Archiwum AlarańskieUwaga!

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Uwaga!

Post autor: Niara »

Nie owijając w bawełnę sprawa wygląda tak, że kończy nam się transfer na serwerze, a jak wiadomo za powiększenie hostingu trzeba płacić. Na początku i tak mieliśmy mniejszy transfer, ale okazało się, że Granica wykorzystuje go więcej, więc musieliśmy go powiększyć, no a na kolejne powiększenie słabo nas stać. Jak wiecie jesteśmy tylko studentami i płacimy nie tylko za serwer ale też za domenę. W tej chwili Granica wykorzystała już 80% transferu, a jest dopiero 20.

Postanowiliśmy więc zapytać, po raz kolejny, czy któryś z użytkowników byłby skłonny dofinansować Granicę, nie chodzi tu o duże sumy, gdyby co drugi użytkownik wpłacił choćby 5 zł, suma summarum na pewno by nam to pomogło. Nie trzeba mieć konta, żeby zrobić przelew, można go zrobić na poczcie, co prawda opłata pocztowa wynosi około 2,5 zł.

Na razie nie podajemy żadnych konkretnych danych do przelewu, po prostu pytamy, czy ktokolwiek byłby do tego skłonny? Gdyby ktoś się zdecydował, może odezwać się do nas na pw, lub gg, żeby sprawę omówić szerzej.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Galanoth
Zsyłający Sny
Posty: 328
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Lodowy Elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Galanoth »

Skoro temat został stworzony, to można pisać przecież tutaj :P

Cóż, ja również nie grzeszę zasobnością portfela, ale te 10zł raz w miesiącu mógłbym wyskrobać xD
Orpheus
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 112
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Ranga: Zakochany Szlachcic

Post autor: Orpheus »

Ewentualnie ja mogę wesprzeć Granicę, jedno piwo mogę sobie odmówić :D By doznać twórczej rozkoszy pisania postów :D
I will get to you
And take you down
Tear your insides out
Crush your soul
Awatar użytkownika
Nymia
Błądzący na granicy światów
Posty: 13
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Pustynny Elf
Profesje: Artysta , Żebrak

Post autor: Nymia »

Jeśli chodzi o mnie, to wszystko już ustalone. Pozostaje tylko czekać..
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Cieszymy się, że zgłosiły się osoby chętne pomóc. Na prawdę bardzo, bardzo dziękujemy. Każdemu, kto zgłosił się tutaj z chęcią pomocy na PW wyślę numer konta i dane do przelewu. Prosimy też, żeby w tytule przelewu najlepiej wpisywać "Granica - (login postaci)"

Na prawdę, bardzo dziękujemy!
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Galanoth
Zsyłający Sny
Posty: 328
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Lodowy Elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Galanoth »

A można wiedzieć, jaka kwota jest potrzebna do utrzymania Granicy na granicy utrzymalności?
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Żeby nie było lagów i nie brakowało transferu trzeba by płacić około 50 zł na kwartał za serwer. Jeśli chcielibyśmy trzymać na tym serwerze logo i boczną grafikę to na pewno sporo więcej, bo ona "zjada" bardzo dużo transferu. Pozostaje jeszcze kwestia domeny za która jednorazowo płacimy około 100 zł na rok.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Galanoth
Zsyłający Sny
Posty: 328
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Lodowy Elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Galanoth »

Podsumowując, potrzebujemy minimalnie 150 złotych, aby gracze mogli bez szwanku narzekać na krypto-Elfy i grać w nocy oraz w dzień. Cudownie. Na 30 osób łatwo podzielić, to tylko 5zł... ale kto by wysyłał 5zł, jak min. cena wysyłki samej to 2,5zł? Dobra, jakoś to się oczywiście załatwi. Spróbuję, jak dostanę kasę od familiantów, co nie co Wam dać na graniczne konto. Nie kupujcie za to ani gumek, ani bułek, ani picia! :D
Awatar użytkownika
Villemo
Kroczący pośród cudzych Marzeń
Posty: 432
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa: Nemorianin
Profesje: Arystokrata , Mag
Kontakt:

Post autor: Villemo »

Sprawa wygląda tak: Za serwer mamy już zapłacone na kwartał, do tej pory wsparł nas Galuś i Niliana, z czego kasa od Niliany dotarła do nas przed zapłatą za serwer więc i na ten cel poszła, resztę dopłaciliśmy my.

Co do domeny to musimy za nią zapłacić do 19stego lipca (100zł), były o to pytania na pw i rozmowa na sb, więc teraz uaktualniam stan rzeczy tutaj. Amen.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości