Oglądasz profil – Felippe

Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Felippe
Rasa:
Mai podmuchu
Płeć:
Nieokreślono
Wiek:
19 lat
Wygląda na:
0 lat
Profesje:
Majątek:
Sława:

Aura

Niezbyt silna, cynowa aura o kwiatowym zapachu. W dotyku jest giętka, ostra i gładka. Roztacza słabą, topazową poświatę. Napełnia usta słodko-słonym smakiem. Brzmi ciszą, przerywaną od czasu do czasu cichym szmerem wiatru.

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Felippe
Grupy:
Martwe postacie:

Skontaktuj się z Felippe

PW:
Wyślij prywatną wiadomość

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
9 lat temu
Ostatnio aktywny:
7 lat temu
Liczba postów:
166
(0.19% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.05)
Najaktywniejszy na forum:
Księstwo Karnstein
(Posty: 17 / 10.24% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
Przystań w Varhelu - czas Nefalimów
(Posty: 17 / 10.24% wszystkich postów użytkownika)

Podpis

Uważaj, żeby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu

Połączone profile


Atrybuty

Krzepa:słaby, niezbyt wytrwały, delikatny
Zwinność:bardzo zręczny, bardzo szybki, perfekcyjny
Percepcja:wyostrzony wzrok, czuły słuch, pozbawiony węchu, przytępiony smak, wyostrzone czucie, wyostrzony zmysł magiczny
Umysł:bystry, błyskotliwy, silna wola
Prezencja:piękny, nieokrzesany, przekonywujący

Umiejętności

GimnastykaOpanowany
TaniecOpanowany
KuglarstwoBiegły
UnikiMistrz
AnatomiaOpanowany
BotanikaPodstawowy
GeografiaPodstawowy
MedycynaOpanowany
MeteorologiaPodstawowy
NaturianizmPodstawowy
Wiedza tajemnaBiegły
Czytanie aurPodstawowy
KrawiectwoPodstawowy
Otwieranie zamkówOpanowany
PływaniePodstawowy
PrzetrwanieBiegły
SkrytobójstwoPodstawowy
TropieniePodstawowy
WspinaczkaPodstawowy

Cechy Specjalne

LatanieZaleta
Postać potrafi latać, dzięki skrzydłom które posiada
TeleportacjaZaleta
Postać może się teleportować w dowolne miejsce, ale zabiera jej to jednorazowo połowę mocy
Leczenie energiąZaleta
Może leczyć każdą istotę, ale w skrajnie trudnych wypadkach proces leczenia zabiera prawie całą jej moc
Zmiana postaciZaleta
Zmiana postaci na bezcielesną, skrzydlatą lub wcielenie się w roślinę lub zwierzę

Magia: Intuicyjna

Magia PowietrzaAdept
wrodzona
Magia PustkiNowicjusz
wyuczona

Przedmioty Magiczne

Mroczny

Charakter

Felippe przede wszystkim ceni sobie w życiu wolność i niezależność. Uwielbia towarzystwo innych ludzi, ale nie ma nic przeciwko spędzaniu czasu samotnie, gdyż jest indywidualistą.. Ciekawią go wszelkie ludzkie zachowania, szczególnie wtedy, gdy badany obiekt jest w stanie upojenia alkoholowego. Sam również nie stroni od alkoholu, ale nie ma on na niego wielkiego wpływu z powodu wrodzonej odporności i wieloletnich ćwiczeń. Poza tym lubi pracować w grupie, ale nie jest typem przywódcy. Nie znaczy to jednak, że lubi ściśle wypełniać wszystkie rozkazy - woli kiedy, w działaniach ma swobodę. Kiedy jest sam uwielbia przyjmować formę małego wróbelka i godzinami latać bez celu, może tylko po to, by poczuć wiatr w piórkach. Oprócz tego czyta całkiem sporo na najróżniejsze tematy, chociaż nie posiada na własność żadnej książki. W ogóle nie wiele rzeczy ma ze sobą, co tłumaczy swoim podróżniczym stylem życia. Rzadko zatrzymuje się na dłużej w jednym miejscu i mimo tego, że wszystkie istoty, jakie napotka nazywa swoimi przyjaciółmi, to rzadko się z nimi widuje, a prawie nigdy celowo. Jego największą wadą jest to, że potrafi w sobie rozkochać praktycznie każdego, a potem bez większych wyrzutów sumienia zwyczajnie go porzucić. Jego lekkoduszność jest więc zarazem zaletą i wadą. Mimo to, nie potrafi zrezygnować z wolności i nie zgadza się na jakiekolwiek ograniczenia. Jego ulubionym warzywem jest bakłażan.

Wygląd

Felippe jest wysokim, smukłym  młodzieńcem o ładnie wyrzeźbionym, lecz niezbyt muskularnym ciele i dość jasnej karnacji. Jego ciemne, prawie czarne włosy, są luźno związane, a wolne kosmyki swobodnie opadają na ramiona. Ma ciemne brwi, a jego gęste rzęsy przysłaniają  jasnobłękitne oczy. Swoich rozmówców hipnotyzuje swoim przenikliwym spojrzeniem. Mimo to jego ogólny wygląd i nastawienie budzą pozytywne odczucia. Spokojnie można powiedzieć, że jest piękny. Porusza się z gracją, ale nie jest przesadnie sztywny - wręcz przeciwnie, często wykonuje skoczne lub taneczne ruchy, nie tylko, kiedy chodzi, ale również, kiedy z kimś żywo rozmawia. Mówi dość szybko i czasem niezrozumiale, najczęściej, kiedy jest czymś zaaferowany, dużo się śmieje i ma rozbudowaną mimikę twarzy. Ubiera się w jedyny zestaw ubrań, który posiada, ale zawsze jest on w nienagannym stanie. Lubi też wszelaką biżuterię, lewe ucho przebite ma w dwóch miejscach, poza tym nosi różnego rodzaju pierścienie, bransoletki i naszyjniki. Nie zdarza mu się być w mało higienicznym stanie, co jest dość zaskakujące mając na względzie jego tryb życia.

Historia

Felippe narodził się z dala od siedzib ludzkich, w małej, leśnej chatce zamieszkiwanej przez jego matkę. Nigdy nie poznał swojego ojca, matka również niewiele o nim mówiła. Nie wychowywał się jednak w samotności. Jego przyjaciółmi były zwierzęta i rośliny, dlatego jako dziecko częściej przebywał w swojej formie wróbla niż człowieka. Zresztą jedynym wzorem formy ludzkiej była matka i mimo wielkiej miłości do niej nie chciał się do niej upodabniać. Przez swoją rodzicielkę nie był w ogóle ograniczany, robił, co chciał i często nie wracał do ich domu przez wiele dni. Jedyną konsekwencją, jakiej wtedy doświadczał było smutne i nostalgiczne spojrzenie matki i jej ciche słowa ''Jesteś taki podobny do...'' - nigdy jednak nie kończyła. Z początku Felippe wypytywał do kogo jest tak podobny, lecz nigdy nie dostawał odpowiedzi. Nie było to po jego myśli, więc często irytował się z tego powodu i następnym razem, kiedy opuszczał dom, zwlekał z powrotem. W swoich wojażach zapuszczał się coraz dalej, również do siedzib ludzkich, elfickich i innych. Obserwowanie innych istot rozumnych sprawiało mu wiele radości. Nie mógł jednak porozumieć się z nimi w swojej zwierzęcej formie. Zaczął więc przyglądać się wyglądowi fizycznemu tych, których napotkał na swojej drodze. Zauważał, ze niektórzy z nich są piękni, inni wręcz szkaradni. Zapamiętywał cechy, które mu się w ludziach najbardziej podobały i na tej podstawie stworzył swoją ludzką formę, tak odmienną od wyglądu jego matki. Zaczął zadawać się z przypadkowymi osobami napotkanymi w różnego rodzaju szynkach i karczmach. Przejmował ich mowę, zachowania, mimikę i gestykulację. Te cechy doprowadził do wymiaru lekko wręcz karykaturalnego i zaczął używać ich z wielkim rozmachem.  Okazało się, że ludzie z powodu jego otwartej natury i skłonności do alkoholu bardzo się do niego garnęli. Sam również od nich nie stronił. Z czasem zapomniał o wracaniu do leśnej chatki i matki, która została zupełnie sama. Poczuł się zupełnie wolny i podróżował coraz dalej i częściej. Nigdy nie zostawał długo, ale zawsze żegnany był z życzliwością i zapraszany do powrotu. Uśmiechał się tylko, ale nigdy nic nie obiecywał. Dawało mu to usprawiedliwienie i zapewniało spokój sumienia. Postanowił jednak nie bywać w tych samych miejscach zbyt często. Stał się dobrowolnym tułaczem, bez własnego miejsca na świecie.