Turmalia

Malownicze miasto położone na środkowym wybrzeżu jadeitów. Słynące z ogromnego Białego Pałacu królowej i nietypowej architektury. W owym mieście budowle malowane są na kolory bardzo jasne, zazwyczaj białe i niebieskie. Wszelki wzory zdobnicze tutaj kojarzyć się mają z przepięknym oceanem. Rzecz jasna znajduje się tutaj ogromny port handlowy.
 • Forum
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Słoneczna plaża
  Słoneczna plaża wzięła swoja nazwę od koloru piasku, który przybiera tu barwę bardziej złotą niż gdziekolwiek indziej na Wybrzeżu Jadeitów. Turmalia może poszczycić się tak pięknym miejscem, dlatego objęła je ochroną. Nie znaczy to jednak, że jest ono niedostępne dla mieszkańców i podróżnych. Wręcz przeciwnie, jest to miejsce częstych spacerów arystokratów, ale też mieszczan i rzemieślników, którzy choć na chwilę chcą zapomnieć o ciężkiej pracy, jaką wykonują codziennie.
  Ostatni post Re: Krew, zioła i dużo pecha
  autor: Bua Wyświetl najnowszy post
  5 lat temu
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Szpital "Ranna Kózka"
  "Ranna Kózka" to duży, piętrowy dom, na obrzeżach Turmalii. Arrika kupiła go niedługo po przyjeździe. Parter przeznaczony jest głównie na lecznicę. Pomieszczenie gdzie przyjmuje pacjentów, izbę, w której przeprowadza zabiegi. Kilka małych pokoików bez okien, w których trzyma różne mikstury i składniki. Duże zaplecze i kuchnia, która jest do dyspozycji zarówno Ari, jak i jej pomagierek. Ma też dwa pokoje kąpielowe. Jeden dla pacjentów, jeden dla siebie. I sporą spiżarnię.
  Ostatni post Re: Zaklinaczka węży
  autor: Glukel Wyświetl najnowszy post
  2 lat temu
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Ostatni post
 • Tematy
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Ostatni post
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Twoje uprawnienia na tym forum

Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów