Pustynia Nanher

Ta kiedyś niesamowicie żyzna ziemia została spustoszona przez magię jakiej świat nie widział od tysięcy lat. Pięciu Przodków Czarodziejów próbujących zawładnąć czasem sprawiło iż Ziemie Nanheru pokryły tony piasku wyniszczając wszystko wokół, a ich samych pogrzebały w swoich otchłaniach.
 • Forum
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Oaza Sher-Arum
  Nazwa "oaza" jest tutaj zwyczajowa, ponieważ Sher-Arum to miasto zbudowane wokół wielkiego jeziora, utworzonego przez rzekę Nefari. Początkowo był to zespół mniejszych miasteczek, które w końcu zlały się w całość. Zjednoczone pod władzą jednego króla utworzyły miasto-państwo. Stało się to niedługo po tym jak opadł "dym" po rozerwaniu czasu. Teraz jest to wielki ośrodek, z ogromnym pałacem królewskim.
  Ostatni post Re: Gdzie zielarki trzy...
  autor: Roseline Wyświetl najnowszy post
  1 rok temu
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Oaza Anhar
  Anhar próżno szukać na mapach świata, ta mała oaza znajduje się gdzieś pomiędzy Sher-Arum, a Piaskami czasu. Małe miasteczko utworzone wokół życiodajnego jeziora. Okala je egzotyczna roślinność. Dzięki niezwykłym właściwością wody, można tu spotkać rzadkie gatunki owoców. Stanowi przystanek dla podróżników udających się do obelisków piasków czasu.
  Ostatni post Re: [Karczma "Wrzeszcząca Małpa"]
  autor: Camryn Wyświetl najnowszy post
  3 lat temu
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Ogrody Edenu
  Legendarna świątynia, którą opiekują się kapłani, kapłanki, a także mnisi i mniszki, druidzi, zielarze, botanicy, wszelkich ras. Miejsce znajduje się na północny-wschód od Oazy Sher-Arum, u podnóży nienazwanych dotąd wzgórz, z których tryska życiodajna woda. Świątynia jest chroniona przez magię. W Ogrodach Edenu uprawia się najrzadsze i najcenniejsze rośliny z całego kontynentu. Roślinność uprawiana w ogrodach nie jest na sprzedaż, a możliwość wejścia do świątyni bardzo ograniczona. Magowie i czarodziejki starają się utrzymać przy życiu ważne gatunki zagrożone wyginięciem. Zdobycie jakiejkolwiek rośliny z tego miejsca wymaga nie lada charyzmy, wiedzy i sprytu .
  Nie ma postów
   
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Piaski Czasu
  Tajemnicze strzelające w niebo białe obeliski otaczają portal w którym za pomocą zaklęć i tajemnych mocy można przenieść się w przeszłość... i przyszłość.
  Ostatni post Re: Porywacze
  autor: Camryn Wyświetl najnowszy post
  3 lat temu
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Zatopione Miasto
  Miasto zatopione pod pisakami pustyni. Niegdyś tętniące życiem, dziś opustoszone i zaniedbane. Nad murami tego miejsca zapanowała cisza i tylko nocami gdzieś miedzy domami można usłyszeć cichy szept wiatru.
  Ostatni post Re: Tajemnice pustyni
  autor: Pani Losu Wyświetl najnowszy post
  7 lat temu
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Mau
  Mau to malutka wioseczka, którą zamieszkuje plemię leonidów o tej samej nazwie. Znajduje się ona na północy, przy Nefari, mniej więcej w miejscu gdzie pustynia łączy się z suchymi równinami.
  Ostatni post Re: [Wioska i okolice] Lwie serce
  autor: Pani Losu Wyświetl najnowszy post
  8 lat temu
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Ostatni post
 • Tematy
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Ostatni post
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Twoje uprawnienia na tym forum

Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów