Księga Boskich PrawNieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kana
Mieszkaniec Sennej Krainy

Rola

Nagrody: [img]http://granica-pbf.pl/images/gwiazdki.png[/img][img]http://granica-pbf.pl/images/gwiazdki.png[/img]
Inne Postacie: Funtka, Mansun, Lucy, Daro, Maka, Noa, Kito, Nutria, Kuna, Lotta, Rosa, Vinny, Dean
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Aura: Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone.
Kontakt:

Re: Nieobecności

Post autor: Kana » 1 miesiąc temu

Wyjechałam, więc tradycyjnie miałam mieć internet i mało czasu - mało czasu mam, internetu - nie XD Tzn - jest słaby i się urywa, więc wolę zgłosić, że nie będzie mnie odpisowo przez 2 tygodnie. Odpisowo, bo zaglądać będę, ale nie codziennie, choć postaram się czytać wiadomości (łatwiej na GG). A jeśli uda mi się coś w wątku napisać to raczej w ramach wyjątku, więc przepraszam jeśli odpiszę tylko jednej osobie x'3

Gorąco proszę o cierpliwość i wybaczcie moje ociąganie się (przedłużone, bo zaległości mam od poprzedniego wyjazdu). Mam nadzieję, że nikt nie będzie chciał rezygnować z wątku, ale jakby co to nie będę mieć (zbytnio) za złe. Dogadamy się przez PW

Jako PL jestem i myślę, że w razie czego mogę przejąć prośbę jak się pojawi ~

Donosicielsko też wszystko powinno działać, choć nie pogardziłabym pomocniczymi nowinkami z Waszych wątków :drink
Pegazy:
Kaprys, Dzika
,,Ma pani na coś alergię?
- Na głównych bohaterów." (Dzięki Conan :szop )

'Dobra' Kana, Gustowne przebranko, Młoda panna Trisk de Leu
I niech Wam Kosmos sprzyja! (Ponowne dzięki Conan :szop )
"Pewnego dnia będzie coś, ale nie wiem co." ~ Kana 2018 (Yao :wamp )

Awatar użytkownika
Callisto
Czarny Kot

Rola

Inne Postacie: Leila, Sonea, Mathias, Emma, Cat, Lexi, Maia, Ananke, Eva, Rakel, Lena, Rain, Kimiko, Kiki, Astarte, Segen, Mimosa, Dayanara, Yuki
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/administrator.png[/img]
Aura: Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone. Tutaj będzie aura, chwilowo wyłączone.
Kontakt:

Post autor: Callisto » 4 tygodnie temu

Moment nie jest najlepszy, ale muszę zniknąć na ponad tydzień. Wrócę prawdopodobnie na początku drugiego tygodnia września. Niestety podczas nieobecności nie będę miała dostępu do komputera, także nie będzie ze mną kontaktu. Tych, którym nie zdążyłam odpisać, przepraszam, oddam posty jak najszybciej po powrocie.

Ściskam
:pant

Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów

Rola

Inne Postacie: Villemo, Saira, Aruviel, Sauria, Jasmina, Nani, Siren, Rumianek, Sasanka, Nivalia, Anette, Azajasz, Alexander, Valerija, Katniss, Yvaine
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Niara » 3 tygodnie temu

Nie do końca jest to nieobecność, raczej informacja, że czasem mogę nie mieć zbyt wiele czasu, albo nagle zniknąć. Moja kotka jest bardzo chora, nie wyzdrowieje... Ale będziemy próbować wszystkiego, by zostały jej nie tygodnie, a miesiące i by przez ten czas miała wszystko co najlepsze. Niestety opieka nad nią pochłania sporo czasu. Dwa razy dziennie muszę (musimy, bo Mer musi ją tulić, a ja jestem ta zła, która używa igły) jej podać kroplówkę w domu, w razie potrzeby zastrzyki, 2-3 razy dziennie leki i musimy dostosować do niej część mieszkania (w teorii już to zrobiliśmy, w praktyce kotce wczoraj się pogorszyło, ma niedowład jednej łapki, oślepła na jedno oko i musimy zabezpieczyć jej półki, by z nich nie spadała i zrobić sporo innych rzeczy, by nie zrobiła sobie krzywdy i było jej jak najwygodniej). No jest to psychicznie bardzo trudne, czuję się wykończona. Nie wiadomo co się będzie działo, bo w każdej chwili może się pogorszyć i trzeba będzie pół dnia, czy cały weekend spędzić u weterynarza. Mogę więc nagle zniknąć, ale w razie czego na pewno w końcu odbiorę PW, po prostu może to się stać następnego, czy kolejnego dnia. KP po poprawkach będę się starała sprawdzać jak najszybciej.
Królowa Niara

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."

Awatar użytkownika
Conan
Błądzący po drugiej stronie
Nagrody: [img]http://granica-pbf.pl/images/gwiazdki.png[/img][img]http://granica-pbf.pl/images/gwiazdki.png[/img]
[img]http://granica-pbf.pl/images/perla.png[/img]
Inne Postacie: Fringharn, Rothard
Kontakt:

Post autor: Conan » 3 tygodnie temu

Szop zgłasza nieobecność na czas jednego miesiąca. Powodów jest wiele, ale najważniejszym jest brak czasu xd No więc wszystkich przepraszam za niedogodności związane z moim zniknięciem, ale no nie opanowałem jeszcze umiejętności rozdwajania się... może kiedyś da radę xd Także ten... jeżeli idzie o moje postaci w wątkach to wepchnijcie je w jakieś chaszcze czy coś, czy tam zamknijcie w jakiejś piwnicy xd Wracam za miesiąc z nowymi pomysłami i zapasem sił (o ile jakieś mi zostaną po tym wrześniu, no i jeżeli jakoś go przeżyje XD) . Raz jeszcze sorry!
"Trudno być człowiekiem, ale trzeba próbować" ~ Stanisław Galas

A tutaj wygląd pupilka czarodzieja: Gecko

Jeremy

Awatar użytkownika
Hashira
Przybysz z Krainy Rzeczywistości

Rola

Inne Postacie: Vestra, Yva, Fobos, Mel, Bjornolf, Deidre, Sapphire, Nick, Vera, Barabasz, Mimi, Saskia, Nahír
Kontakt:

Post autor: Hashira » 3 tygodnie temu

Jako że ostatnio złapałam już względną systematyczność pisania, daję znać - tydzień wolnego, najprawdopodobniej nie będzie wtedy żadnych postów. Chyba że wena mnie napadnie ;)

Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów

Rola

Inne Postacie: Villemo, Saira, Aruviel, Sauria, Jasmina, Nani, Siren, Rumianek, Sasanka, Nivalia, Anette, Azajasz, Alexander, Valerija, Katniss, Yvaine
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Niara » 3 tygodnie temu

Wczoraj odeszła nasza przyjaciółka, córka, nasza księżniczka, kotka, Shana, po długiej walce pozwoliliśmy jej odejść... Ci, którzy kochają tak jak my, psy, chomiki, szczury, koty, świnki morskie, węże, pająki, Ci którzy mają swoich przyjaciół w postaciach innych niż ludzkie na pewno zrozumieją. Nie da się opisać tego bólu, dlatego proszę... Proszę... Dajcie mi kilka dni, chwilę oddechu... Chwilę żeby pozbierać pęknięte na milion kawałków serce i rozerwaną duszę...

Jej ostatnie zdjęcie... Dzień przed tym zanim odeszła do Krainy Wiecznych Łowów, za Tęczowy Most, a może do Najwyższego i Arkadii, czy Matki Natury...

Obrazek
Królowa Niara

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."

Awatar użytkownika
Jane
Mieszkaniec Sennej Krainy

Rola

Inne Postacie: Isara, Camelia, Keira, Sevi, Eliae, Quillithea, Loneyethe, Aureola, Rheyaen
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane » 2 tygodnie temu

Całkowita nieobecność od 07.09 do 23-26.09. Wyjeżdżam do Francji, mogę być prawie że w ogóle niedostępna internetowo, chyba że coś złapię I czasem odpiszę na wiadomość ;)

Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba

Rola

Inne Postacie: Niviandi, Kvaser, Francine, Kavika, Wiladye, Shantti, Namir, Pliszka, Cedr, Paank, Ruu, Grelia, Lasse
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/administrator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Frigg » 1 tydzień temu

Do 23.09.2019 w sprawach administracyjnych proszę kontaktować się z Niarą lub Callisto (objęte przeze mnie KP będą jednak na spokojnie sprawdzone).

Awatar użytkownika
River
Senna Zjawa

Rola

Inne Postacie: Yve, Aldaren, Valerian, Kiraie, Dantalian, Dragosani, Veryvin, Selim, Mana, ZuZu, Faer
Kontakt:

Post autor: River » 1 tydzień temu

Nieobecność to nie jest, ale chciałam poinformować o zmniejszonej częstotliwości odpisywania na posty przez mieszkanie na swoim i pracę. W zależności od czasu (i ilości odpisów do zrobienia) minimum raz w tygodniu jakiś mój odpis się pojawi. Proszę więc jedynie o cierpliwość, bo tak łatwo się mnie nie pozbędziecie z forum ;P <3
"Homo homini lupus est"
et
"Cornix cornici oculum non effodit"

Chibi

Awatar użytkownika
Emigo
Błądzący na granicy światów
Inne Postacie: Quidditch
Kontakt:

Post autor: Emigo » 6 dni temu

Jako że szkoła pochłania większość mojego czasu, bardzo możliwe, że nie będę mógł tak często odpisywać. Poza tym robię "drobne" poprawki w mojej postaci Emigo, jednak nie mam czasu się tym zbytnio zająć więc proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.

Awatar użytkownika
Hashira
Przybysz z Krainy Rzeczywistości

Rola

Inne Postacie: Vestra, Yva, Fobos, Mel, Bjornolf, Deidre, Sapphire, Nick, Vera, Barabasz, Mimi, Saskia, Nahír
Kontakt:

Post autor: Hashira » 4 godziny temu

Hej kochani! :kocham Jako że wielki dzień zbliża się dużymi krokami, pomyślałam że i ja się odmelduję. Ślub jest 5-tego <3 , a przygotowań nadal sporo, więc już teraz może być mi trudniej z postami. Później będę na dwóch tygodniach urlopo-podróży poślubnej, a co za tym idzie, moja aktywność na Granicy na pewno się zmniejszy. Reasumując - do końca tego tygodnia postaram się coś jeszcze naskrobać, później mogę być słabiej osiągalna :D Ale w razie czego będę opisywać na GG! Ściskam wszystkich gorąco! :motyl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”