Oglądasz profil – Francis

Ta postać nie została jeszcze zaakceptowana
Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Francis Ludovicci DiRanac
Rasa:
Rarog
Płeć:
Mężczyzna
Wiek:
40 lat
Wygląda na:
40 lat
Profesje:
Szlachcic, Opiekun, Urzędnik
Majątek:
Majętny
Sława:
Znany

Aura

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Francis
Grupy:
Płeć gracza:
Mężczyzna

Skontaktuj się z Francis

Pola kontaktu widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników.

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
2 miesiące temu
Ostatnio aktywny:
3 dni temu
Liczba postów:
0
(0.00% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.00)

Połączone profile


Atrybuty

Krzepa:niezbyt silny, wytrwały, wrażliwy
Zwinność:zręczny, precyzyjny
Percepcja:dobry wzrok, czuły słuch, czuły zmysł magiczny
Umysł:pojętny, ineligentny
Prezencja:piękny, arytokratyczny, szarak

Umiejętności

Podstawowy

Cechy Specjalne

NielotRasowa
Franics tak jak każdy inny Rarog nie potrafi latać.
Mowa PtakówRasowa
Francis porozumiewa się z ptakami na wiele różnych sposobów. Od ludzkiej mowy, po telepatię, a nawet empatię.

Magia: Rytuały

ŻyciaNowicjusz
Francis posługuje się szamańskimi metodami w celach usprawniających i polepszających życie w gospodarstwie. Jego zaklęcia chronią pola uprawne przed chorobami, szkodnikami i trudnymi warunkami atmosferycznymi. Potrafią także leczyć chore lub ranne zwierzęta. Francis nie zajmuje się natomiast leczeniem osób, chyba że w sytuacjach wyjątkowych. Nie uczęszczał do żadnej szkoły magii, natomiast był uczony przez rodziców już jako dziecko.

Przedmioty Magiczne

Mroczny

Charakter

Francis posiada dość wyjątkową osobowość. Choć jest pełen empatii, potrafi być zaciekły i bezwzględny, gdy broni rodziny lub przyjaciół. Jest raczej cichy i zdystansowany, jednak cechuje się wysoce rozwiniętymi umiejętnościami towarzyskimi. W życiu poszukuje przede wszystkim bezpieczeństwa i stabilności, natomiast bywa też otwarty na zmiany, o ile tylko nie są one wbrew jego woli. Zajmuje się tym na czym się zna, nie wypowiada się na tematy, o których nie ma pojęcia, woli raczej zasięgnąć opinii eksperta lub poprosić o pomoc fachowca.

Każdy kto zna Francisa powie zapewne, że jest on drobiazgowy w niemal perfekcjonistyczny sposób. Zawsze można na niego liczyć, jeśli chodzi o dotrzymywanie terminów i obietnic, nawet pomimo jego wrodzonego zamiłowania do obijania się. Wynika to po części z faktu, że traktuje on swoje obowiązki bardzo osobiście. Lubi podnosić poziom trudności podejmowanych wyzwań. Wszystko co robi, stara się wykonać w sposób jak najlepszy, by zadowolić tych którzy go o to poprosili, nawet jeżeli miałoby go to kosztować poświęcenie dodatkowej ilości czasu lub pieniędzy.

Rarog nie jest przesadnie skromny, jednak często zwyczajnie nie dostrzega swoich osiągnięć. Czyny i działania, które wymagały od niego dużego wysiłku, po prostu traktuje jako element czegoś co musiał zrobić i nie przypisuje sobie za nie wielkich zasług. Jest życzliwy i chętnie pomaga innym, niestety jednak przez to często daje się wykorzystywać. Zazwyczaj, nawet gdy uświadomi się mu, że jego czyny przypisał sobie ktoś inny, Francis po prostu woli machnąć ręką, niż walczyć o własną chwałę. Gdy jednak jego poświęcenie zostanie dostrzeżone, nie wywyższa się, tylko stara się docenić każdego, kto miał w nim jakiś udział. Dzięki takiej postawie posiada szacunek u bardzo wielu osób, nawet u tych, które się z nim w pewnych kwestiach nie zgadzają.

Ciekawym elementem charakteru Francisa jest jego nietypowy introwertyzm. Nie jest on bynajmniej postacią, która wysuwa się na pierwszy plan podczas spotkań towarzyskich, jednak zdecydowanie posiada towarzyską naturę. Raczej wyciszony, zawsze w cieniu innych, bardziej błyszczących person, natomiast chętnie włączający się do rozmowy, jeśli zostanie zapytany lub jeśli akurat temat dotyczy kwestii, w której czuje się pewnie. Uważnie obserwuje przebieg rozmowy, analizuje postawy uczestników i stara się dobierać słowa w taki sposób, by zostać pozytywnie odebranym. Lubi wtrącić jakiś pasujący żart, dąży raczej do rozładowania atmosfery, jeżeli konwersacja zaostrza się. Unika wszelkich przejawów polaryzacji, jednak jeżeli zostanie do tego zmuszony, opowie się po stronie bliskiej jego sercu i będzie jej zaciekle bronił.

Jeśli jakaś ważna sprawa czeka na rozwiązanie, Francis nie pozostanie w bezczynności, dopóki jej nie załatwi. Niestety jego słabością jest to, że za wszelkie niepowodzenia najczęściej obwinia siebie samego, w dalekiej ostateczności dopuszczając do siebie świadomość, że powodem mogły być inne osoby lub czynniki zewnętrzne. Zawsze zastanawia się, co mógł poprawić i prawie zawsze udaje mu się znaleźć szczegół, którego nie rozpatrzył lub który mógł być rozwiązany lepiej. Nie jest także wylewny jeśli chodzi o dzielenie się własnymi problemami. Woli raczej pomagać niż korzystać z pomocy. Wiele trudnych kwestii dusi w sobie, co sprawia, że później ciężko mu je odreagować. Ma to nieznaczny wpływ na jego zdrowie, w postaci bezsenności czy nerwobóli. Medycy zalecają mu jednak podejmowanie się działań, które pozwolą zmniejszyć napięcie nerwowe, a także zachęcają, by starał się więcej rozmawiać o swoich problemach, nawet jeśli wydają mu się błahe.

Wygląd

Historia