniu nowego towarzystwa lub po prostu przejrzeć wątek i napisać do osób, które już szukają towarzyszy.

ZASADY:
W tym temacie obowiązują trzy podstawowe zasady:

1) Zawsze używajcie w postach podanego niżej szablonu.
2) Kiedy znajdziecie już towarzystwo musicie zmienić tutaj status na NIEAKTUALNY. Koniecznie. Jeśli notorycznie będziecie zapominać zmienić status w wątku zrobi się bałagan, a moderatorzy zaczną was upominać na PW.
3) Ogłoszenia, które mają więcej niż 4 tygodnie będą usuwane, chyba że ktoś poprosi o przedłużenie tego czasu - w tym celu należy pisać do Sanayi.

Szablon postu:

Ogólne: Na samej górze piszecie ogólnie kogo szukacie, jaka jest wasza postać. Czego oczekujecie itp. To co uważacie za słuszne.

Kontakt: Tutaj dajecie znać, czy preferujecie kontakt przez PW na forum, czy może jakąś inną formę.

Częstotliwość odpisywania: Dobrze jest poinformować potencjalnych towarzyszy jak często jesteśmy w stanie odpisywać: raz na dzień, raz na trzy dni, a może raz w tygodniu.

Lokacja: Jakie miejsca na mapie wchodzą w grę, w które jesteście w stanie przybyć swoja postacią, a w które nie. Można też wpisać obojętne.

Rasa: Rasy postaci, z którymi jesteście w stanie pisać, lub te, z którymi kategorycznie wasza postać nie chce się spotkać.

Płeć: Preferowana płeć towarzyszy. Czy szukacie do wątku raczej postaci, żeńskich, a może wolicie męską przygodę.
Typ fabuły: Tutaj możecie wpisać np. walki, ucieczka, obrona, w zależności od tego czy chcecie raczej pisać spokojną sesję przy ognisku czy rzucić się w wir walki. Oczywiście można też wpisać tu znacznik: Obojętne.

Pozostałe: Tutaj rzecz jasna wpisujecie wszystko inne czego nie dało się zawrzeć powyżej, a uważacie za bardzo ważne dla fabuły i towarzystwa jakiego szukacie.

Status: AKTUALNE/NIEAKTUALNE – oczywiście kiedy szukacie wątku jako status wpisujecie AKTUALNE. Jednak kiedy znajdziecie już wątek, należy zmienić tutaj status na NIEAKTUALNE. Dlaczego? Ponieważ, w momencie kiedy go zmienicie post zostanie usunięty, dzięki temu w temacie będą widnieć zawsze aktualne ogłoszenia.

Szablon:
Kod: Zaznacz cały
[b][color=#99CCFF]Ogólne:[/color][/b]

[b][color=#99CCFF]Kontakt:[/color][/b]

[b][color=#99CCFF]Częstotliwość odpisywania:[/color][/b]

[b][color=#99CCFF]Lokacja:[/color][/b]

[b][color=#99CCFF]Rasa:[/color][/b]

[b][color=#99CCFF]Płeć:[/color][/b]

[b][color=#99CCFF]Typ fabuły:[/color][/b]

[b][color=#99CCFF]Pozostałe:[/color][/b]

[b][color=#99CCFF]Status:[/color][/b] AKTUALNE
Królowa Niara

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."
Avatar użytkownika
Niara
Pani Snów
 
