Księga Boskich PrawNieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów

Rola

Ranga: administrator.png
Kontakt:

Re: Nieobecności

Post autor: Niara » 2 tygodnie temu

Zmarła moja babcia, o czym część z Was wie. Jak wiecie nie lubię poczty pantoflowej, wolę mówić otwarcie. Nie jestem w stanie powiedzieć, kiedy będę dostępna. Z jej śmiercią wiąże się potworny ból, przewiercający człowieka na wylot i pustka. Proszę, nie piszcie do mnie PW ze sprawami forumowymi, wątpię bym była w stanie rozwiązać jakikolwiek problem w tym stanie. Sprawy techniczne, którymi zajmuje się Meridion też póki co zostaną nierozwiązane, ja nie jestem w stanie ich nawet zapamiętać. Nie wiem kiedy wrócę. Jeżeli ktoś będzie chciał powiedzieć mi coś prywatnie, nie ma problemu. Po prostu posty, karty, zmiany, pomaganie w tworzeniu postaci, wchodzenie w polemikę odnoście wyboru rasy i tak dalej - w tej chwili stoją poza moim zasięgiem.
Królowa Niara

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."

Awatar użytkownika
Nadeya
Szukający drogi
Uwagi administracji: Użytkowniczka ma prawo posiadać w sumie 10 kont, z czego jeden slot, jest slotem dodatkowym, otrzymanym jako nagroda, za długie i sumienne wykonywanie pracy moderatora.
Kontakt:

Post autor: Nadeya » 2 tygodnie temu

Jestem w Zakopanem w górach, niestety mam tu słaby Internet więc muszę wstrzymać się postowo do niedzieli i z moją obecnością krucho będzie @.#

Awatar użytkownika
Nemain
Mieszkaniec Sennej Krainy
Kontakt:

Post autor: Nemain » 1 tydzień temu

Cześć kochani <3
Ostatnimi czasy (uzbierało się trochę tych miesięcy), więcej mnie nie było niż byłam, głównie z powodu pracy, ale jakieś odpisy w niedobitkach wątków się pojawiały. Niestety real bywa bezlitosny i mimo odmiennych przewidywań, zmusza do decyzji i wyborów. Praca nadal jest nieustępliwa, do tego pojawiło mi się trochę planów i obowiązków wraz z kolejnym biesem, chciałabym też podziałać trochę z portfolio... Jednym słowem zawieszam działalność na Granicy :( , na chwilę obecną ( i mam nadzieję, że tylko) do czerwca. Kwestie wątków będą porządkowane w nadchodzących tygodniach.

To były wspaniałe trzy lata! (kiedy to minęło? )ale nie cieszcie się zbyt szybko, liczę, że jeszcze tu powrócę >:)
W międzyczasie, w razie potrzeby złapiecie ze mną kontakt na społecznościówkach jak fb, oraz na "archaicznym" komunikatorze - gg ;)
Moc buziaków, weny i epickich wątków dla Was wszystkich! :*

Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia

Rola

Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya » 15 godziny temu

Miało mnie nie być tylko jeden wieczór, ale sprawa się skomplikowała. Biorę urlop aż do niedzieli. Na komunikatorach można mnie łapać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”