Oglądasz profil – Philipb12

Ta postać nie została jeszcze zaakceptowana
Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Philip "Biała Gwiazda" White
Rasa:
Górski Elf
Płeć:
Mężczyzna
Wiek:
20 lat
Wygląda na:
25 lat
Profesje:
Mag, Najemnik, Skrytobójca
Majątek:
Zasobny
Sława:
Znany

Aura

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Philipb12
Grupy:
Płeć gracza:
Mężczyzna

Skontaktuj się z Philipb12

Pola kontaktu widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników.

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
2 tygodnie temu
Ostatnio aktywny:
2 tygodnie temu
Liczba postów:
0
(0.00% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.00)

Połączone profile

Brak profili posiadających połączenia.

Atrybuty

Krzepa:delikatny
Zwinność:niezwykle zręczny, szybki, precyzyjny
Percepcja:dobry wzrok, czuły słuch, kiepski węch, wyostrzony zmysł magiczny
Umysł:bystry, błyskotliwy, silna wola
Prezencja:Ładny, szarmancki, przekonywujący

Umiejętności

ZielarstwoEkspert
Pismo runiczneEkspert
Skradanie sięBiegły
ŁucznictwoZaawansowany
KreomagowanieOpanowany

Cechy Specjalne

Szybka naukaAtut
Mowa wiatruRasowa

Magia: Inkantacje

PustkiUczeń
PowietrzaUczeń
ZiemiUczeń

Przedmioty Magiczne

Mroczny

Charakter

Philip jest w zasadzie dość spokojną osobą, ale jest też typem samotnika. Oprócz tego czasem działa bez zastanowienia oraz zbyt mocno ufa ludziom, przez co łatwo go zmanipulować. Na szczęście raczej nie daje się dwa razy oszukać przez tę samą osobę. Wierzy w miłość i przyjaźń oraz nie ma problemu z dogadaniem się z żadną osobą, więc brzydzi się rasizmem, seksizmem i innymi formami dyskryminacji, albowiem uważa, że wszyscy są sobie równi. Mimo tego faktu najlepiej dogaduje się z Elfami Leśnymi i Naturianami.

W wolnych chwilach lubi eksperymentować w swoim laboratorium alchemicznym, a dzięki wysokiemu intelektowi potrafi stworzyć różne przedmioty. Często wykorzystuje je podczas misji. Do jego hobby należy też oglądanie gwieździstego nieba i wymyślaniem różnych obrazów. Pomaga mu w tym duża kreatywność. Oprócz tego lubi też opiekować się zwierzętami i roślinami, bo widzi w nich piękno.

Philip-bez względu na to, co myślą o tym inni- dość mocno wyróżnia się na tle innych Górskich Elfów. Chociaż podobnie jak inni przedstawiciele tej rasy dąży do poszerzania wiedzy, nie czuje tak dużych oporów przed przekazywaniem wiedzy nawet przedstawicielom innych ras, jednakże robi to tylko z osobami mu bliskimi. Oprócz tego absolutnie nie wstydzi się rozmawiać o seksie. Wręcz przeciwnie- jest to jedno z jego wielu zainteresowań. Mimo, że wiele dzieli go od innych przedstawicieli tej rasy, Philip ma jeszcze jedną, dość typową dla tej podrasy elfów cechy- żywo interesuje się magią i dąży do ciągłego poszerzania swojej wiedzy.

Podsumowując, Biała Gwiazda jest osobą, która- choć nie jest pozbawiona wad- potrafi łatwo zyskać sympatię, a z czasem również przyjaźń.

Wygląd

Historia

Philip urodził się 14 dnia Miesiąca Pawia 754 r.e.a w małej chatce znajdującej się nad kryształowym jeziorem. Nigdy nie poznał swojego ojca, a oprócz tego nie wiedział nic o jego historii, albowiem jego matka-znana uczona Aeris White-wolała ukrywać to przed swoim synem. Mimo to był bardzo szczęśliwy, albowiem wychował się w czasach pokoju, więc żadna wojna nie mogła mu przeszkodzić w realizacji marzeń o zostaniu znanym magiem. 

Swój potencjał magiczny odkrył w wieku 14 lat, kiedy to nauczył się pierwszych (prostych, ale lepsze to niż nic) zaklęć. Dzięki swojej zręczności uznał, że zostanie najemnikiem, aby móc zarobić na życie. W tym celu uznał, że wyspecjalizuje się w magii pustki. W czasie swojej pierwszej misji, która odbyła się 15 dnia miesiąca sowy 773 r.e.a, przypadkiem został ranny, tam jednak poznał driadę o imieniu Demetris. Od razu się w niej zauroczył. Niestety, gdy wyznał jej swoje uczucia, został odrzucony. Mimo to pozostali przyjaciółmi.

Obecnie zamieszkuje w mieście Danae, aby szukać przyjaciół i rozwijać swoje talenty.