Inne Postacie: Villemo, Saira, Aruviel, Sauria, Jasmina, Nani, Siren, Rumianek, Sasanka, Nivalia, Anette, Azajasz, Alexander, Valerija, Katniss, Yvaine,
Ranga: Obrazek
Rasa: Anioł Światła
Aura: Emanacja jarzy się niesamowicie potężnie w umyśle czytającego, jednocześnie lekko połyskuje, choć pod dogłębniejszą obserwacją matowieje na brzegach, jakby przygasała. Zdaje się nie mieć określonego koloru, jednak niekiedy zyskuje skromne, cynkowe muśnięcia. Szafir, który tworzy poświatę tej wyjątkowej emanacji, dodaje otuchy i napawa wewnętrznie przyjemnym ciepłem. Wokół jej epicentrum unosi się uwodzący zapach lilii, czasem wymieszany z mirrą. Zdarzyć się może również, iż roztaczać się będzie w około przyjemna woń róż. Gdy jest się pod wpływem owej aury przyspiesza puls oraz doznaje się poczucia spełnienia. Naokoło słychać liczne głosy, z których wybrzmiewa śmiech dzieci, acz to wszystko niespodziewanie zagłusza jednolity, głęboki ton. W dotyku jest giętka oraz lepka, zaś na języku pozostawia łagodny, kwaśny smak. Wywołuje również niespodziewany natłok myśli.
Wygląd: Niara jest olśniewająco piękna, jej wygląd jest prawdziwie anielski. Ma szaroniebieskie, duże oczy, które cały czas zdają się być wypełnione głębokim smutkiem. Jej jasnoróżowe usta, których kolor przywodzi na myśl kwiaty kwitnącej jabłoni, ostatnio co raz częściej zdobi śliczny uśmiech. Choć sama często jest smutna nie szczędzi potrzebujących swojego szczerego, ... (Więcej)

Postprzez Medard » N lut 18, 2018 11:08 pm

Ogólne: Poszukiwani odkrywcy nowych lądów ku chwale Karnsteinu

Kontakt: GG w profilu Medarda oraz PW

Częstotliwość odpisywania: zależna od liczby osób wątku, nie rzadziej niż post/tydzień

Lokacja: zamczysko Chiropterus, Theria, Varhel (port w Księstwie Karnsteinu), okręty ekspedycji na oceanie, nowo odkryte lądy

Rasa: głównie poszukujemy LUDZI, najlepiej spoza terenu Księstwa Karnsteinów

Płeć: j/w

Typ fabuły: ekspedycja badawcza, odkrywanie nowych ziem, kolonizacja

Pozostałe:

Status: AKTUALNE
Ostatnio edytowano Pn lip 02, 2018 10:54 pm przez Medard, łącznie edytowano 1 raz
So I bless you with my curse
And encourage your endeavour
You’ll be better when you’re worse
You must die to live forever
Jim Steinman

Every night, and every morn,
Some to misery are born.
Every morn, and every night,
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight.
Some are born to endless night.
William Blake

Pies patrzy na człowieka z szacunkiem, kot z pogardą, a świnia jak równy z równym. porzekadło Vaerreńczyków
Avatar użytkownika
Medard
Splatający Przeznaczenie
 
Rasa: Wampir czystej krwi
Aura: Platyna twarda niczym najlepsza stal połyskująca jeszcze względną świeżością, rozpłynie się przed twoimi oczyma, sięgając samego horyzontu. Tam lśni dorównujący jej w nieustępliwości obsydian, odbijając się w gładkich połaciach szlachetnego metalu. Obraz wydaje się prostym, wręcz surowym, zupełnie jakby swoją szlachecką prezencją odpychał cię przed bliższymi oględzinami, gdy jednak przyjrzysz się uważniej zachowując wszystkie zasady dobrego wychowania, uda ci się dostrzec kruszyny cyny skrzące się nieregularnie, przemieszane z giętkimi smużkami srebra i ubarwione ostrymi w dotyku pociągnięciami żelaza. Smak powietrza jest tu ciężki i lepki zupełnie jak przed tropikalną burzą. Niby da się wyczuć posmak łagodności, jednak to gorycz zakończy bukiet, w efekcie kradnąc prawie całą uwagę. Tak przynajmniej myślałeś. Wtedy w twe nozdrza uderzy metaliczny odór krwi, a krzyk agonii prawie namacalnie rozedrze w strzępy otaczający cię świat. Jeszcze tchnienie minie nim wyrównasz oddech próbując się uspokoić i pojąć czego świadkiem właśnie byłeś.
Wygląd: Medard to wysoki mężczyzna o przeciętnej posturze z przechyleniem szali na umięśnioną. Mierzy bowiem sążeń i dwa palce (ok. 188 cm) przy dwóch cetnarach i kamieniu masy (ok. 90 kg). Skóra na jego dłoniach nie należy do najmiększych co świadczy o tym, że swoje przepracował. Kilka palców zdobią sygnety z herbem Aflaque - wyjącym czarnym wilkiem w tarczy (w klejnocie dwa ... (Więcej)
Uwagi: Pełna tytulatura Medarda: Najjaśniejszy Książę, Pan na Karnsteinie, Grododzierżca Vaerren, Zwierzchnik i Protektor Lasu Duchów, Jarl Khaz Adnar Medard I

