Archiwum AlarańskieLeague of Legends

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Dwayt
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 132
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Wilkołak
Profesje:
Kontakt:

Re: League of Legends

Post autor: Dwayt »

Mogłeś dodać czy gracz na EU czy na US. Od siebie mogę powiedzieć, że gram na EU - 29lvl
Dragonisa
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 90
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Smokołak
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Dragonisa »

Gra nawet fajna, ale mnie się osobiście dość szybko nudziła. wprawdzie wybór ciekawych bohaterów jest duży, jednak każdy z nich ma tylko 4 skille. No i ciągle to rozwalanie minionów, wrogich bohaterów, wieżyczek i baz...
Awatar użytkownika
Jarvan
Błądzący na granicy światów
Posty: 10
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:

Post autor: Jarvan »

Osz ty xD

Ja też w to gram. Mam 30 poziom, gram w US. Nazwa postaci to: Kalshutein.

Doświadczony jako: Malzahar, Sona, Katarina, Akali, Mordekaiser.... no i tam jeszcze pare z nich ;p
Awatar użytkownika
Morgrim
Błądzący na granicy światów
Posty: 18
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Krasnolud
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Morgrim »

Potwierdzam swoje granie w Ligę Legend. Mam świeżutki 9lvl na europejskim serwerze. Jak ktoś by chciał ze mną pograć, to zapraszam: SzaliczekRaffi.
Często śmigam jako Nasus, Nocturne... na początku smoczkiem Galio. :)

Dla mnie jest on smoczkiem. Inaczej sobie wyobrażam Gargulce :D
Ostatnio edytowane przez Morgrim 13 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Jeśli się nad tym lepiej zastanowić, baśnie nigdy na nic nie przedstawiały dowodów. Występował w nich przystojny książę... czy naprawdę był taki? A może po prostu ludzie nazywali go przystojnym, bo był księciem? Dziewczyna była piękna jak poranek... no dobrze, ale który poranek? Kiedy leje deszcz, trudno nawet wyjrzeć przez okno, by się o tym przekonać! Opowieści nie chciały, byś myślała – chciały, byś wierzyła w to, co ci opowiadają...

-Pratchett, Wolni Ciutludzie
Awatar użytkownika
Thorvald
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 52
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Krasnolud
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Thorvald »

Na serwerze US mam 30 lvl - krakenzomg - jakby ktoś chciał się załapać, bo często gramy premade. Głównie malz, swain, cait, kass. Ale często zmieniam.

@up: Galio nie jest smokiem :| golem-gargulec.
Awatar użytkownika
Yasmerin
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 98
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: człowiek
Profesje:
Ranga: Gwiazdooka
Kontakt:

Post autor: Yasmerin »

Namówiona przez Thorvalda (Grimgrima!), kilka dni temu rozpoczęłam grę. Mam aż 8 lvl i nick Yasmerin. Gram głównie w weekendy, bo na tygodniu siedzę przy kompie gdzie LoL za bardzo laguje... T-T
Oczywiście na US.
Jakby komuś nie przeszkadzało, że ciągle jeszcze straszny nob ze mnie, to fajnie by było pograć razem ^^
A uwielbiam grę mf~
Zło nas oślepia i fałszywy nasz blask...
Pogardzać nadzieją, nie wstydzić się kłamstw...
Kochać nienawiść to być jednym z nas...


Yas: tradiszynal | didżital
Awatar użytkownika
Halandir
Błądzący na granicy światów
Posty: 20
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Górski Elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Halandir »

No więc tak. My z Niarą pocinamy to też od niedawna. Ja namiętnie grając od jakichś dwóch tygodni wbiłem 11 level :D Na EU rzecz jasna :P Z Niarą gramy na EU obecnie postaciami na 5 levelu, ale jak ktoś chce na US to tam też mamy konto.

Edit: Zrobiłem temat do spisywania się Link. Więc tutaj raczej dyskusja niech będzie, a spisywać się to tam.
Awatar użytkownika
Airandill
Szukający drogi
Posty: 47
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Airandill »

Gram od dwóch dni, a już mi się spodobała gra Nidalee, Garenem oraz Akali.
Gram na EU, jeśli to nie problem. A tak to chętnie pogram, mimo iż jeszcze nie jestem doświadczonym graczem.
Awatar użytkownika
Galanoth
Zsyłający Sny
Posty: 328
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Lodowy Elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Galanoth »

Mam okazję zaprosić Was do współpracy z dwoma graczami na serwerze EU; jest to malw3k i WeakNick. To ponoć małżeństwo, grają Annie i Warwickiem. Oczywiście to Polacy, są całkiem dobrzy. Mówcie, że jesteście od Szaliczka w prezencie.
Awatar użytkownika
Andrew
Senna Zjawa
Posty: 297
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa: Niedźwiedziołak
Profesje:

Post autor: Andrew »

Neutralność niesie moc, ale również ogromne zagrożenie, będąc neutralnym mogę być wstrętny dla obu stron konfliktu...


Ludzka postać Andrew (bez miecza oczywiście)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość