Księga Boskich PrawNieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nuka
Mieszkaniec Sennej Krainy
Rasa: Alarianin
Profesje: Szlachcic , Najemnik , Wojownik
Kontakt:

Post autor: Nuka »

Wzięłam i przeziębiłam się, więc z tydzień nie będę pisać, bo myśleć nie umiem. Wybaczcie
:wydra
Awatar użytkownika
Kana
Szukający Snów
Rasa: Kotołak
Profesje:
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Kana »

Od paru miesięcy na forum mam zdecydowanie mniej czasu - w wakacje przez wyjazdy, teraz mam też sporo innych zajęć. Nie jestem w stanie pisać i utrzymywać wszystkich moich wątków, a przez ich liczbę trudno mi regularnie pisać nawet w paru. Dlatego niestety muszę rozwiązać przynajmniej kilka, by Was tak bez potrzeby nie przetrzymywać - świetnie się grało i może jeszcze kiedyś się złapiemy ~ Ale chwilowo porzucam knowania i plany przyszłowątkowe, bo wiem, że się nie wyrobię, a na pewno znajdziecie inne, równie ciekawe opcje :magicznakotka

Na razie też będę raczej mało dostępna, ale powoli robię porządki i zacznę odpisywać tam gdzie zostaję KP

Dziękuję Wam bardzo za intrygi, przygody i miłą grę :iloveyou
Pegazy:
Kaprys, Dzika
,,Ma pani na coś alergię?
- Na głównych bohaterów." (Dzięki Conan!)

Dobra Kana, Gustowne przebranko, Młoda panna Trisk de Leu
"I niech Wam Kosmos sprzyja!" (Ponowne dzięki Conan!)
"Pewnego dnia będzie coś, ale nie wiem co. ~ Kana 2018" (Yao)
Awatar użytkownika
Cętka
Szukający drogi
Rasa: Panterołak
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Cętka »

Kochani! Jutro jeszcze powinnam być gdzieś do południa, ale mam w weekend wyjazd najpewniej zamykający sezon, więc potem będę jakoś w poniedziałek lub wtorek, zależnie od mojej przytomności ;) jakby co, discorda sprawdzę, może zajrzę na moment, ale mogę nie mieć czasu wziąć telefonu do ręki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”