Góra PrzeznaczeniaSkąd macie... swoje nicki?

Off-topic: Tu można porozmawiać na tematy nie związane bezpośrednio z grą.
Miejsce spotkań wszystkich ras, tutaj odbywają się rozmowy na wszystkie tematy, istot ze wszystkich światów. Potężna magia drzemiąca we wnętrzu tej góry sprawia, iż żadna krew nie może zostać tutaj przelana, dzięki czemu jest miejscem bezpiecznym dla każdego.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nuka
Błądzący po drugiej stronie

Rola

Kontakt:

Re: Skąd macie... swoje nicki?

Post autor: Nuka » 3 tygodnie temu

Ojaaaa, Esme ładnie się rozpisała XD Ale może i ja coś dodam od siebie C:

Nuka - Gdzieś w liceum oglądałam TWD, zakochałam się w postaci Daryla i chciałam zrobić właśnie postać na jego wzór, ale coś mi zgrzytało z imieniem, żadne mi do niego nie pasowało. Aż tu nagle, oglądam sobie Króla Lwa, drugą część i słyszę imię jednego z wygnanych lwów "Nuka". Tak mi się to imię spodobało, od razu przypasowało do postaci i jej charakteru, że postanowiłam je sobie zaklepać C:

Naniria - Hah, tu jest śmiesznie, bo wyszło zupełnym przypadkiem. Oglądałam Grę o Tron w oryginale, bez napisów, i gdy Arya krzyczała do swojej wilczycy, by puściła rękę Joffereya, zamiast "Nymeria" usłyszałam "Naniria" i stwierdziłam, że ej, będzie super! A potem dowiedziałam się, że to imię zupełnie tak nie brzmiało XD

Mereve - ooo, czarownica swoje imię dostała po postaci w Guild Wars 2 mojego tworu, bo chciałam stworzyć postać z mojego opowiadania, która właśnie była czarownicą. Ale imienia jeszcze nie miałam, to sięgnęłam do imienia Yennefer z Wiedźmina. Yennefer bowiem brzmi wyniośle i tajemniczo (moim zdaniem) i pomyślałam, że tak samo powinno brzmieć imię mojej czarownicy. No, i po chyba kilku godzinach myślenia z różnych liter powstało imię czarownicy, które chyba spełnia swoją rolę należycie ^^

Rufouse - Piękny! To jest postać, którą stworzyłam na innym forum i w oryginale był "Rufus", ale że to imię zostało już zaklepane na Granicy to się załamałam i straciłam nadzieję. A później Sanaya mi napisała "a może zmienić literki tylko?" i to był cudowny pomysł! Mogłam tym sposobem przerobić jego imię tak, by brzmiało z francuska i przywoływało na myśl pedancika i pieska salonowego z dobrego domu C:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Góra Przeznaczenia”