Oglądasz profil – Roseline

Ta postać nie została jeszcze zaakceptowana
Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Roseline "Złota Róża" Thorn
Rasa:
Dotknięty
Płeć:
Kobieta
Wiek:
21 lat
Wygląda na:
18 lat
Profesje:
Pirat, Skrytobójca
Majątek:
Dostatni
Sława:
Nieznany

Aura

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Roseline
Grupy:
Płeć gracza:
Kobieta

Skontaktuj się z Roseline

Pola kontaktu widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników.

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
3 tygodnie temu
Ostatnio aktywny:
3 dni temu
Liczba postów:
0
(0.00% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.00)

Połączone profile

Brak profili posiadających połączenia.

Atrybuty

Krzepa:raczej silny
Zwinność:zręczny, szybki, niedokładny
Percepcja:kiepski węch, przytępiony smak, pozbawiony zmysł magiczny
Umysł:pojętny, ineligentny, silna wola
Prezencja:Ładny, godny, przekonywujący

Umiejętności

Władanie Bronią białą (sztylety)Zaawansowany
Pisanie i czytanieZaawansowany
Otwieranie zamkówOpanowany
PływanieOpanowany
Skradanie sięOpanowany
PolowaniePodstawowy
PrzetrwaniePodstawowy
ŚpiewPodstawowy

Cechy Specjalne

Niezwykła pojemność płucRasowa
RadośćRasowa
WięźRasowa

Magia:

Nowicjusz

Przedmioty Magiczne

Szafirowy sztyletZaczarowany
Sztylet Zachodzącego SłońcaWyjątkowy

Charakter

Rose kocha morze. To całe jej życie odkąd pamięta. Uwielbia owoce morza oraz dobre wino. Kręci się często po starych knajpach grając w gry karciane. 

Nie lubi pijanych piratów, tego ciągłego pytania się "czy Ty nie masz lewego oka?" Ooo, tak! Tego ze szczególnością nienawidzi.

Jedna rzecz, którą odróżnia ją od innych dziewczyn jest to, że nie czuje pociągu do mężczyzn... I kobiet również. Uważa siebie za osobę aseksualną. Jednak ukrywa swoją orientację, również ze strachu, że ludzie ją nie zrozumieją. Jest twardą kobietą, przynajmniej za taką ją uważają ludzie, jednak jest, jej zdaniem, wrażliwa i delikatna.

Jej głównym atutem jest jej ciekawość świata. Pasjonuje się czytaniem książek. To coś, co mogłaby robić całą dobę, gdyby nie jej problemu ze wzrokiem. Nie przepada za faktem, że jest osobą introwertyczną, bo chciałaby poznawać ludzi i ich historie, a nigdy nie pałała szczególnym zainteresowaniem do nich. Jednak stara się nad tym pracować.

Do dnia dzisiejszego czuje smutek z tego powodu, że rodzice ją porzucili na statku i że musiała się wychowywać na statku pod okiem Złotobrodego. Zawsze jednak potrafi postawić na swoim. Pragnie poznać swoją rodzinę, spytać rodziców dlaczego ją zostawili samą, czy ma jakieś rodzeństwo i wiele innych pytań, które ją nurtowało.

Mimo trudnej przeszłości potrafi się śmiać z siebie i ma ogromne poczucie humoru. Kolekcjonuje sztylety i stara się rozwijać swoje umiejętności skrytobójcze.
Dla niej najważniejszym aspektem dnia jest spędzanie czasu z książką w porcie, marząc, że pewnego dnia wyruszy w podróż swojego życia.

Wygląd

Roseline jest niską, filigranową dziewczyną o rudych włosach. Nie znosi ubierać biżuterii. Na lewym oku ma opaskę, tak żeby nikt nie spostrzegł przeszkadzającego jej zeza. Jej zielone oczy przypominają zielone lasy puszczy czekające na eksplorację. Z dużym powabem prezentuje swoje ręce. Delikatne jak na pirata, są dość zgrabne.

Jej twarz prócz szafirowych oczu ma perłową karnację. Bardzo bladą, toteż ludzie często myślą, że choruje na anemię. Nie ma żadnych piegów ani blizn na ciele.

Jej ubiór prócz łachmanów, które są zdobyczą jej pierwszej misji nie należał do najpiękniejszych, jak na kobietę, strojów. Stare fartuchy służyły jej do pracy w kuchni gdy była młodsza i musiała zarobić na utrzymanie siebie i brata. Zazwyczaj ubiera się w srebrno zielony top z amarantowymi spodniami na 3/4 długości. Na biodrach nosi pas ze sztyletami.
Ma także kapelusz lub chustkę na włosy, które ubiera w zależności od okazji.

Ma także zapasowy strój. W upalne dni ubiera się w czarny top i spódniczkę.

Mówi i porusza się zazwyczaj dość szybko. Śpiewa szanty wysokim sopranem, przez co wydaje się przyjaznym jak na pirata osobnikiem.

Historia

Morze, tak morze. Odwieczna zagadka piratów. Co kryje w sobie mroczna toń tych fal... Roseline lub jak kto woli Rose zwana także Złotą Różą wychowała się na statku. Odkąd pamięta zastanawiała się nad swoją przeszłością. Jej biologiczni rodzice zostawili ją na statku, gdy miała zaledwie miesiąc. Wiedziała tylko, że jej matka została dotknięta przez wróżkę, gdy ta była w ciąży. Z tego powodu Rose różniła się od koleżanek w szkole. Nie tylko wyglądem jak niespotykane rude włosy ale również specyficznymi umiejętnościami jakim były bardziej pojemne płuca. Chwaliła przy innych statek na którym dorastała. Mówiła, że morskie przygody to całe jej życie. Jednak to nie zmieniało faktu, iż miała niezbyt dobre relacje z kapitanem. Czasem spoglądała na niego. Człowieka, którego uważała za ojca, dość surowego, choć może pewnie w ten sposób okazywał swoją troskliwość. 

Kapitan Złorobrody był zdobywcą wielu mórz. Przepłynął kilka tysięcy mil morskich. Znał się doskonale na nawigacji. Rose lubiła słuchać jego historii o zdobyciu starożytnego, legendarnego manuskryptu oraz innych opowieści. Pragnęła stać się pewnego dnia piratem i zdobyć tytuł Królowej Piratów.

Pewnego dnia zadecydowała o zabraniu cennego kufra z kajuty Kapitana. Znajdowała się tam między innymi opaska na oko, pergaminy oraz złoto. Czekała na nieobecność Kapitana i kajucie i ucieknie przy najbliższym porcie.

"Jutro o świcie, zanim kamraci się obudzą, spakuję swoje rzeczy i ucieknę szalupą do najbliższego portu."
Miała marzenie - zostać najsłynniejszą piratką w dziejach i odnależć prawdę o swoich rodzicach.

Tak zaplanowała tak zrobiła. Szalupą popłynęła do pewnego portu i tam spróbowała sobie ułożyć życie na nowo. Tam też poznała skrytobójcę Kerry'ego, który stał się dla niej bliskim przyjacielem i nauczył ją umiejętności skrytobójczych.