Oglądasz profil – Marcrusis

Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Marcrusis
Rasa:
Nieumarły
Profesje:
Płeć:
Nieokreślono
Wiek (w latach):
1200 lat
Wygląda na:
0 lat

Aura

Dość silna aura o żelaznej barwie i topazowej poświacie. Towarzyszą jej rozchodzące się w powietrzu krzyki agonii oraz uczucie straty i stagnacji. Wydziela smród rozkładu i gnicia. W dotyku jest twarda i chropowata a w smaku słona.
Nazwa użytkownika:
Marcrusis
Grupy:
Martwe postacie:

Skontaktuj się z Marcrusis

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
8 lat temu
Ostatnio aktywny:
8 lat temu
Liczba postów:
9
(0.01% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.00)
Najaktywniejszy na forum:
Kryształowe Jezioro
(Posty: 4 / 44.44% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
[Jaskinia i okolice] Wpadka
(Posty: 4 / 44.44% wszystkich postów użytkownika)

Atrybuty

Umiejętności

Walka bronią ciężkąArcy-Mistrz
TorturyOpanowany
HandelPodstawowy
KowalstwoPodstawowy
TropieniePodstawowy
ProcarzMistrz

Cechy Specjalne

ZagrzebanieMoc
Ciało postaci pozwala wniknąć jej w otoczenie, rozpadając i zagrzebując się w ziemi. Później postać ta może się wygrzebać.
Wysysanie życiaZaleta
Mało wymagający szkielet może szybko odbudowywać swoje ciało wchłaniając żywą materię.
Częściowa niewrażliwośćDar
Postać ta jest odporna na niektóre czynniki lub sztuczki psychologiczne (przynajmniej te, które nie mogą logicznie myśląc wpłynąć na nieumarłego).
Zew śmierciMoc
Postać może wydać donośny, makabryczny jęk mający na celu przestraszenie przeciwnika i ewentualne umożliwienie ucieczki.

Magia

ŚmierciMistrz

Przedmioty Magiczne

Wisiorek z czaszkąArtefakt
Odstrasza i to bardzo. Pozyskuje energię życiową z otoczenia.

Charakter

Postać ta nie ma charakteru przywódczego, woli otrzymywać rozkazy. Jest dość twarda i nie często przejmuje się sprawami uczuciowymi, co czyni go odpornym na różne sztuczki psychologiczne. Jest niewzruszony w działaniach i poszukuje okazji do stania się silniejszym, niż jest. Nie znosi wysokich temperatur.

Wygląd

Marcrusis to chodzące zwłoki starożytnego wojownika ubrane w zbroję i postrzępioną czarną szatę. Z oczu bije mu czerwony blask, który działa w charakterze zmysłów. Nie mówi, ewentualnie klekocze, a porozumiewa się, przenosząc swoje myśli do umysłu odbiorcy w postaci niskiego szeptu. Nie porusza się z gracją, jego widok jest odstraszający a moc, która porusza jego ciałem, daje mu dużą siłę i wytrzymałość. Na skutek długotrwałego przebywania w ziemi widoczne są na nim grudki piasku, a nawet porosty. Jest mało wymagający, a energię zdobywa wysysając życie z innych form żyjących.

Historia

Marcrusis był prastarym wojownikiem, który należał do gwardii honorowej starożytnego Króla Cieni. Jego ojciec nauczył go walki i wytrwałości. Zawsze interesował się życiem po śmierci i nabywał liczne artefakty mniej lub bardziej związane z Magią Cienia. Zginął w bohaterskiej obronie ojczystej twierdzy, jednak jeden z artefaktów zdążył nabrać wystarczająco dużo energii przez ponad tysiąc lat, by zrekonstruować częściowo szczątki wojownika i pozwolić mu na kontynuowanie żywota w postaci nieumarłego. Z okresu życia Marcrusisa nie zachowały się niemal żadne dzieła pisane.