Inne wymiary.
Plany znajdujące się poz łuską Prasmoka obejmującą Alaranię. Krainy znajdujące się na innych, odległych łuskach, do których nie można przejść naturalnie, a jedynie teleportując się lub znajdując portal do nich prowadzący.

 • Piekielne Czeluście
  Gdzieś na dnie piekieł czai się niczym nieskrepowane zło. Zalane lawą podziemne korytarze wypełnione krystalicznym złem. W centru tego podziemnego świata znajduje się Komnata Piekielnych, gdzie wszystkie złe duchy spotykając się by obcować ze sobą.
  Poddział: Kocioł Wisielców
  Ostatni post przez Aaliya Zobacz najnowszy post
  Wt gru 26, 2017 7:12 pm
 • Otchłań
  Cień od wieków zalega nad Krainą Demonów. Ciemność ogarnęła świat zamieszkały przez te tajemne istoty. Jakie to myśli rodzą się w ich głowach, gdy spotykają się na zgromadzeniach demonów w Czarnych Twierdzach? Jakież to plany snuja się w ich umysłach gdy przechadzają się po swych kamiennych domach. Milczące postacie przewijają się bezszelestnie przez ulice mrocznych miast.
  Poddział: Czarna Woda
  Ostatni post przez Paygen Zobacz najnowszy post
  N mar 05, 2017 4:05 am
 • Plany Niebiańskie
  Kraina marmurowych pałaców i kryształowych fontann. Położona gdzieś między Ziemią a nieskończonością, gdzie anielskie istoty przechadzają się między białymi kolumnadami pałaców, a różane ogrody oplatają mury miast.
  Poddział: Dolina Snów
  Ostatni post przez Dżari Zobacz najnowszy post
  Cz maja 18, 2017 8:07 pm

Powrót do Strona główna forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron