Oglądasz profil – Brall

Ta postać nie została jeszcze zaakceptowana
Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Brall
Rasa:
Przemieniony
Płeć:
Mężczyzna
Wiek:
102 lat
Wygląda na:
30 lat
Profesje:
Medium, Włóczęga
Majątek:
Ubogi
Sława:
Nieznany

Aura

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Brall
Grupy:
Płeć gracza:
Kobieta

Skontaktuj się z Brall

Pola kontaktu widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników.

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
3 tygodnie temu
Ostatnio aktywny:
6 dni temu
Liczba postów:
0
(0.00% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.00)

Połączone profile


Atrybuty

Krzepa:silny, wytrwały, odporny
Zwinność:zręczny, dokładny
Percepcja:dobry wzrok, dobry słuch, wyostrzony węch, pozbawiony smaku, wyostrzone czucie, wyczulony na magię
Umysł:pojętny, silna wola
Prezencja:przekonywujący

Umiejętności

MediumMistrz
W wyniku przemiany Brall zyskał zdolność widzenia i komunikowania się z duchami. Na początku zdolność ta wzbudzała w nim przerażenie i odrazę - starał się zrobić wszystko, aby odpędzić od siebie duchy. Dopiero po czasie postanowił zaakceptować ich obecność i podjął się profesji medium. Lata praktyki i ćwiczeń pozwoliły rozwinąć mu talent, czyniąc z niego niezawodnego pośrednika pomiędzy wymiarem żywych, a umarłych.
Wiedza na temat duchówEkspert
Brall nie jest zwyczajnym medium. Nie obcuje z duchami tylko i wyłącznie podczas seansu, gdyż te towarzyszą mu nieustannie. Co prawda bez wejścia w trans Brall nie może z nimi porozmawiać, ale w celu lepszego ich poznania wystarcza mu sama obserwacja. Przez wiele lat prowadził sumienne notatki w których zapisywał swoje spostrzeżenia. Z czasem nauczył się odróżniać rodzaje duchów, ich intencje i powody dla których ich dusze nie mogą odejść w spokoju do świata zmarłych.
Pogańskie obrzędyEkspert
Wioska z której pochodził Brall czciła panteon bóstw północny, którym często składano krwawe ofiary. Jego matka była najwyższą szamanką zgromadzenia - odprawiała nabożeństwa i przeprowadzała rytuały. Brall chcąc nie chcąc brał czynny udział w życiu religijnym wioski, poznając wszelkie jego mroczne tajemnice. Nigdy jednak nie akceptował wyznawanych przez matkę bóstw. Uważał je za brutalne i niewdzięczne byty łaknące krwi niewinnych ludzi. Nigdy jednak publicznie nie kwestinował prawdziwości ich istnienia do czasu gdy nie odprawiono pogańskiego rytuału na jego ukochanej. Obrzęd skończył się dla niej w tragicznych skutkach, a Brall w wyniku jego przerwania stał się przemienionym. Od tamtego wydrzanie stara się wykorzystać nabytą wiedzę, aby skutecznie zwalczać przejawy wszelkich pogańskich praktyk.
Duch prawdziwego wojownikaEkspert
Mimo iż Brall nigdy nie chcial został plemiennym wojownikiem to i tak przeszedł pełnoprawne szkolenie zakończone próbą męstwa. Dzięki tym doświadczeniom Brall jest zdolny do walki w każdych warunkach. Pozostaje stale czujny i gotowy na odpracie ewentualnego zagrożenia.
SzulerstwoBiegły
Brall posiada jedną dość niechlubną cechę - potrafi kłamać jak z nut. Gdy do tego doda się jego przyjazny uśmiech i przyjemny dla ucha głos to mało kto jest w stanie spojrzeć na niego podejrzliwie.
Walka buzdyganemBiegły
Jedyna broń, którą nosi przy sobie i której skuteczności jest zawsze pewien.
ZiołolecznictwoOpanowany
Wszystko co wie ziołach i ich zdrowotnych właściwościach przekazała mu jego matka, która jako szamanka była jedną kompetentną osobą w wioscę zdolną do wyleczenia ciężkich chorób.
SamoukOpanowany
Jako dziecko wychowane w malutkiej wiose u podnóża gór Brall nie miał możliwości pobierania nauk w szkole. Wszelkich podstaw nauczył się dopiero po opuszczeniu wioski jako przemieniony. Nie ukończył jednak żadnej szkoły czy akademi, wszelką wiedzę przyswajał sobie samodzielnie.
Pływanie i wspinaczkaOpanowany
Wychowany na dzikich terenach północy Brall już jako małe dziecko wspinał się po drzewach, biegał po górskich przesmykach i nie bał się pokonywać wartkich strumieni.
PolowanieOpanowany
Brall będąc jedynym mężczyzną w domostwie musiał zadbać o pożywienie. Już jako dziecko starsi mężowie z plemienia zabierali go ze sobą na polowania w charakterze ucznia. Z czasem zaczął wykorzystywać podpatrzone sposoby tropienia zwierzyny i zadawania jej szybkiej śmierci.
GarbarstwoOpanowany
Nic nie ogrzewa tak jak gęste, niedźwiedzie futro.
KrawiectwoOpanowany
Zimy na północy kontynentu są niezwykle długie i surowe, co zmusza do nieustannej modyfikacji swojej garderoby.
ŁucznictwoOpanowany
Sprawne posługiwanie się łukiem było jednym z wymogów jakie musiał spełnić by przejść pomyślnie plemienne próby męstwa. I choć mógł poszczycić się całkiem celnym okiem to nigdy tak naprawdę nie przepadał za tym typem broni.
Poezja i rysunekOpanowany
W wolnych chwilach lubi dać upust swojej wrażliwości twórczej poprzez szkicowanie krajobrazów lub pisanie wierszy.
JeździectwoOpanowany
Podczas swoich wędrówek Brall niejednokrotnie korzystał z udogodnień podróżowania na grzbietach różnych zwierząt.

