Granicowy Event MiłosnyWiadomość do Redy

Miejsce w którym publikowane są, życzenia, listy i wiersze miłosne od postaci dla postaci. To tutaj można przeczytać wszystkie miłosne życzenia od Anonimowych wielbicieli dla ukochanych.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Arayo
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 550
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Wojownik , Łowca , Artysta
Uwagi administracji: Konto Raena, jest prezentem urodzinowym dla użytkowniczki od administracji (z dnia 3.10.2013) i liczy się jako dodatkowy slot na postać. Raena (konto) jest postacią dodatkową, z czego wynika, że użytkowniczka może posiadać 7+1+1postaci na normalnych zasadach + 1 dodatkowych slotów, jeden jako prezent. Zatem użytkowniczka ma prawo posiadać razem 10 kont.
Kontakt:

Wiadomość do Redy

Post autor: Arayo »

Amorek zawitał nawet wśród piratów, ale poszukiwał kogoś wyjątkowego pośród nich. Skrzydlatek rozglądał się uważnie, chowając się tak, by nikt go nie zauważył. W końcu dojrzał tą, której szukał i również jej pozostawił list, w którym znajdowała się ta oto wiadomość:

Droga Piratko!
Długo zastanawiałam się, czy powinnam przyznać się do moich uczuć. Myślę, że w takich okolicznościach mogę sobie na to pozwolić.
Pewnego dnia przelatywałam nad pokładem Twojego statku. Twoje przepiękne włosy powiewały na wietrze, a Twój uśmiech momentalnie przekonał mnie do Ciebie. Czasem towarzyszyłam Ci w podróżach, choć ukrywałam się pod nietypową postacią. Teraz, kiedy zeszłaś na ląd jestem przy Tobie nawet częściej.
Bardzo chciałabym się z Tobą zaprzyjaźnić, bo… Wiesz, to co do Ciebie czuję niewątpliwie jest miłością. Przyjacielską, rzecz jasna, lecz wciąż silną. Nie mam odwagi się do Ciebie zbliżyć, bo żyjemy w zupełnie różnych środowiskach. Boję się, że mnie nie zaakceptujesz. Wciąż mam jednak nadzieję, że kiedyś los zbliży nas do siebie…

Twój kochający anonim.

P. S. Wbrew pozorom, wydaje mi się, że Krowa ogromnie Cię lubi. Zaufaj mi, znam się na rzeczy.
Zablokowany

Wróć do „Granicowy Event Miłosny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości