Nie masz z kim pisać?


Off-topic: Tu można porozmawiać na tematy nie związane bezpośrednio z grą.
Miejsce spotkań wszystkich ras, tutaj odbywają się rozmowy na wszystkie tematy, istot ze wszystkich światów. Potężna magia drzemiąca we wnętrzu tej góry sprawia, iż żadna krew nie może zostać tutaj przelana, dzięki czemu jest miejscem bezpiecznym dla każdego.

Postprzez Niara » Śr mar 09, 2016 5:19 pm

Jeżeli jesteś nowy albo właśnie straciłeś swoich towarzyszy w przygodzie. Szukasz ciekawych osób do pisania. Nie było Cię długo i Twój wątek umarł. Tutaj możesz napisać post w poszukiwaniu nowego towarzystwa lub po prostu przejrzeć wątek i napisać do osób, które już szukają towarzyszy.

ZASADY:
W tym temacie obowiązują trzy podstawowe zasady:

1) Zawsze używajcie w postach podanego niżej szablonu.
2) Kiedy znajdziecie już towarzystwo musicie zmienić tutaj status na NIEAKTUALNY. Koniecznie. Jeśli notorycznie będziecie zapominać zmienić status w wątku zrobi się bałagan, a moderatorzy zaczną was upominać na PW.
3) Ogłoszenia, które mają więcej niż 4 tygodnie będą usuwane, chyba że ktoś poprosi o przedłużenie tego czasu - w tym celu należy pisać do Sanayi.

Szablon postu:

Ogólne: Na samej górze piszecie ogólnie kogo szukacie, jaka jest wasza postać. Czego oczekujecie itp. To co uważacie za słuszne.

Kontakt: Tutaj dajecie znać, czy preferujecie kontakt przez PW na forum, czy może jakąś inną formę.

Częstotliwość odpisywania: Dobrze jest poinformować potencjalnych towarzyszy jak często jesteśmy w stanie odpisywać: raz na dzień, raz na trzy dni, a może raz w tygodniu.

Lokacja: Jakie miejsca na mapie wchodzą w grę, w które jesteście w stanie przybyć swoja postacią, a w które nie. Można też wpisać obojętne.

Rasa: Rasy postaci, z którymi jesteście w stanie pisać, lub te, z którymi kategorycznie wasza postać nie chce się spotkać.

Płeć: Preferowana płeć towarzyszy. Czy szukacie do wątku raczej postaci, żeńskich, a może wolicie męską przygodę.
Typ fabuły: Tutaj możecie wpisać np. walki, ucieczka, obrona, w zależności od tego czy chcecie raczej pisać spokojną sesję przy ognisku czy rzucić się w wir walki. Oczywiście można też wpisać tu znacznik: Obojętne.

Pozostałe: Tutaj rzecz jasna wpisujecie wszystko inne czego nie dało się zawrzeć powyżej, a uważacie za bardzo ważne dla fabuły i towarzystwa jakiego szukacie.

Status: AKTUALNE/NIEAKTUALNE – oczywiście kiedy szukacie wątku jako status wpisujecie AKTUALNE. Jednak kiedy znajdziecie już wątek, należy zmienić tutaj status na NIEAKTUALNE. Dlaczego? Ponieważ, w momencie kiedy go zmienicie post zostanie usunięty, dzięki temu w temacie będą widnieć zawsze aktualne ogłoszenia.

Szablon:
Kod: Zaznacz cały
[b][color=#99CCFF]Ogólne:[/color][/b]

[b][color=#99CCFF]Kontakt:[/color][/b]

[b][color=#99CCFF]Częstotliwość odpisywania:[/color][/b]

[b][color=#99CCFF]Lokacja:[/color][/b]

[b][color=#99CCFF]Rasa:[/color][/b]

[b][color=#99CCFF]Płeć:[/color][/b]

[b][color=#99CCFF]Typ fabuły:[/color][/b]

[b][color=#99CCFF]Pozostałe:[/color][/b]

[b][color=#99CCFF]Status:[/color][/b] AKTUALNE
Królowa Niara

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."
Avatar użytkownika
Niara
Pani Snów
 
Inne Postacie: Villemo, Saira, Aruviel, Sauria, Jasmina, Nani, Sava, Siren, Ziva, Zayra, Aurelia, Rumianek, Sasanka, Nivalia, Anette, Azajasz, Alexander, Valerija, Katniss, Yvaine,
Ranga: Obrazek
Rasa: Anioł Światła
Aura: Emanacja jarzy się niesamowicie potężnie w umyśle czytającego, jednocześnie lekko połyskuje, choć pod dogłębniejszą obserwacją matowieje na brzegach, jakby przygasała. Zdaje się nie mieć określonego koloru, jednak niekiedy zyskuje skromne, cynkowe muśnięcia. Szafir, który tworzy poświatę tej wyjątkowej emanacji, dodaje otuchy i napawa wewnętrznie przyjemnym ciepłem. Wokół jej epicentrum unosi się uwodzący zapach lilii, czasem wymieszany z mirrą. Zdarzyć się może również, iż roztaczać się będzie w około przyjemna woń róż. Gdy jest się pod wpływem owej aury przyspiesza puls oraz doznaje się poczucia spełnienia. Naokoło słychać liczne głosy, z których wybrzmiewa śmiech dzieci, acz to wszystko niespodziewanie zagłusza jednolity, głęboki ton. W dotyku jest giętka oraz lepka, zaś na języku pozostawia łagodny, kwaśny smak. Wywołuje również niespodziewany natłok myśli.
Wygląd: Niara jest olśniewająco piękna, jej wygląd jest prawdziwie anielski. Ma szaroniebieskie, duże oczy, które cały czas zdają się być wypełnione głębokim smutkiem. Jej jasnoróżowe usta, których kolor przywodzi na myśl kwiaty kwitnącej jabłoni, ostatnio co raz częściej zdobi śliczny uśmiech. Choć sama często jest smutna nie szczędzi potrzebujących swojego szczerego, ... (Więcej)

Postprzez Medard » N lut 18, 2018 11:08 pm

Ogólne: Poszukiwani odkrywcy nowych lądów ku chwale Karnsteinu

Kontakt: GG w profilu Medarda oraz PW

Częstotliwość odpisywania: zależna od liczby osób wątku, nie rzadziej niż post/tydzień

Lokacja: zamczysko Chiropterus, Theria, Varhel (port w Księstwie Karnsteinu), okręty ekspedycji na oceanie, nowo odkryte lądy

Rasa: głównie poszukujemy LUDZI, najlepiej spoza terenu Księstwa Karnsteinów

Płeć: j/w

Typ fabuły: ekspedycja badawcza, odkrywanie nowych ziem, kolonizacja

Pozostałe:

Status: AKTUALNE
Ostatnio edytowano Pn lip 02, 2018 10:54 pm przez Medard, łącznie edytowano 1 raz
So I bless you with my curse
And encourage your endeavour
You’ll be better when you’re worse
You must die to live forever
Jim Steinman

Every night, and every morn,
Some to misery are born.
Every morn, and every night,
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight.
Some are born to endless night.
William Blake

Pies patrzy na człowieka z szacunkiem, kot z pogardą, a świnia jak równy z równym. porzekadło Vaerreńczyków
Avatar użytkownika
Medard
Splatający Przeznaczenie
 
Rasa: Wampir czystej krwi
Aura: Platyna twarda niczym najlepsza stal połyskująca jeszcze względną świeżością, rozpłynie się przed twoimi oczyma, sięgając samego horyzontu. Tam lśni dorównujący jej w nieustępliwości obsydian, odbijając się w gładkich połaciach szlachetnego metalu. Obraz wydaje się prostym, wręcz surowym, zupełnie jakby swoją szlachecką prezencją odpychał cię przed bliższymi oględzinami, gdy jednak przyjrzysz się uważniej zachowując wszystkie zasady dobrego wychowania, uda ci się dostrzec kruszyny cyny skrzące się nieregularnie, przemieszane z giętkimi smużkami srebra i ubarwione ostrymi w dotyku pociągnięciami żelaza. Smak powietrza jest tu ciężki i lepki zupełnie jak przed tropikalną burzą. Niby da się wyczuć posmak łagodności, jednak to gorycz zakończy bukiet, w efekcie kradnąc prawie całą uwagę. Tak przynajmniej myślałeś. Wtedy w twe nozdrza uderzy metaliczny odór krwi, a krzyk agonii prawie namacalnie rozedrze w strzępy otaczający cię świat. Jeszcze tchnienie minie nim wyrównasz oddech próbując się uspokoić i pojąć czego świadkiem właśnie byłeś.
Wygląd: Medard to wysoki mężczyzna o przeciętnej posturze z przechyleniem szali na umięśnioną. Mierzy bowiem sążeń i dwa palce (ok. 188 cm) przy dwóch cetnarach i kamieniu masy (ok. 90 kg). Skóra na jego dłoniach nie należy do najmiększych co świadczy o tym, że swoje przepracował. Kilka palców zdobią sygnety z herbem Aflaque - wyjącym czarnym wilkiem w tarczy (w klejnocie dwa ... (Więcej)

Postprzez Sven » Śr paź 03, 2018 3:25 pm

Ogólne: Karczma u Svena zaprasza! Uprzejmie powitamy każdego strudzonego podróżą, kupca, czy wojaka. Wszelkiej rasy i każdej płci. Potrzebujesz kufla porządnego piwa, bądź odstresować się przy partyjce pokera, lub kości? Nie znajdziesz lepszego miejsca na żadnym z okolicznych traktów!

Kontakt: Najlepiej gg, jest w profilu. Jeśli piszesz wiadomość  PW na forum upewnij się, że wyślesz ją

Częstotliwość odpisywania:Bez szaleństw, może post na 2-3 dni. Wyjdzie w praniu.

Lokacja: Najlepiej karczma u Svena, lub najbliższe okolice. (viewtopic.php?f=124&p=75614#p75614)

Rasa: Obojętnie.

Płeć: Obojętnie.

Typ fabuły:Raczej spokojna, karczemna zabawa. Nie roznieście mi przybytku w paru postach, proszę. Możemy iść na ryby! Albo na grzyby. Ogólnie gościnny ze Svena gość.


Status: AKTUALNE
Avatar użytkownika
Sven
Błądzący na granicy światów
 
Inne Postacie: Yao, Frey, Hessan, Lilianna,
Rasa: Człowiek (Karczmarz)
Aura: Wyraźna aura o przeciętnej sile, swoim ametystowym blaskiem zaprowadzi Cię wprost do karczmy. Jej przytulne wnętrze kusi byś zatrzymał się na chwilę i odetchnął od biegu codzienności. Zatop się wśród stolików i wybierz ten właściwy dla siebie. Gdy tylko usiądziesz wygodnie, otuli Cię delikatny jakby fajkowy dym. Jego wyraźne kłęby o intensywnie cynkowym zabarwieniu snują się po całym pomieszczeniu. Choć bez problemu dostrzegalne, nie są nachalne i nie zasłaniają wnętrza oberży. Wśród cynku, gdy przyjrzysz się uważniej obłoczkom, dostrzeżesz niewielkie pasma złota. Dopiero jak odkryjesz te drobne niuanse, zechcesz poznać resztę emanacji. Karczma wydaje się pusta, jest jeszcze przed czasem głównego obłożenia. W izbie delikatnie i cichutko roznoszą się zmysłowe szepty, dodające aurze tajemniczości. Czuć tu ludzki pot, zmieszany z zapachem ważonego piwa i tlącego się tytoniu. Jeżeli dłonią dotkniesz blatów stołów, poczujesz, że są wygładzone latami i przyjemne w dotyku. Twarde dębowe deski ścian dają poczucie bezpieczeństwa. Zwiedzając wnętrze znajdziesz też trochę ostrych krawędzi. Powietrze tutaj wydaje się mieć smak. Zdaje się lepić intensywnie, w swej charakterystyce odznaczając się głównie łagodnością. Dadzą się też wyczuć niewielkie nutki goryczki, uzupełniające odczucia.
Wygląd: Sven Ners to mężczyzna dość wysoki i dobrze się prezentujący. Mięśnie niestety nie są już na tyle wyrzeźbione jak za lat młodości, ale mężczyzna zdaje się wciąż trzymać formę, choć pod frakiem brzuch mu się już nieco, na starość, powiedzmy, zaokrągla. Postawę ma dość porządną, dobrze się prezentując, mimo swojego wieku wciąż może budzić respekt. Dłonie jego ... (Więcej)
Uwagi: Svena, poczciwego karczmarza nie da się pomylić z nikim innym na jego własnym terytorium. Poznasz go po nieco zniszczonym już, ale wciąż eleganckim, dodającym mu powagi i idealnie pasującym ... (Więcej)

Postprzez Yaruga » Wt paź 30, 2018 6:39 am

Ogólne: Yaruga szwęda się trochę po świecie korzystając ze swojej smoczej mobilności i faktu bycia najemnikiem. Chętnie rozpisze coś na rozgrzanie się na Granicy;)

Kontakt: Forum. A jakbyśmy potrzebowali szybkiego kontaktu podam discorda.

Częstotliwość odpisywania: Sądzę że raz dziennie minimum;) może w weekend mniej.

Lokacja: Dowolna. Chyba jedyne miejsca których Yaruga jeszcze nie zdobył to niebo i otchłań - co nie szkodzi by spróbować.

Rasa: Absolutnie obojętnie. Choć chętnie zagram ze smokami i ich "kuzynostwem"

Płeć: Dowolne

Typ fabuły: Dowolna. Choć preferuje walkę więc pewnie coś małego dorzucę;)

Pozostałe: Mam parę pomysłów które możemy zagrać, (trening w koszarach, starcie na szlaku, ochrona karawany w której aktualnie jedziesz itd) ale jestem otwarty na propozycje. Nie mam też manii nietykalności swojej postaci, więc niech Cie poniesie fantazja.

Status: AKTUALNE (Nadal aktualne - jak się dogadamy wyjdę z karczmy;) )
Avatar użytkownika
Yaruga
Błądzący na granicy światów
 
Rasa: Smokołak
Aura: Intensywna słodycz cię tu sprowadziła, zwodząc jednocześnie, byś posmakował pikanterii lepiącej się nieznośnie do ust. Uratuje cię przed nią dopiero suchy posmak, który objawi się wraz z ciężką wonią mokrej ziemi. W bezdźwięcznym powietrzu unosi się też zapach łusek szybko i bezsprzecznie przywodzącą na myśl jakąś gadzinę. Teraz już niewiele ci trzeba by całą swą wyobraźnią poczuć smocze łuski o twardych i ostrych krawędziach. Naturalna i chropowata zbroja ugina się lekko pod dotykiem, połyskując w jasno. A lśni żelazem i cyną. To jednak topaz jest najsilniejszym z tutejszych widoków, swoją esencjonalną poświatą wręcz oślepiając cię i wyganiając z terenu emanacji gdy nastał czas jej opuszczenia.
Wygląd: Jak każdy szanujący się smokołak, Yaruga może przybrać trzy odmienne formy. Mimo to jednak wiele cech wspólnych po których można go rozpoznać. Zacznijmy jednak od najczęściej spotykanej.

Forma Hybrydy
Najbardziej naturalna forma dla smokołaka. W tej formie przybiera kształt atletycznego posągu z dawnych wieków, z rysą szalonego smokopodobnego barbarzyńcy. W stosunku to ...
(Więcej)

Postprzez Iaskel » N lis 04, 2018 12:59 am

Ogólne: Poszukuję kogoś do fabuły dla Iaskela: maga/zielarza/medyka, osobnika nieco zamkniętego w sobie i ostrożnego, ale uczciwego i lojalnego, z dobrymi kontaktami z naturianami i wyjątkowo energicznym kirpi. Tematyka dosyć dowolna (patrz niżej).
Kontakt: PW na forum
Częstotliwość odpisywania: Raz na 1-2 dni
Lokacja: Przede wszystkim Kryształowe Królestwo, ogólnie Szepczący Las czy jego okolice. Ewentualnie gdzieś dalej, ale musi być jakiś powód, dla którego Iaskel się tam znajdzie (musiałby zostawić sklepik zielarski, który ma w Królestwie).
Rasa:  obojętnie
Płeć:  obojętnie
Typ fabuły: Od pogawędki, czy wizyty w jego sklepie zielarskim, poprzez leczenie, nauczanie lub uczenie się magii, zielarstwa lub medycyny, aż po wszelkie wyprawy po przygody, gdzie Iaskel może pełnić rolę supportu medycznego, albo zaplątać się całkiem nieproszony. Ogólnie jestem otwarta na pomysły; nie ograniczam się do tych wymienionych.
Pozostałe: Nowa postać, nowa użytkowniczka.
Status: AKTUALNE
Avatar użytkownika
Iaskel
Zbłąkana Dusza
 
Rasa: Leśny elf
Aura: Skromna emanacja nie rzucająca się w oczy ani swoją mocą ani jaskrawością, chętnie wtopi się w tłum innych. Gdy już jej się przyjrzysz wpierw dostrzeżesz tutaj cynę. Jednak wpatrując się uważniej zauważysz szczyptę cynku i odrobinę kobaltu, mieszające się ze sobą niczym liście w koronie drzew. Odbija się w nich delikatny i nienachalny szafir współgrający z wszechobecnym zapachem lasu. Słychać tu śmiech dzieci, harmonijnie i przyjaźnie łączący się z głębokimi tonami. To wszystko na koniec podsumowuje uderzenie młota. Sama aura jest przyjemnie miękka i giętka o satynowym wykończeniu, chociaż nie zabraknie tutaj też ostrych brzegów. Smak jest łagodny z delikatną kwaskową nutką, pomieszaną z wyraźną lepkością wieńczącą emanację.
Wygląd: Iaskel jest wysoki i szczupły, z długimi kończynami i smukłymi palcami. Wygląda, jak drzewko, które za chwilę wiatr przewróci albo złamie. Ma jasną cerę i pociągłą twarz. Jego oczy są wąskie, intensywnie niebieskie, brwi dosyć gęste. Często gdy patrzy na coś w skupieniu, albo się zastanawia, wygląda to jakby się złościł. Jego nos jest kształtny, jednak nieco większy, ... (Więcej)

Postprzez Nick » So lis 17, 2018 4:03 pm

Ogólne: Nick wyruszył na poszukiwanie zwoju, który został wypożyczony z piekielnej biblioteki i zgubiony(!) przez nieodpowiedzialnego czytelnika (niech go Prasmok pochłonie!). Zwój ostatni raz widziany był pod katedrą w Arturonie. Każdy posiadający przydatne informacje proszony jest o niezwłoczne zgłoszenie się do nadzorcy!

Kontakt: PW

Częstotliwość odpisywania: Różnie - co kilka dni lub tygodni, w zależności od pracy i możliwości ;)

Lokacja: Nick jest w Arturonie, ale może wyruszyć dalej, by szukać zwoju w innych obszarach Alaranii.

Rasa: Dowolna. Nick to nietypowy diabeł, porozumie się nawet z aniołami (choć nie obędzie się bez docinków). Nie dogada się jednak z postaciami na wskroś złymi, bo sam jest przepełniony ideałami pochodzącymi z książek.

Płeć:  Dowolna.

Typ fabuły: Poszukiwania, podróże, przygody. Historia może być spokojniejsza lub bardziej dynamiczna.

Pozostałe: Czy muszę dodawać, że zwój zawiera opis rytuałów przyzwania wyższych demonów? Ktokolwiek jest w jego posiadaniu (bez względu na to czy umie go użyć czy nie) raczej chętnie się z nim nie rozstanie.

Status: AKTUALNE
Avatar użytkownika
Nick
Zbłąkana Dusza
 
Inne Postacie: Vestra, Hashira, Yva, Mel, Fobos, Bjornolf, Deidre, Vera, Barabasz,
Rasa: Diabeł
Aura: Witaj w piekle!… Nie… w piekielnej bibliotece! Jej potężne mury splecione z łagodnej goryczy uparcie chronią pokłady kobaltowej wiedzy, jaka się tu znajduje. Potężnej wiedzy! Zmatowiałe woluminy zajmują ogromne regały od góry do dołu, poukładane równo i wedle sprawdzonego systemu. Pokryte są srebrem, więc nie straszny im trzask płomieni, iskry i okropne, iście piekielne gorąco. Przeżerający zmysły odór siarki także im nie przeszkadza, choć innym może utrudniać czytanie. Poza tym zamiast czytać lepiej rozejrzyj się dookoła - za cynkowym biurkiem ukrytym w cieniu czai się coś obcego. Wiesz, że tam jest, czujesz tego obecność, ale nie możesz tego dojrzeć. Może lepiej uciekaj? Ale nie możesz. Bo spadasz! To uczucie jest tak silne, że aż przyspiesza puls. I po chwili zdajesz sobie sprawę, że to całkiem przyjemne… aż upadasz na twardą posadzkę. Delikatnie lepka i jakaś taka nie sztywna pokrywa podłogę w bardzo osobliwym pomieszczeniu, najwyraźniej prywatnym - tutaj jak wszędzie stoją rzędami księgi, lecz powietrze wypełnia niczym gęsta mgła obsydianowa poświata. Niezwykle piękna, ukształtowana nie samą naturą, a zdobytą wiedzą, przemyśleniami i rozumem. W tym pokoiku może panoszyć się do woli, zostawiając nad sobą piekielne terytoria, ale gdy trzeba musi mieć jak się bronić. Właśnie dlatego ściany tego zacisza zrobione są z luster o nawet dość gładkiej powierzchni, które - gdy tylko staniesz pośrodku - rozpadną się na miliony zabójczych odłamów i przeszyją wyobrażenia na wylot, pozostawiając w twym umyśle jedynie ciemność.
Wygląd: DIABEŁ
Nick jest postawnym diabłem, choć w porównaniu z niektórymi przedstawicielami swojego gatunku, jawi się niczym karzełek. Przewyższa rosłego mężczyznę o głowę, a jego wzrostowi towarzyszy proporcjonalnie zbudowane ciało. Ma męską sylwetkę, o szerokich, dobrze umięśnionych ramionach, zazwyczaj ukrytych pod rękawami białej koszuli. Jest ona zawsze lekko pomięta od ...
(Więcej)


Powrót do Góra Przeznaczenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron