Opuszczone Królestwo

Na równinie rozciągającej się od Mglistych Bagien aż po Pustynie Nanher znajduje się Opuszczone Królestwo, które kiedyś przeżyło Wielką Wojnę. Niestety niewiele zostało z ogromnych zamków i posiadłości tam położonych. Wojna pochłonęła większość ośrodków ludzkich. Dziś znajduje się tam tylko kilka ludzkich siedzib, odciętych od innych miast.
 • Forum
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Ostatni Bastion
  Kraina Górskiej Twierdzy, jedynym zamku jaki pozostał po Wielkiej Wojnie. Tutaj spotkać Cię może wszystko, napotkasz na swojej drodze złodziei i hulaków, ale także nadobne panny i dostojnych rycerzy. Pamiętaj jednak że jedyną osoba której możesz ufać jesteś Ty sam.
  Ostatni post Re: Droga do miasta
  autor: Irath Wyświetl najnowszy post
  4 lat temu
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Sosnówka
  Nieduża wioska znajdująca się na południe od Rododendronii. Swoją nazwę otrzymała od licznie występujących tu małych ptaszków - sosnówek. Urocze, ciche i spokojne miejsce, w którym mieszkańcy pomagają sobie nawzajem i dalecy są od gnębienia kogokolwiek. Nieliczne domy noszą po sobie ślady dawnej architektury, która nie należała do najskromniejszych, zaś na skraju wioski stoi opuszczony chram. Przez centrum przepływa rzeczka, jest tu mnóstwo drzew i często można się natknąć tu na dzikie zwierzęta, które bez obaw przechadzają się między budynkami.
  Ostatni post Re: W gąszczu pytań
  autor: Gertrude Wyświetl najnowszy post
  1 rok temu
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Ruiny Nemerii
  Miasto które niegdyś tętniło życiem, zniszczone po Wielkiej Wojnie dziś jest miastem nieumarłych... tutaj za każdym rogiem czai się cień. Długie ulice, tajemnicze zakamarki opuszczonych ogrodów i domów. Wampirze zamki, komnaty luster, rozległe katakumby i tajemne mgły zalegające nad miastem. Jeśli nie jesteś jednym z tych którzy postanowili żyć wiecznie strzeż się, bo możesz już nigdy nie wrócić do swojego świata!
  Ostatni post Re: Nadepnięcie na Funga przynosi…
  autor: Nadeya Wyświetl najnowszy post
  8 miesiące temu
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Góra Strażników
  Szczyt góry z wieżą strażniczą na jej szczycie wznosi się wysoko nad Ostatnim Bastionem, kiedyś był to punkt obserwacyjny, dzięki któremu strażnicy mogli dostzrec nadchodzące niebezpieczeństwo, dziś, znajdują się tutaj tylko ruiny ogromnej kamiennej wieży.
  Ostatni post Re: [Ruiny] Dwie wariatki, cztery…
  autor: Sitrina Wyświetl najnowszy post
  3 lat temu
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Wschodnie Pustkowia
  Rozległa równina rozciągająca się we wschodniej części Opuszczonego Królestwa. Nie ma tutaj miast, a wsie, które kiedyś tu istniały stoją opuszczone. Roi się tutaj od potworów wszelkiej maści. Idealne miejsce do polowań na bestie większe i mniejsze. Jednak mało kto zapuszcza się w te rejony, nawet wprawni wojownicy rzadko wychodzą bez szwanku po podróżach w te dzikie ostępy.
  Ostatni post Re: Wskażecie mi drogę?
  autor: Hikari Wyświetl najnowszy post
  3 lat temu
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Siedziba nekromantki 18+
  Dział prywatny, na hasło. Dział zawiera wątki określane jako wątki 18+ czyli o treściach nieodpowiednich dla osób poniżej osiemnastego roku życia.
  Ostatni post autor: Agares Wyświetl najnowszy post
  9 lat temu
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Ostatni post
 • Tematy
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Ostatni post
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Twoje uprawnienia na tym forum

Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów