Księga Boskich PrawNieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aki
Mieszkaniec Sennej Krainy
Kontakt:

Re: Nieobecności

Post autor: Aki » 1 miesiąc temu

Zaczęła mi się uczelnia + dodatkowe szkolenia w pracy + coś mnie rozkłada więc przepraszam za nieobecność. Postaram się jak najszybciej wrócić.

Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba

Rola

Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/administrator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Frigg » 1 miesiąc temu

To może nie nieobecność, ale do piątku (25.11) jestem wycięta z życia, bo mam nawał roboty w pracy więc pisać można, ale sprawdzanie KP i odpisy przesuną się na kolejny tydzień (oby tylko<3)
26-27.10.2019 - nie ma mnie w ogóle z powodu wyjazdu

Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów

Rola

Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Niara » 1 miesiąc temu

Niestety ja również nie mogę jeszcze wrócić na forum. Prosimy o czytanie ogłoszenia na Stronie Głównej, dotyczącego nieobecności administracji.
Królowa Niara

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."

Awatar użytkownika
Sanaya
Tkacz Marzeń

Rola

Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya » 4 tygodnie temu

11 listopada będę do późna i z olbrzymim zaangażowaniem śpiewać pieśni patriotyczne, a 12 listopada będę dochodzić do siebie po świętowaniu. Ergo: nie ma mnie w ogóle. I generalnie przez cały listopad nie ma mnie w weekendy, z różnych powodów, a ponadto nie będzie mnie również cały ostatni tydzień listopada.

Awatar użytkownika
Firrael
Zbłąkana Dusza
Kontakt:

Post autor: Firrael » 3 tygodnie temu

Muszę to w końcu przyznać. Nie potrafię się zmotywować, żeby zacząć grę. Miałem pomysł na tę postać, osoby chętne do pisania i bardzo podoba mi się stworzony przez Was świat. Ale przy długim oczekiwaniu na zatwierdzenie KP mój zapał wygasł. I nie potrafię go na nowo rozniecić, zwłaszcza, że moją uwagę przyciągnęły w tym czasie inne zajęcia. Nie zrozumcie mnie źle, nikogo nie obwiniam. Zdaję sobie sprawę, że po prostu trafiłem na taki niefortunny okres. Problem leży wyłącznie w moim najwyraźniej słomianym zapale. A nie zamierzam się przymuszać do pisania postów. Dlatego zdecydowałem, że na razie odpuszczę sobie to forum.

Przepraszam szczególnie Kanę i Sanayę, które pomogły mi lepiej ukierunkować Firraela i z którymi planowałem najbliższe wątki. Przepraszam też Frigg, która sprawdziła moją Kartę Postaci, widocznie na daremno. Choć kto wie. Może jeszcze kiedyś tu wrócę. Jeśli znowu będę miał ochotę na forum w klimatach autorskiego fantasy, na pewno w pierwszej kolejności pomyślę o Was. Tymczasem jednak życzę Wam wszystkim dalszej udanej zabawy i jak najdłuższego żywota forum.

Awatar użytkownika
Hashira
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Kontakt:

Post autor: Hashira » 2 tygodnie temu

To nie do końca nieobecność, ale na pewno wpłynie na "gęstość" moich odpisów - mam dwa zjazdy ze specjalizacji w odstępie dwóch tygodni i oba odbywają się na drugim końcu Polski ^^ Ale jestem dobrej myśli, w podróży można spać albo pisać! :panda

Awatar użytkownika
Esmeralda
Zsyłający Sny

Rola

Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Esmeralda » 1 tydzień temu

Do świąt ostra harówka na studiach, sesja niby w lutym Ale już się nieoficjalnie zaczęło więc jeśli coś będę robić na forum to raczej aury, a odpisy narazie raczej muszą poczekać ;_; (Chyba że znajdę trochę czasu na jakiś jeden/dwa)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”