Archiwum AlarańskieNie masz z kim pisać? - ZBLOKOWANY I PRZENIESIONY

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Aiza
Błądzący na granicy światów
Posty: 13
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa:
Profesje:

Post autor: Aiza »

...
Ostatnio edytowane przez Aiza 9 lat temu, edytowano łącznie 2 razy.
Awatar użytkownika
Artorian
Błądzący na granicy światów
Posty: 18
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Artorian »

Cześć!
Szukam kogoś do popisania. Zasadniczo mój jedyny wymóg to taki, by wątek nie rozpoczynał się w karczmie - to trochę zbyt już oklepane ;) Może to być trakt, pałac, las, góry a nawet jaskinia goblinów, tu wybór nieograniczony :)
Nieaktualne

Awatar użytkownika
Ayessen
Zbłąkana Dusza
Posty: 8
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Ayessen »

Niezbyt zdrowa psychicznie kobieta, szuka kogoś kto będzie w stanie wytrzymać jej zmienne nastroje i przetrwać niekontrolowane wybuchy magii. Może ktoś będzie w stanie mnie wyleczyć? Potrzebuję opiekuna.

Kontakt przez PW


Nieaktualne.
Ostatnio edytowane przez Ayessen 9 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Awatar użytkownika
Pellapona
Zbłąkana Dusza
Posty: 4
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Pellapona »

Może zaczynam swoje istnienie na forum od złej strony, lecz wolę mieć już kogoś upatrzonego do gry. Wyższych wymagań nie mam żadnych. Ja nastawiam się na bardziej fabularyzowany wątek, w którym to wszystko kręci się wokół Bohaterów Graczy, a sceny walki są tylko ozdobą i okazją do podkreślenia charakteru Postaci. Proszę tylko o to, by nie robić ze swojego Pupilka nadzwyczajnego Hirołsa, który zawsze wychodzi cało. Jak ktoś lubi podziwiać uroki honorowej wojny, to niech pamięta o sierotach i płaczących wdowach.
Kartę Postaci postaram się stworzyć w miarę szybko. Postępy będzie można łatwo zobaczyć.
Awatar użytkownika
Adrien
Szukający Snów
Posty: 168
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Upadły Anioł
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Adrien »

Kowalka, Kotołaczka i Grabarz szukają kogoś do wątku. Tyczy się on odnalezienia pewnych papierzysk, które kazał kowalce znaleźć krasnolud Nurdin. Grabarz nie jest do końca zdrowy psychicznie i pomaga jej z nudów. Kotka przyplątała się po drodze.
Wymagania:
*Kolejka zamyka się u nas po 24 godzinach, nie zdążysz to trudno.
* Głupota postaci jest wyśmiewana- im bardziej nie logicznie/ głupio zachowuje się postać tym na większe szyderstwo się naraża.
*płeć obojętna
*rasa też, ale Anioły odpadają-Adrien ich nienawidzi.
Ewentualne pytania czy chęć gry proszę zgłaszać do mnie. :3
http://i59.tinypic.com/vzu5uv.jpg <---- Skoro jesteś taki ciekawy, zobacz..
"W końcu wszyscy są tacy sami, kiedy się zbrukają... anioły, demony, elfy, ludzie...co to za różnica? Doczesność to tylko przechowalnia dla klejnotu jakim jest dusza, reszta nie ma znaczenia..."~ Adrien
Awatar użytkownika
Dérigéntirh
Senna Zjawa
Posty: 260
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Smok
Profesje: Mag , Mędrzec , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Dérigéntirh »

Poszukujemy osoby, która byłaby chętna dołączyć do tego wątku. Jedynymi postawionym przez nas warunkiem jest to, aby odpisywała codziennie, choć możemy zrozumieć, jeżeli ktoś nie da rady odpisać raz na jakiś czas.
Awatar użytkownika
Kasimla
Zbłąkana Dusza
Posty: 4
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Kasimla »

[naglowek]NIEAKTUALNE[/naglowek]

Ktoś, gdzieś i kiedyś napisał, że nie można zaczynać wszelkich wiadomości od przywitania.

Witajcie! :D

Potrzebuję kogoś, kto wprowadzi mnie w ogólny klimat. Proponuję improwizacje bez żadnego fabularnego nacisku, zwyczajną i spokojną sielankę. Po kilku postach główny nurt powinien wyjawić się sam. Na temat miejsca można się ze mną dogadać i nie będzie z tym problemu.
Propozycje wstępne:
  1. W miejscu odludnym, Kasimla będzie skłonna do swoich głębokich rozmyślań. Nie każdemu może odpowiadać melancholijność.
  2. Można też zacząć od ulic miasta, gdzie postacie będą świadkami wątpliwego incydentu i będą zmuszeni zareagować (brak reakcji, to też reakcja). Ciągłe wystawianie na próbę moralności bohaterów i ich stosunku do życia.
  3. Gra. Świat jest zły i okrutny, liczy się tylko władza i seks. Wszyscy chcą bogactwa i krzywdzą innych. Zaczyna się krwawy pościg za posiadaniem. Każdy musi grać i iść po trupach inaczej sam do nich dołączy. Nie można uciec, za głęboko się w tym siedzi. Akcja w dużym mieście, bez możliwości ucieczki.
  4. Olać fabułę, olać problemy całego świata i nie martwić się o jutro. Zabawa! Postacie dostały zaproszenie do pałacu bogatego rozpustnika, gdzie będzie do woli używek i uciech. Ciągła i nieskończona zmysłowość.
Ostatnio edytowane przez Kasimla 9 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Wprowadzam do doliny łez, teorie sensu życia.
Awatar użytkownika
Rivien
Błądzący na granicy światów
Posty: 14
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Rivien »

Poszukiwani najemnicy/magowie/wojownicy/osoby, które nie boją się ubrudzić sobie rąk... Sztuk dwie ^^ Celem jest podbicie pewnego zamku... w Piekle. Zapewniamy transport w obie strony i dobry zarobek. O prowiant i takie tam musicie zatroszczyć się sami.
Zainteresowanych zapraszam na PW lub też gg. Póki co miejsce zbiórki znajduje się w tym wątku :)
Wymagania... są w zasadzie dwa... Aktywność (oczekiwanie na odpis - max dwa dni) oraz sprawność bojowa... miecz czy też magia, bez znaczenia.

NIEAKTUALNE
Awatar użytkownika
Soike
Szukający drogi
Posty: 46
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Soike »

...
Ostatnio edytowane przez Soike 9 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Możesz się ode mnie odwracać ile razy chcesz,
możesz mnie nie znać, możesz mnie nienawidzić,
możesz mnie obgadywać, możesz mnie obrażać,
możesz mnie ranić, możesz mnie zostawić,
Do póki twoja ręka nie spocznie na moich bliskich,
możesz do mnie przyjść, a ja cię wysłucham.
Cecil
Szukający drogi
Posty: 25
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Czarodziej
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Cecil »

Szukam wspólników do nowego wątku ^^ Chętnie dołączę też do już istniejącego.
Płeć i rasa nie mają dla mnie większego znaczenia.
Możemy grać po swojej stronie lub przeciw sobie.
Ze swojej strony mogę zaoferować częste i długie odpisy.

NIEAKTUALNE
Awatar użytkownika
Interfectoria
Zbłąkana Dusza
Posty: 7
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Interfectoria »

Upadła fanatyczka chętnie z kimś popisze. Preferencje: każda rasa, byle nie anioł. Mordercy mile widziani ;). Wolałabym nowy wątek, ale mogę dołączyć do starego.

AKTUALNE
Ostatnio edytowane przez Interfectoria 9 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Lamir
Szukający drogi
Posty: 38
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Lamir »

Inteligenty aczkolwkiek nieco arogancki wampir szuka towarzyszki. Możliwe że za niedługo przyłączy się do nas nowa koleżanka.
Chętne dziewczyny pisać na pw
Odpisuje raczej często.
Koniec Eldorado. Nieaktualne.
Ostatnio edytowane przez Lamir 9 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Zarim
Zbłąkana Dusza
Posty: 4
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Zarim »

Mogę do kogoś dołączyć, albo rozpocząć z kimś nowy wątek (może być wiele osób). Płeć postaci i jej rasa są mi obojętne.
AKTUALNE
Awatar użytkownika
Margaret
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 67
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Margaret »

Popiszę z kimś chętni na PW lub gg, rasa, klasa. płęc to mi obojętne.
Awatar użytkownika
Lentir
Senna Zjawa
Posty: 274
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Nemoraianin
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Lentir »

Demon szuka wątku, do którego mógłby się przyłączyć. Rasa towarzysza, płeć, charakter etc. obojętne. :D
Niekatualne
Ostatnio edytowane przez Lentir 9 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Grzechem nie jest upaść. Grzechem jest upaść i się nie podnieść.
Awatar użytkownika
Kazimierz
Błądzący na granicy światów
Posty: 11
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Kazimierz »

Rolnik szuka żony / demona / kogokolwiek. Tak całkiem poważnie, posiadam mistrzostwo strzelectwa i mnóstwo umiejętności potrzebnych do przetrwania. Szukam ciekawego wątku do pisania. Brak preferencji. Pozdrawiam i proszę o PW ;)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości