Archiwum OgłoszeńOgłoszenie z: 6.10.2019

Archiwum zawierające stare obwieszczenia władających tą krainą, by Ci którzy powrócili z dalekich podróży mogli zaznajomić się z wydarzeniami, które w czasie ich nieobecności zaszły.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 1840
Rejestracja: 11 lat temu
Ranga: administrator.png
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Ogłoszenie z: 6.10.2019

Post autor: Niara »

UWAGA!

Przez weekend 5-6.10.2019 Kreator Postaci będzie NIEDOSTĘPNY! Jest to spowodowane pracami technicznymi wewnątrz skryptu. Nie martwcie się jednak, nie zmieniamy nic ani w wypełnianiu samej Karty Postaci, ani w jej wyświetlaniu. Musimy jednak wprowadzić do kreatora opcje moderatorskie i administratorskie, których do tej pory brakowało. Po zakończeniu prac pojawi się ogłoszenie na górze strony.

Administracja
:queen :zaba :pant :len
Drobne zmiany

1. Wprowadziliśmy na forum kilka drobnych zmian. Jedną z nich jest nowy przycisk w górnym panelu forum. Zaraz po przycisku Regulamin, znajduje się teraz opis Hierarchia, uznaliśmy, że może być to przydatne zwłaszcza dla nowych użytkowników.
2. Zrezygnowaliśmy ze starej, automatycznej wiadomości rejestracyjnej. Podstawowe zapisy zostały zachowane, jednak całość wygląda teraz zupełnie inaczej. Jeżeli chcecie się z nią zapoznać wystarczy kliknąć zarejestruj, zamiast zaloguj.
3. Grupy: Administratorki, Administrator Technomanta, Ekspert Moderator, Moderator, Junior Moderator, Pani Losu, a także Konto Główne otrzymały opisy oraz avatary, po kliknięciu w grupę zamiast pustej strony, zawierającej tylko listę członków znajdziecie teraz opisy pochodzące z hiererchii, a także z Grymuaru, w przypadku opisu Konta Głównego.
4. Na czacie zmieniła się emotikona uśmiechu, obecny jest bardziej przystępny, uznaliśmy, że lepiej wyraża tą emocje. Dodaliśmy też sporo innych emotikon, zostały one także uszeregowane: Ikony forumowe (Prywatna Wiadomość, Prasmok, Hydra), emocje, zwierzęta, osoby, przedmioty i symbole oraz emotikony okolicznościowe, które są widoczne na drugiej stronie po otwarciu panelu z emotikonami (więcej emotikon), są to na przykład bałwan, dynia, fajerwerki, tort i tym podobne.
5. Małe przypomnienie: w regulaminie nastąpiła zmiana odnośnie pola Inne postacie.
6. Na samym dole strony głównej wyświetla się teraz informacja o tym kiedy zostało założone forum i ile dokładnie istnieje.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Ogłoszeń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość