Oglądasz profil – Zora

W tej karcie postaci zostały wprowadzone zmiany i wymagają one ponownej akceptacji
Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Zora
Rasa:
Smok
Płeć:
Nieokreślono
Wiek:
3954 lat
Wygląda na:
0 lat
Profesje:
Majątek:
Sława:

Aura

Nieznana.

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Zora
Wiek:
35
Grupy:
Inne Postacie:
Niara, Villemo.
Martwe postacie:

Skontaktuj się z Zora

PW:
Wyślij prywatną wiadomość

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
10 lat temu
Ostatnio aktywny:
5 lat temu
Liczba postów:
40
(0.05% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.01)
Najaktywniejszy na forum:
Grota Zory
(Posty: 25 / 62.50% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
[Smocza grota] Odwiedziny
(Posty: 9 / 22.50% wszystkich postów użytkownika)

Podpis

[url=http://th07.deviantart.com/fs15/300W/i/2007/061/c/b/Sea_Dragon_by_hibbary.jpg]Smocza postaæ[/url]

Połączone profile

Brak profili posiadających połączenia.

Atrybuty

Krzepa:stalowe mięśnie, niezłomny, nie do zdarcia
Zwinność:bardzo szybki, niedokładny
Percepcja:dobry wzrok, niezwykle czuły węch, szczątkowy smak, wyczulony na magię
Umysł:bystry, błyskotliwy, b. silna wola
Prezencja:charyzmatyczny

Umiejętności

Podstawowy

Cechy Specjalne

Klątwa

Magia: Intuicyjna

Nowicjusz

Przedmioty Magiczne

Mroczny

Charakter

Wygląd

Historia

Zora urodził się w 6820 Ery Środka. Jest synem smoczycy Zandrianny i smoka imieniem Adros. Oboje jego rodzice mogli poszczycić się białą łuską i ogromnymi, silnymi skrzydłami. Matka na lewym skrzydle nosiła znamię w kształcie słońca, ojciec w kształcie księżyca. Zora urodził się z każdym z tych znamion, znamię ojca nosi na prawym skrzydle, matki na lewym. Od zarania dziejów te znamiona nosili tylko przedstawiciele jego rodu. Zwykle jednak smoki w jego rodzinie rodziły się z jednym znamieniem, dziedziczonym albo po matce, albo po ojcu. Zora był wyjątkiem. Urodził się jako pierwszy z piątki smocząt, które urodziła jego matka. Był najstarszy z rodzeństwa. Piętnaście lat po nim Zandrianna urodziła jego siostrę Zarię, potem na świat przyszedł jego brat Minaros. Kiedy Zora miał lat pięćdziesiąt jego rodzinie pojawiły się bliźnięta Sora i Saria. Był to kolejny fenomen, nie tylko w jego rodzie, ale w ogóle wśród ówczesnych smoków. Z jednego jaja wykluło się nie jedno smocze dziecko, ale dwa. A takich przypadków w świecie było niezwykle mało. 
Jego ród od wieków panował nad lasami Etharionu i Doliny Sariańskiej na wschód od Środkowej Alaranii. Mieszkali w wielkich podziemnych grotach, które chroniły ich przed niepogodą. W nich gromadzili swoje skarby i wiedzę. Pod ziemią ciągnęły się olbrzymie korytarze prowadzące do licznych bibliotek z magicznymi księgami. Zora wychowywał się tam przez długie lata wraz ze swoim rodzeństwem. Czasy jednak były inne i smoki bez strachu mogły w swej naturalnej postaci panować pod niebem. Zora pamięta jeszcze, jak wraz z całą rodziną mógł latać, nie bojąc się o los swój i swoich bliskich.
Blisko dwa tysiące lat spędził on ze swoją rodziną. Ojca swojego Adrosa darzył wielkim szacunkiem. Był jego wzorem i autorytetem. Nie znał nikogo lepszego niż on. Matka natomiast była niezwykle wymagająca wobec wszystkich swoich dzieci. Jednak jej priorytetem od zawsze była rodzina. Zandrianna i Adros żyli tylko w swoim towarzystwie. Z dala od innych smoków, a także przedstawicieli niższych ras. Nie gardzili innymi istotami, jednak oboje uznawali, że nie ma potrzeby szczególnych kontaktów z innymi istotami. Wszystko czego smok dowiedział się o innych rasach było zasługą jego samego, lecz stało się to dopiero po odejściu jego rodziców.
Gdy Zora miał 1400 lat, Sora i Saria opuściły rodzinę