Cechy Specjalne

Duch OpiekunDar
W momencie w którym Brall przerwał rytuał i przekroczył krąg magia zadrżała i wybuchła, pozbawiając życia jego ukochaną, a z niego czyniąc przemienionego. Duch Teresy nie odszedł jednak do zaświatów - magia trwale złączyła jej duszę z Brallem. On nie może jej zobaczyć, ani usłyszeć, ma jednak świadomość jej obecności. Ona z kolei może wysyłać mu ostrzegawcze sygnały, stając się jego utajonym szóstym zmysłem. Ponad to gdy Brall nawiązuje kontakt z zaświatami Teresa czuwa nad jego bezpieczną podróżą.
Wysoka odpornośćAtut
Wychowany na mroźnych i dzikich ziemiach północy Brall uodpornił się na przebywanie w skrajnie nieprzyjaznych warunkach
Słabo dostrzegalna auraRasowa
Aura Bralla nie wydziela żadnego zapachu, dźwięku ani magicznych wibracji przez co jest praktycznie niedostrzegalna
Postać półeterycznaRasowa
Jako przemieniony Brall zyskał mozliwość przybrania cienistej postać tzw. postaci pół eterycznej. Niestety nie jest to jednak coś nad czym posiada kontrolę, gdyż przemiana przychodzi niespodziewanie w dowolnym momencie.
Pośrednik ze Światem ZmarłychKlątwa
Po przemianie Brall zyskał umiejętność widzenia i słyszenia duchów. Sam ten fakt nie pozwala mu jednak nawiązać z nimi bezpośredniego kontaktu. W tym celu musi wprowadzić się w stan transcendencji - uwolnienia umysłu, inaczej określanego jako wyprawa w zaświaty.

Magia:

Nowicjusz

Przedmioty Magiczne

BuzdyganZaklęty
Przypadkowy buzdygan, który Brall znalazł po tragedii związanej z przerwaniem rytuału. Broń została naładowana wybuchem magii przez co łatwo dostroiła się z przesiąkniętym nią na wskroś Brallem. Buzdygan jest niebywale ciężki i nawet ci o wysokiej tężyźnie fizycznej mogą mieć problem z jego utrzymaniem. Dodatkowo podczas uderzeń wyładowuje energię magiczną.
Jarzębinowe koraleWyjątkowy
Korale podarowała mu matka, gdyż wedle wyznawanej przez nią wiary jarzębina miała ostraszać złe duchy. Mimo iż Brall głęboko gardzi bóstwami wyznawanymi przez plemienia północy to nigdy nie pozbył się korali. Nie postrzega ich bowiem jako alumet obronny, a jedyną pamiątkę która pozostała mu z dziecęcych lat.

Charakter

Brall od dziecka posiadał zadatki na dobre medium, przede wszystkim ze względu na jego stały i mocny typ osobowości który bardzo trudno naruszyć. Mimo iż w swoim życiu przeżył już wiele osobistych tragedii to żadna z nich nie była w stanie trwale go zmienić i sprawić, aby przestał wierzyć w dotychczasowo wyznawane poglądy. Z natury jest cichy i skupiony, ale zawsze emanuje od niego aura zdecydowania i silnej woli. Cechuje go także cierpliwość i sumienność, a przez swoją długowieczność nie przeszkadza mu poczucie upływającego czasu. Rzadko jednak korzysta ze swojego potencjału, żeby osiągnąć osobiste korzyści. Możliwość kontaktu z duszami zmarłych sprawiła, że Brall przestał odbierać swoją osobę jako stały element świata żywych. Poczuł się zawieszony pomiędzy jawą, a snem co w konsekwencji zrodziło w nim pragnienie odnalezienia wewnętrznego balansu. Pomaga mu w tym talent do szybkiej  adaptacji w otoczeniu. Urodził się w biedzie, zna wszelkie jej pozytywne jak i negatywne przywary z którymi zdążył się oswoić. To matka wpoiła w nim poczucie pokory i umiłowanie skromności, która sprawia życie zdaje się bardziej uporządkowane. 
W kontaktach międzyludzkich Brall nie ignoruje swoich rozmówców - skupia na nich swoją uwagę, cierpliwie słucha i udziela rzeczowych odpowiedzi. Jest jednak bardzo skryty z opisywaniem swoich własnych uczuć czy z dzieleniem się osobistymi przemyśleniami - wiele z nich zachowuje tylko dla siebie. Mimo iż lubi przebywać między ludźmi to samotność daje mu prawdziwe wytchnienie i spokój. Cechuje go także lojalność, którą zawierzył swojej tragicznie zmarłej ukochanej. I choć nie stroni od towarzystwa kobiet i przygodnego flirtu to zachowuje granice przyzwoitości i wstrzemięźliwości, których nigdy nie przekracza. Stara się nie zawierać stałych więzi przez wzgląd na swój wędrowny styl życia. Gdzieś w nim jawi się jednak piętno nabyte w dzieciństwie. Został wychowany na mroźnych i dzikich ziemiach północy, czego wynikiem jest jego mocno rozwinięty instynkt przetrwania. W chwili zagrożenia działa odruchowo z siłą i brutalnością typową dla prawdziwych barbarzyńców. Do takich rozwiązań ucieka się jednak w ostateczności, z reguły podchodząc do każdego z przyjaznym nastawieniem.
Przemiana nie wpłynęła znacznie na jego osobowość. Fakt tego, że przeżył uznał za cud, drugą szansę którą stara się wykorzystać jak najlepiej. Nie kierują nim żadne wyższe wartości czy aspiracje, natomiast wszystko sprowadza do jednej nadrzędnej zasady: "Tu i teraz. Być i działać"

Wygląd

Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że Brall posiada ciało przechrzczone trudami pola walki - twarde, napięte i naznaczone wieloma bliznami. I choć za młodu Brall faktycznie szkolił się na wojownika to postanowił zostawić ten etap życia daleko za sobą. Z czasem bowiem zrozumiał, że przemoc jest ostatnią z dróg jakim chciałby osiągać zamierzone efekty. Jako dziecko wyróżniała go delikatna, wręcz baśniowa uroda - jasnozielone oczy skrywała kurtyna czarnych, gęstych rzęs, a włosy w odcieniu przypalanej miedzi wyraźnie kontrastowały z bladą skórą. Był wątły, niepozorny i nie wzbudzał nadziei na to, że z wiekiem zmężnieje. Aktualny wygląd zawdzięcza tylko i wyłącznie swojemu zetknięciu z silną magią, która wniknęła w niego pozostawiając ślady swojej obecności. Dzięki temu Brall stał się wyższy, rozrosły mu się mięśnie, a jego twarz nabrała mocniejszych, bardziej kanciastych rysów. Jako efekt uboczny na jego skórze pozostało wiele blizn, przypominających porażenie błyskawicy, a lewe oko wypłowiało z koloru pozostawiając nijaki jasnoszarawy odcień. Gdyby tylko zechciał, jednym krzywym spojrzeniem mógłby odstraszyć każdego natrętnego gapia, lecz podobne zachowanie nie leży w jego naturze. Na jego twarzy często gości uśmiech, którym jest gotów uraczy każdego. Ponad to posiada ciepły i przepełniony wrażliwością głos, niezwykle przyjemny dla ucha. 

Historia