Oglądasz profil – Riell

Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Riell Er Nael
Rasa:
Upadły Anioł
Płeć:
Nieokreślono
Wiek:
24 lat
Wygląda na:
0 lat
Profesje:
Majątek:
Sława:

Aura

Słaba aura w kolorze cyny, roztaczająca głęboką, topazową poświatą. Pachnie smołą, siarką i palonymi włosami. Dźwięki, które wydaje to jedynie jęki. Napełnia usta ostrym smakiem, w dotyku jest giętka i gładka.

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Riell
Wiek:
24
Grupy:
Martwe postacie:

Skontaktuj się z Riell

PW:
Wyślij prywatną wiadomość
Strona WWW:
Odwiedź witrynę WWW

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
9 lat temu
Ostatnio aktywny:
3 lat temu
Liczba postów:
69
(0.08% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.02)
Najaktywniejszy na forum:
Stary Dwór
(Posty: 17 / 24.64% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
[Podziemia/Plac przed dworem] Uciec przed przeznaczeniem
(Posty: 17 / 24.64% wszystkich postów użytkownika)

Podpis

I cry, when angels deserve to die

Połączone profile


Atrybuty

Krzepa:wytrwały, delikatny
Zwinność:zręczny, szybki, precyzyjny
Percepcja:wyostrzony wzrok, czuły słuch
Umysł:bystry, błyskotliwy, słaba wola
Prezencja:olśniewający, arytokratyczny, charyzmatyczny

Umiejętności

JeździectwoOpanowany
RysunekMistrz
AnatomiaBiegły
Władanie Bronią białą : dwa mieczeOpanowany
ŁucznictwoPodstawowy
Próbowano ją tego nauczyć, ale jej nieszło, dlatego preferuje męski styl walki, czyli dwa miecze.
UnikiPodstawowy
Gra na instrumencie: wiolonczelaOpanowany

Cechy Specjalne

LatanieZaleta
Postać potrafi latać dzięki skrzydłom które posiada.
RegeneracjaZaleta
Rany postaci zasklepiają się o wiele szybciej niż u przeciętnych stworzeń, drobne rany znikają już po chwili, natomiast te naprawdę poważne już po kilku dniach, zamiast miesiącach.
Mowa ZwiarzątZaleta
Postać potrafi porozumiewać się ze zwierzętami.

Magia: Intuicyjna

Zła [krąg przeznaczenia]Adept
Riell urodziła się ze skłonnościami do używania tej magi. Nie umie jej całkowicie kontrolować. Ukrywa swą moc.

Przedmioty Magiczne

Mroczny

Charakter

Energiczna i dość porywcza, szczególnie jak na anioła. Lubi, gdy uwaga skupia się na niej. Czasem bywa zbyt bezpośrednia, może nawet arogancka, mimo wszystko potrafi być uprzejma i zachować się jak trzeba w odpowiedniej sytuacji. Jest charyzmatyczna i towarzyska. Łatwo ją zapamiętać, a może raczej, trudno o niej zapomnieć. 

Uważa się za mężczyznę i adekwatnie do tego się zachowuje. Raczej nie mówi ludziom o swojej płci, ale nie jest to dla niej tajemnica. Doskonale zdaje sobie sprawę ze swojej kobiecości i mimo, że ją ukrywa, w pewnych sytuacjach wykorzystuje ją, by osiągnąć jakiś cel.
Ma specyficzne poczucie humoru. Jest gadatliwa, ale nie wiele mówi o swoich uczuciach. Je zostawia dla siebie.
Słabo przyjmuje krytykę i przegraną. Boi się pająków [arachnofobia].

Wygląd

Patrząc na Riell pierwszym co przychodzi na myśl jest  Przystojny, młody mężczyzna, o nieco kobiecych rysach twarzy.

Jej włosy w kolorze srebrnym, są długie i proste. Ma bladą i gładką skórę. Ma duże oczy, dzięki czemu ich niespotykane, żywe kolory [prawe zielone, lewe fioletowe] są bardzo wyraziste.
Jest przeciętnego wzrostu, bardzo szczupła lecz jednocześnie kobieca. Kobiecość tą ukrywa jednak pod swoim męskim ubraniem. Dlaczego męskim? Riell od dziecka uważa, że powinna była narodzić się mężczyzną. Rodzina próbowała odwieść ją od tego przekonania, niestety nie było to proste i skończyło się niepowodzeniem. By podkreślić to, że w środku czuje się mężczyzną mówi o sobie w rodzaju męskim i nosi męskie ubrania. Wielu przedstawicieli płci, której tak pragnie, twierdzi, że to duża strata, ponieważ Er Nael jest wyposażona jak na prawdziwą kobietę przystało.
Mimo to na prawdę trudno jest zgadnąć, że mogłaby ona być kobietą.
Gdy była jeszcze w Niebie nosiła długie szaty, a na nich swoją zbroję. Teraz jednak, gdy jest w podróży preferuje ludzki strój [najczęściej ciemno niebieski, lub nawet granatowy] a na to swoj srebrny napierśnik odziedziczony po bliżej nieokreślonym członku rodziny.

Historia

Riell urodziła się w zwykłej rodzinie aniołów. Nie była ona jednak zwykłym dzieckiem. Już na samym początku zauważono to, że jej oczy mają dwa różne, nienaturalne kolory. Później stwierdzono u niej skłonności do korzystania z magii zła. Co gorsza robiła to nieświadomie i nie rozumiała tego, że to co się dookoła niej dzieje to jej wina. Gdy trochę podrosła nauczoną ją kontrolować tę moc i kazano jej ją ukrywać. Uczono ją także posługiwania się łukiem oraz bronią typową dla kobiet. Kompletnie jej to nie szlo. Pewnej nocy wykradła ojcu jego dwa miecze i poszła za dom, próbując zadawać nimi ciosy w powietrze. Spodobało jej się to. Od tamtej pory zaczęła robić awantury, że chce być szkolona jak mężczyzna. By to zamanifestować zaczęła ubierać się bardziej po męsku i mowić o sobie jak o chłopcu. Rodzice musieli ulec. 
Tak właśnie mijało sobie dzieciństwo i czas dojrzewania Riell. aż do dnia jej 21 urodzin. W momencie gdy stała się pełnoletnia i otrzymała swą pierwszą misję. Nie była ona trudna. Miała rozwiązać konflikt w jakiejś małej ludzkiej wioseczce pełnej rzemieślników i rolników. Pomimo starań udało jej się tylko podsycić spór. Zdenerwowana zapomniała o kontroli swych niszczycielskich mocy. Po wiosce niewiele zostało. Gdy się opamiętała było już na późno. Przerażona tym co sama uczyniła postanowiła już nigdy nie wrócić do nieba. Stala się najemnikiem, żyjącym z tego, co zaplacili jej ludzie za pokonanie jakiejś bestii, czy rozbicie szajki złodziei. Po czasie zaczęło się jej to jednak nudzić i wyruszyła w poszukiwaniu większych wrażeń.