Księga Boskich PrawNieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów

Rola

Posty: 1819
Rejestracja: 10 lat temu
Ranga: administrator.png
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Nieobecności

Post autor: Niara » 2 tygodnie temu

Zmarła moja babcia, o czym część z Was wie. Jak wiecie nie lubię poczty pantoflowej, wolę mówić otwarcie. Nie jestem w stanie powiedzieć, kiedy będę dostępna. Z jej śmiercią wiąże się potworny ból, przewiercający człowieka na wylot i pustka. Proszę, nie piszcie do mnie PW ze sprawami forumowymi, wątpię bym była w stanie rozwiązać jakikolwiek problem w tym stanie. Sprawy techniczne, którymi zajmuje się Meridion też póki co zostaną nierozwiązane, ja nie jestem w stanie ich nawet zapamiętać. Nie wiem kiedy wrócę. Jeżeli ktoś będzie chciał powiedzieć mi coś prywatnie, nie ma problemu. Po prostu posty, karty, zmiany, pomaganie w tworzeniu postaci, wchodzenie w polemikę odnoście wyboru rasy i tak dalej - w tej chwili stoją poza moim zasięgiem.
Królowa Niara

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."

Awatar użytkownika
Nadeya
Szukający drogi
Posty: 41
Rejestracja: 4 lat temu
Uwagi administracji: Użytkowniczka ma prawo posiadać w sumie 10 kont, z czego jeden slot, jest slotem dodatkowym, otrzymanym jako nagroda, za długie i sumienne wykonywanie pracy moderatora.
Kontakt:

Post autor: Nadeya » 2 tygodnie temu

Jestem w Zakopanem w górach, niestety mam tu słaby Internet więc muszę wstrzymać się postowo do niedzieli i z moją obecnością krucho będzie @.#

Awatar użytkownika
Nemain
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 141
Rejestracja: 3 lat temu
Kontakt:

Post autor: Nemain » 1 tydzień temu

Cześć kochani <3
Ostatnimi czasy (uzbierało się trochę tych miesięcy), więcej mnie nie było niż byłam, głównie z powodu pracy, ale jakieś odpisy w niedobitkach wątków się pojawiały. Niestety real bywa bezlitosny i mimo odmiennych przewidywań, zmusza do decyzji i wyborów. Praca nadal jest nieustępliwa, do tego pojawiło mi się trochę planów i obowiązków wraz z kolejnym biesem, chciałabym też podziałać trochę z portfolio... Jednym słowem zawieszam działalność na Granicy :( , na chwilę obecną ( i mam nadzieję, że tylko) do czerwca. Kwestie wątków będą porządkowane w nadchodzących tygodniach.

To były wspaniałe trzy lata! (kiedy to minęło? )ale nie cieszcie się zbyt szybko, liczę, że jeszcze tu powrócę >:)
W międzyczasie, w razie potrzeby złapiecie ze mną kontakt na społecznościówkach jak fb, oraz na "archaicznym" komunikatorze - gg ;)
Moc buziaków, weny i epickich wątków dla Was wszystkich! :*

Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia

Rola

Posty: 511
Rejestracja: 5 lat temu
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya » 15 godziny temu

Miało mnie nie być tylko jeden wieczór, ale sprawa się skomplikowała. Biorę urlop aż do niedzieli. Na komunikatorach można mnie łapać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość