Granica - Rejestracja

Witaj na Granicy

UWAGA: Login wybrany przy rejestracji musi być taki sam jak imię Twojej postaci. Nazwa konta nie może być wieloczłonowa, zawierać cyfr, ani znaków specjalnych z wyjątkiem przegłosu i myślnika. Dozwolone jest używanie wyłącznie alfabetu łacińskiego.

1.Zakładając konto na stronie Granica PBF zobowiązujesz się do przestrzegania regulaminu tej witryny, dostępnego pod tym linkiem: Regulamin

2.Zobowiązujesz się również do zapoznania się z Hierarchią forum dostępną pod tym linkiem: Hierarchia

3.Administracja i moderacja nie bierze odpowiedzialności za treść postów, jednak ma pełne prawo do ingerowanie w ich treść, jeżeli łamią one regulamin witryny, są niezgodne z prawem, lub administracja uzna to za konieczne.

4.Zgadzasz się nie publikować na stronie informacji (to jest tekstów, grafik, zdjęć i tym podobne) sprzecznych z prawem, obraźliwych, wulgarnych, pornograficznych, pedofilskich, nawołujących do nienawiści, homofobicznych, rasistowskich, zawierających groźby i tym podobne. W razie złamania tej reguły administracja ma prawo do trwałego usunięcia użytkownika z witryny, a także powiadomienia władz.

5.Adresy IP są rejestrowane na potrzeby identyfikacji użytkownika w razie złamania prawa. Administracja nie ma prawa rozpowszechniać danych użytkownika, chyba, że zostało złamane prawo i informację potrzebne są do zidentyfikowania podejrzanego.

6.Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

7.Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Użytkownik zobowiązuje się do przestrzegania zasad obowiązujących na tut. witrynie określonych w regulaminie: Zobacz zasady obowiązujące na tej witrynie