Postprzez Sargybinis » N lut 10, 2019 8:58 pm

Ogólne: Więc tak, szukam kogoś kto chciałby przypadkowo (czy też mniej przypadkowo, do wyboru do koloru) natknąć się na stworzenie smokołakopodobne, będące niegdyś z urodzenia księciem Rapsodii.

Kontakt: PW

Częstotliwość odpisywania: Różnie może być, w zależności od tego ile mam aktualnie postów do napisania, może być tak że odpiszę prawie na następny dzień, może być i tak że zajmie mi to tydzień lub trochę więcej.

Lokacja: Najbardziej pożądana lokacja to Rapsodia (czy też raczej okolice za murami, gdyż Sargybinisa raczej nikt do miasta nie wpuści) czy ogólne obszary na jej zachód. Poza tym może pojawić się wszędzie w każdym miejscu na terenie Alaranii, o ile dostępu nie blokuje woda, lub konieczność przeprawy. (Nieduże ilości wody są dopuszczalne)

Rasa: Absolutnie dowolna, choć ważne jest żeby postać wyraźnie prezentowała się jako władająca magią bądź wykazywała wyraźne zainteresowanie Sargybinisem bez większego strachu. Bonusowe punkty za niebian piekielnych i demony, bo z nimi Kamyczek miałby fajne interakcje.

Płeć: Dowolna

Typ fabuły: Tutaj jestem w stanie wpasować się do wszystkiego, tak długo jak tylko w tle mogę to wyjaśnić faktem, że jest to część poszukiwania Riveneth, zagubionej miłości Sargybinisa. Może to być coś w stylu że ktoś chce go do czegoś wykorzystać w jakiś sposób, zbadać czym właściwie jest. Gdyby tylko dobrze nim zmanipulować, mógłby zdobyć się na prawie wszystko. Poza tym, mogłoby to być coś w rodzaju historii na drodze, w sensie że spotkał się z kimś i postanowili iść w tym samym kierunku (Sargybinis nie mówi już tak jak ludzie, więc tu też możnaby coś fajnego wymyślić). Ogólnie możliwości jest dużo i jestem otwarty na propozycje.

Pozostałe: brak

Status: AKTUALNE
Ostatnio edytowano Pn lut 18, 2019 12:10 pm przez Sargybinis, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Sargybinis
Błądzący na granicy światów
 
Inne Postacie: Nanwe, Skierra, Ferren, Squamea, Morengvarg, Arrisa,
Rasa: Przemieniony
Aura: Emanacja nie odznacza się zbyt dużą siłą magiczną. Jej barwa przybiera głównie żelazny odcień przeplatany kobaltowym pasmami, nieregularnie otaczającymi całą powłokę. W niektórych miejscach da się dostrzec nikłe kropeczki barachitu. Całość zostaje oświetlona ametystowym światłem, otulającym całość niczym przyjemny kocyk. Nie słychać tu żadnych dźwięków i odgłosów. Niesie zaś niespotykaną woń. Ciężko porównać ją z jakimkolwiek znanym zapachem, można wyczuć pewnego rodzaju niepokojącą obcość. W dotyku jest niesamowicie twarda i praktycznie niemożliwym jest jej zarysowanie, a co dopiero złamanie. Negatywnie zaskakuje swoją sztywnością. Z dumą ukazuje ostre jak brzytwa brzegi, zapominając całkiem, iż niektóre z nich są całkiem stępione. Po przejechaniu palcem po powierzchni zdecydowana większość czytających się skrzywi, trafiając na chropowate miejsca, jednakże nieliczni mogą odnaleźć również niezwykle gładkie miejsca, choć jest ich niewiele. W smaku na początku swą suchością wywołuje pragnienie, pogłębia je dodatkowo pikantny posmak, a lepkość pojawiającą się znienacka uniemożliwia przez chwilę, ugaszenie tej pożogi.
Wygląd: Sargybinis jest zasadniczo dość niedużym smokołakiem, jeżeli można tak nazwać jego smokopodobne ciało. Mierzy sobie cztery stopy wzrostu, gdy porusza się na czterech łapach, natomiast gdy stanie na tylnych, ma jakieś siedem stóp wysokości. Na długość, od czubka łba, do końca ogona mierzy około dwunastu, może trzynastu stóp.
Pierwszym, co rzuca się w oczy są ...
(Więcej)
Uwagi: Wszystkie kwestie mówione przez Sargybinisa brzmią jak pocierane o siebie kamienie, które tylko z lekka przypominają mowę. Tylko Riveneth jest w stanie dokładnie zrozumieć co smok ma na myśli ... (Więcej)

Postprzez Jon » So mar 09, 2019 10:30 pm

Ogólne: Tutaj zaczęliśmy wątek, jednak tygrysica z przyczyn prywatnych musiała nas opuścić, więc szukamy kogoś, kto mógłby zająć jej miejsce i tym samym wprowadzić też nowe pomysły dotyczące fabuły.

Kontakt: GG (podane na koncie Samiela) lub PW.

Częstotliwość odpisywania: Tutaj jest różnie - raz odpisy pojawiają się szybciej, a raz rzadziej - jednak zawsze można popędzić (chociaż sam tego nie robię i nie przepadam za tym).

Lokacja: Równina Drivii.

Rasa: Myślę, że wszyscy poza niebianami i osobami, które byłby wrogo nastawione do łowców dusz/piekielnych albo do nordów.

Płeć: Obojętnie.

Typ fabuły: Akcja, walka, rozmowy i poszukiwanie skarbów, w wielkim skrócie.

Pozostałe: Dobrze by było, że dołączająca postać walczyła dość dobrze, bo czekają nas starcia z najemnikami-diabłami. I też fajnie by było, jakby osoba ta dołączyła do nas w miarę szybko, czyli zanim Jon i Reinar zaczną eksplorować starą sztolnię, w której ma znajdować się artefakt/skarby.

Status: W TRAKCIE USTALANIA
Avatar użytkownika
Jon
Mieszkaniec Sennej Krainy
 
Inne Postacie: Samiel, Calathal, Cain, Vergil, Kelsier, Nessus, Fenrir, Malthael, Salazar, Constantin, Seviron, Nimroth,
Rasa: Łowca Dusz
Aura: Emanacja zachwyca swą mocno ponadprzeciętną siłą. Została podzielona na trzy barwy. Na dole żelazny odcień, patrząc wyżej, powoli zmienia się on w kobaltowy. Na samej górze zaś w turmalinowym blasku cudownie mieni się srebrna farba. Nagle słychać jęki torturowanych, błagania o litość, wyczuć przy tym można przytłaczający smród. Te głosy i zapach wywołują uczucie zagrożenia i niepokoju. Po chwili zmieniają się one w różne dźwięki, których nigdy wcześniej się nie słyszało. Towarzyszy temu wrażenie obecności czegoś obcego i nienastawionego zbyt przyjaźnie. Niespodziewanie wszystko mija, zastępuje to kakofonia najróżniejszych dźwięków. Jakieś głosy raz się pojawiają, by tuż po chwili zniknąć. Dodatkowo aura zmienia swą siłę i barwy z sekundy na sekundę. Po jakimś czasie to ustaje i głęboka, spokojna melodia niesie ulgę zmęczonym zmysłom. Nos zaś drażni nieprzyjemny zapach siarki. Powłoka w dotyku okazuje się twarda, nie do złamania. Często ukazuje swą elastyczność poprzez specyficzne ruchy podobne do tańca, w którym ujawnia także niebezpiecznie ostre krańce, lekko skryte pod aksamitnym puchem. W smaku lepi się i utrudnia otwieranie ust, niekiedy jednak zamiast tego, staje się sucha i wywołuje pragnienie.
Wygląd: NATURALNA FORMA:
W swojej naturalniej formie nie odstępuje zbytnio od pobratymców, ma czarną skórę i włosy, jego oczy robią się złotawe i mają pionowe źrenice, a z pleców wyrastają duże, nietoperze skrzydła. Może inny łowcy mają większą masę mięśniową, jednak Jon nie narzeka na swoją, najbardziej zbliżoną do atletycznej, budowę ciała, która jest widoczna zarówno ...
(Więcej)

Postprzez Ilith » Śr mar 13, 2019 11:03 pm

Ogólne: Poszukuję towarzystwa dla mojego niezrównoważonego psychicznie elfa-zabójcy :)
Kontakt:Najlepiej pw na to konto

Częstotliwość odpisywania: Zależy od natłoku spraw codziennych, ale maksymalnie będą to trzy dni.

Lokacja: Startowo MUSI być to Szepczący Las, moja postać nie może pojawić się w Adrionie, a tak poza tym mogę zawędrować nawet na drugi koniec Alaranii jeśli będzie warto ;)
Rasa: Ilith żadnych uprzedzeń rasowych nie ma, jednak jak wiadomo najlepiej dogada się z elfami, nie licząc tych z jego rodzinnego miasta

Płeć: Nie gra roli

Typ fabuły: Raz będzie to spokojna wędrówka, a raz z racji, że goni go dosyć spora organizacja przestępcza będzie trzeba rzucić się w wir walki

Pozostałe: Prosiłbym o wzięcie pod uwagę paru odchyleń psychicznych mojego bohatera :) Postaram się zaaranżować grę z mojej strony tak, aby mimo wszystko nie było to bardzo uciążliwe dla graczy
Status: AKTUALNE
Avatar użytkownika
Ilith
Zbłąkana Dusza
 
Rasa: Leśny Elf
Aura: Nieznana.
Wygląd: Wysoki, na oko 183 cm elf, szczupły, porusza się dość zgrabnie, lekko i zwinnie. Jego twarz nie należy do najpiękniejszych, lecz sam Ithil się tym nie przejmuje. Uroku nie dodaje mu blizna, nieznacznie zniekształcająca jego lewy policzek. Jego włosy mają odcień ciemnokasztanowy, a oczy są koloru błękitnego i jest to jedyny element w jego twarzy, który inni uznają za ... (Więcej)

Postprzez Romir » Cz mar 14, 2019 10:54 pm

Ogólne:
Poszukuję nowych kompanów do dokończenia TEGO wątku.
Kontakt:
PW
Częstotliwość odpisywania:
1-2 na tydzień
Lokacja:
Góry Druidów (Wioska Druidów)
Rasa:
Preferowani: Naturianie, Elfy, Pradawni, Zmiennokształtni, ew. ludzcy magowie
Płeć:
obojętnie
Typ fabuły:
Raczej spokojna. Życie codzienne w odosobnionej mieścinie; małe intrygi itp.
Całość ogólnie zmierza do tego, aby wyświęcić moją postać na druida,
więc przedstawiciel powyższych ras mógłby być pomocne i działać w roli mentorów.
Pozostałe:
- Elementy humorystyczne jak najbardziej wskazane.
Status: AKTUALNE
Avatar użytkownika
Romir
Szukający drogi
 
Inne Postacie: Jin,
Rasa: Ludzie (Alarianin)
Aura: Emanacja charakteryzuje się nieznaczną siłą, aczkolwiek nadrabia jasną, szmaragdową poświatą. Jej powłoka jawi się głównie w kobaltowej barwie jednakże po chwili można również dostrzec barachitowe listki lub wymalowane rtęciową farbą tajemnicze symbole. U podstawy i na szczycie widnieją także żelazne drobinki, skrzące się w słońcu. Niesie ze sobą zapach ludzkiego potu, pozostając przy tym w zupełnej ciszy. W dotyku miejscami jest twarda lub miękka. Gnie się łatwo i dumnie prezentuje ostre jak brzytwa brzegi oraz aksamitny meszek na całej powierzchni. Lepi się niesfornie do podniebienia i równocześnie wydaje się sucha, przez co wywołuje silne pragnienie.
Wygląd: Romir jest młodym mężczyzną o przeciętnej wysokości i szczupłej sylwetce ciała. Jego czarne włosy nachodzą na czoło, skrywając kilka poziomych zmarszczek. Pod wyrazistymi brwiami błyszczy się para oczu, których tęczówki dzielą się na dwa pierścienie. Zewnętrzny pierścień jest koloru morskiej wody, natomiast wewnętrzny podchodzi pod brąz wymieszany z zielenią. Przy dobrym ... (Więcej)

Postprzez Emigo » Śr mar 20, 2019 5:00 pm

Ogólne: Emigo nie jest wybredny jeśli chodzi o towarzystwo. Może rozmawiać z praktycznie każdym czy porozumiewać się w sposób dowolny. Jego celem jest zdobywanie doświadczenia (nie koniecznie w boju). Choć jako tako mógłby poświęcić swój czas i umiejętności na pomoc w walce gdyby ktoś miał dobre argumenty jak np. pomoc postaci prześladowanej przez większość społeczeństwa, czy oczyszczenie kogoś z nieprawdziwych zarzutów.

Kontakt: Zazwyczaj przez PW, ale w razie dyskusji itp. Mogę udostępnić numer GG.

Częstotliwość odpisywania: To w sumie zależy od jednego współczynnika: weny. Ale jeśli mam określić czas w jakim ona do mnie napływa. Jest to raz w tygodniu. Gdyby jednak coś mi wypadło poinformuję o zwłoce przez PW.

Lokacja: Obojętne

Rasa: Wszystkie istoty rozumne, lub posiadające przynajmniej podstawowe wartości intelektualne ( takie jak: rozumienie mowy, odpowiadanie  w sposób logiczny lub po prostu jakiś prosty rodzaj komunikowania się)

Płeć: Obojętne

Typ fabuły: Podróż po niezbadanych terenach. Pomoc w podróżach po niebezpiecznych miejscach. Szukanie i zdobywanie wiedzy.  Dyskusje na różne tematy w tym: egzystencji, filozofii i zachowań społeczeństwa.

Pozostałe: Emigo to krasnolud, który wie co powiedzieć, żeby uniknąć walki, mimo to ma duże pokłady siły i w ostateczności potrafi ją użyć by pomóc towarzyszom w potrzebie. Czasem może wydać się strachliwy i przesądy, ale to tylko pozory, które przywdziewa ten osobnik by nie tworzyć sobie wrogów.

Status: AKTUALNE
Avatar użytkownika
Emigo
Zbłąkana Dusza
 
Inne Postacie: Quidditch,
Rasa: Krasnoludy
Aura: Nieznana.
Wygląd: Ogólne:

Czas był dość łaskawy dla Emigo. Mimo sędziwego wieku wciąż posada niektóre cechy wyglądu ze swej młodości. Dobrze zbudowane ciało, jest jakby czymś w rodzaju daru, który otrzymał wraz z narodzinami. Jego muskulatura jest dość spora jak u każdego ciężko pracującego krasnoluda. Ma on także ponad dwa łokcie wzrostu i odznacza się niezwykłą siłą, ...
(Więcej)


Powrót do Góra Przeznaczenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 2 gości

cron