Oglądasz profil – Obdan

Ta postać nie została jeszcze zaakceptowana- Brak Avatara -

Ogólne

Godność:
Obdan "Hakan" DuMoor
Rasa:
Dotknięty
Płeć:
Mężczyzna
Wiek:
35 lat
Wygląda na:
35 lat
Profesje:
Arystokrata, Badacz, Nauczyciel
Majątek:
Majętny
Sława:
Znany

Aura

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Obdan
Ranga:
Zbłąkana Dusza
Grupy:
Płeć gracza:
Mężczyzna

Skontaktuj się z Obdan

Pola kontaktu widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników.

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
1 miesiąc temu
Ostatnio aktywny:
15 godziny temu
Liczba postów:
0
(0.00% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.00)

Połączone profile

Brak profili posiadających połączenia.

Atrybuty

Krzepa:niezbyt silny, niezbyt wytrwały
Zwinność:zręczny, powolny, precyzyjny
Percepcja:przeciętna
Umysł:niezwykle bystry, ineligentny, silna wola
Prezencja:godny, przekonywujący

Umiejętności

Podstawowy

Cechy Specjalne

Bliźniacza tożsamośćPiętno
W wyniku wyjątkowo silnego Dotknięcia przez istoty nadprzyrodzone jaźń chłopaka została rozszczepiona. Jedna jest zwyczajna, druga podła.

Magia: Intuicyjna

UmysłuUczeń
Wpływanie na decyzje i poglądy innych

Przedmioty Magiczne

Mroczny

Charakter

Wygląd

Historia

Rodzina DuMoor zbudowała swoją handlową potęgę ciężką pracą i odwagą. Swego czasu, gdy starano się o stałą wymianę towarów z Andrionem, często zdarzało się, że głowa rodziny udawała się w podróż, by osobiście dopilnować warunków umowy lub po prostu nawiązać kolejne współprace z kontrahentami. Szlak handlowy z Andrionem nie był jednak wszystkim w smak. Podły chochliczy klan, z którego niechcianą obecnością w lasach akurat borykała się ludność Andrionu, był zmuszony wynieść się z zielonych zagajników, między innymi dzięki broni, jaką transportowali do lasu DuMoroowie. Przebiegły i mściwy wódz klanu postanowił zemścić się. Fortelem wprowadził karawanę w pułapkę, a gdy wywiedzeni w pole najemnicy i woźnica próbowali zaradzić problemowi, nienawistne istoty nałożyły piętno na nienarodzonego potomka rodu, spoczywającego w łonie matki, jadącej jedną z karet.
Matka postradała zmysły jeszcze tego samego dnia, a tajemnicę kontaktu z choclikami zabrała do grobu, gdyż umarła przy porodzie.
Chłopiec nie urodził się w żaden sposób szkaradny, a z biegiem lat, okazał się wręcz bardzo zdolnym i zaradnym młodzieńcem. Czasem bywało, że służba donosiła o jego dziwnym zachowaniu, rozmowach z samym sobą, nagłych zamianach nastroju, a nawet znęcaniu się nad zwierzętami, jednak ojciec, zajęty rodzinnym biznesem, nie był w stanie w porę zareagować na te doniesienia, a sam, nigdy nie był ich świadkiem.
Obdan (bo tak dano na imię chłopakowi) w wyniku potężnego Dotknięcia stał się dwiema osobami w jednym ciele. Jedną był znany wszystkim syn handlarza - dobrze zapowiadający się chłopak. Druga jego strona, która sama nazwała się Hakan, była apodyktycznym zwyrodnialcem, którego naturalne skłonności ku manipulacji umysłami, sprawiały, że nieświadomie w magiczny sposób narzucał swoją wolę służbie. A ta, wykonując jego paskudne zachcianki, często popadała w liczne tarapaty.
Obdan w końcu jednak został oddalony z domu, gdy jego starszy brat, nie do końca rozumiejąc co właściwie się działo, doniósł ojcu o dziwnym zachowaniu służby i jeszcze dziwniejszych relacjach z Obdanem.
Obdan zamieszkał przy granicy w kraju pod rządami Morii, nie pamiętając wszystkiego z rozmowy z Radą Dwunastu, ani dlaczego udało mu się - cudzoziemcowi (pochodzącemu z wrogo nastawionego kraju) uzyskać całkiem dobrze prosperującą winnicę. Obdan nie wiedział, że Hakan zdołał zwrócić na siebie uwagę jednego z trzech władców Maurii - Xargoletha. Podczas tajnego spotkania z władcą, doszedł z nim do konsensusu, na mocy którego nie tylko otrzymał klejnot, chroniący bluźnierczą jaźń przed zdemaskowaniem ale także włości na obrzeżu kraju.

Posiadłość

Lokalizacja: Mauria
Rodzinne włości znajdują się na południe od miasta-twierdzy Ekradonu. Rodzina, wiele pokoleń temu, zaczynała głównie jako hodowcy i rolnicy. Z czasem handel z Ekradonem zaowocował szybkim wzbogaceniem się i rozwinięciem biznesu. Obecnie rodzina nie zajmuje się już uprawą, ani hodowlą. Handel z ościennymi krajami i wymiana dóbr sprawiły, że rodzina opływa w luksusy, a karawany z samego Ekradonu eksportują głównie wyroby ceramiczne (z których słynie stolica) oraz kamieniarskie i broń drzewcową, a importują najróżniejsze artykuły spożywcze i medykamenty, sukna i inne luksusowe towary.
Rodzina nawiązała kontakty handlowe i otwarła swoje placówki handlowe w miastach takich jak:
Adrion, Menaos, Renidia Nowa Aeria, a ostatnimi czasy nawet w Valladonie.

Obdan, mimo, że czasem zdarza mu się korzystać z pomocy rodziny, zdecydował się obrać własną drogę. Wbrew zdrowemu rozsądkowi postanowił osiąść w znienawidzonej przez Ekradon Maurii. To właśnie tam rozpoczął swoje dorosłe życie, a importowane przez niego towary są często powodem sporów między innymi członkami rodziny, a władzami Ekradonu.
Obdan posiadał w Maurii średniej wielkości winnicę, wraz z okolicznymi polami. Służba zajmuje się tam uprawą, zbiorami winorośli i produkcją wina. Pod piwnicami win, znajdują się niższe podziemia, które Hakan wykorzystuje w tylko sobie znany sposób.