Archiwum OgłoszeńOgłoszenie z: 2.11.2018

Archiwum zawierające stare obwieszczenia władających tą krainą, by Ci którzy powrócili z dalekich podróży mogli zaznajomić się z wydarzeniami, które w czasie ich nieobecności zaszły.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 1843
Rejestracja: 11 lat temu
Ranga: administrator.png
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Ogłoszenie z: 2.11.2018

Post autor: Niara »

Nowe państwa!

W Grymuarze pojawiły się opisy trzech nowych państw. Mianowicie Neverith, Limarii, Soralu i Lydii. Autorem opisu Neverith jest Medard, autorką opisu Soralu - Isambre, Limarii - Dérigéntirh, a Lydii - Samiel. Natomiast autorką herbów i flag jest Niara. Z opisami powyższych miast możecie zapoznać się pod tymi linkami:

Neverith
Limaria
Soral
Lydia

Szukamy chętnych do robienia opisów innych miast z mapy. Jeśli macie dużo weny, ciekawe pomysły śmiało zgłaszajcie się do administracji z propozycjami. Najlepiej wcześniej zapytać o miasto, które chcecie opisać. Jeśli chcecie pomóc w tworzeniu naszego świata, macie pytania, a może już gotowy pomysł piszcie do Niary na PW.
Nowe rasy!

Kochani, przedstawiamy Wam opisy nowych ras w grymuarze. Ludzie zostali rozpisani na cztery grupy: Alarian (którzy już wcześniej byli opisani), Tarian, Mahińczyków i Eravallów. Zachęcamy do zapoznania się z nimi. W waszych KP nadal można wpisywać sobie rasę jako człowiek, bez wyróżniania grupy. Poniżej znajdziecie linki do nowych opisów:

Tarianie
Mahińczycy
Eravallowie
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Ogłoszeń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość