Oglądasz profil – Freya

Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Freya "Ruda Pantera" Vallarheim
Rasa:
Nordyjczyk
Płeć:
Kobieta
Wiek:
50 lat
Wygląda na:
37 lat
Profesje:
Myśliwy, Wojownik, Zwiadowca
Majątek:
Ubogi
Sława:
Rozpoznawalny

Aura

Emanacja jest dość słaba, aczkolwiek od razu widać otaczającą ją wyrazistą, jasną mgiełkę w kolorze bursztynu, niosącą charakterystyczną woń piwa. Zaskakująco twarda powłoka natomiast została pokryta intensywną, żelazną farbą, zawierają miedziane drobinki skrzące się w słońcu. Niespodziewane zgięcia i nagłe ruchy zdradzają również jej ponadprzeciętną elastyczność. Na brzegach można wyczuć ostre fragmenty, choć w głównej mierze są one raczej tępe. Przejeżdżając palcami wyżej, ma się wrażenie, jakby to było wysłużone ostrze, bardzo gładkie, choć z chropowatymi uszczerbkami tu i ówdzie. Wszystko to odbywa się w absolutnej ciszy, nie słychać żadnych dźwięków. Nic więc nie zapowiada nadejścia silnego, pikantnego posmaku, parzącego język oraz drażniącej gardło suchości. Jednocześnie na ustach można odczuć delikatną lepkość.

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Freya
Grupy:

Skontaktuj się z Freya

Pola kontaktu widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników.

Statystyki użytkownika

Years of membership:
2
Rejestracja:
2 lat temu
Ostatnio aktywny:
3 tygodnie temu
Liczba postów:
16
(0.02% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.02)
Najaktywniejszy na forum:
Równina Drivii
(Posty: 11 / 68.75% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
Wielkie Łowy
(Posty: 11 / 68.75% wszystkich postów użytkownika)

Połączone profile


Atrybuty

Krzepa:raczej silny, wytrwały, wytrzymały
Zwinność:zręczny, szybki, dokładny
Percepcja:dobry wzrok, wyostrzony węch, przytępiony smak, przytępione czucie, nieznaczny zmysł magiczny
Umysł:niezbyt bystry, niezbyt błyskotliwy, silna wola
Prezencja:Ładny, barbarzyński, przekonywujący

Umiejętności

Władanie bronią jednoręcznąEkspert
PrzetrwanieEkspert
PolowanieBiegły
Skradanie sięBiegły
TropienieBiegły
ŁucznictwoBiegły
Walka wręczZaawansowany
BestiologiaOpanowany
Zastawianie pułapekOpanowany
WspinaczkaOpanowany
Władanie bronią dwuręcznąOpanowany
KusznictwoOpanowany
TaniecPodstawowy

Cechy Specjalne

Szybki metabolizmRasowa
Spory apetyt idzie w parze z budowaniem muskulatury. Najpierw masa, potem masa mięśni.
GigantRasowa
Spora dziewczyna, spore kłopoty.
Odporność na zimnoRasowa
Płaszcz niedźwiedzi się przydaje, ale Freya da radę żyć bez niego.

Magia:

Nowicjusz

Przedmioty Magiczne

Mroczny

Charakter

Freya jest impulsywną kobietą, która nie lubi się powtarzać kilka razy. Nienawidzi, kiedy ktoś ją ignoruje i nie boi się wdawać w bójki. Jej wypowiedzi często opierają się na sarkazmie i na dogadywaniu osobom, których nie lubi lub darzy sporym szacunkiem. Jej akcent jest zauważalnie o wiele cięższy, od reszty mieszkańców Alaranii i nawet u innych nordyjczyków. Cięty język i charakter dorównuje tylko jej orężowi, którym lubi się popisywać. Jako, że została wychowana na zbója, jest wulgarna, czasami nieokrzesana i lubi uczestniczyć w próbach sił i charakteru. Nie waha się przed zabijaniem zwierząt i ludzi. Chociaż to pierwsze zwyczajowo zjada z ziomkami a drugie tylko ograbia. 
Z pewnością to właśnie wyzwania są dla niej najlepszą rozrywką. Wychodzi z założenia, że im trudniej tym lepiej. Z pewnością chce wszystkim imponować swoimi talentami i powodzeniami, co może być jej główną wadą. Jest niecierpliwa i za wszelka cenę chce udowodnić swoje racje, czego czasami nie widzi, że ktoś potrafi nią manipulować w ten sposób.

Dla niej liczy się chwała i nie omieszka wszystkim przypomnieć, że jest twardą duszą towarzystwa. Do kufla i do walki. Taka droga Klanu Vallarheim.

Wygląd

Freya to dobrze zbudowana kobietą z mroźnej doliny. Niezwykle umięśniona, z długimi nogami, obfitymi piersiami i szerokimi biodrami. Te cechy czynią ją atrakcyjną kobietą, jednak ubiór, styl poruszania się i ogólny charakter niszczy ten efekt. Długie, rude włosy zwykle w nieładzie, sięgają jej łopatek i częściowo opadając na ramiona. Frey posiada krągłą twarz z licznymi bliznami, które na ogół są przykryte klanowymi barwami, Szmaragdowe wielkie oczy, zdradzają jej nadpobudliwą naturę. Łypie nimi na każdą stronę, doszukując się szczegółów, które może wykorzystać. a w uśmiechu dominują przednie zęby, przez co nazywano ją wiewiórką, lub króliczkiem zza młodu. 

Porusza się w bardzo mieszanym ubiorze. Większość została zgrabiona i prowizorycznie dopasowana do nordyjki. Elementy pancerza, skóry, szlacheckich płaszczy, peleryn i ćwieków. Dodatkowo wewnątrz obitą futrem, zapewniają jej dobrą ochronę przed zimnem i obrażeniami. Freya mierzy sześć i pół stopy, porusza się twardo i zdecydowanie, a jej postura, sprawia wrażenie, że zdaje się o wiele cięższa niż jest w rzeczywistości,

Historia

W głębi szpiczastych gór, gdzie okiem rzucić gęsty ośnieżony las i ostre klify. Pośród nich, mimo niesprzyjających warunków dla cywilizacji odnalazły się osady nordyjczyków. 

Freya bez wątpienia nie miała lekkiego życia i trudne warunki oraz nieustająca walka o przetrwanie zahartowało ją na tyle, że większość mrożących krew w żyłach sytuacji są dla niej normalnością. Od Dziecka wraz z siostrą Adaar uczyły się walki, myślistwa, oprawiania zwierzyny i zabijania. Ich klan był bardzo waleczny, żądny krwi i chwały. Z pewnością to jako pierwsi wszczynali konflikty i długoletnie wojny. Nie tylko z celów gospodarczych ale dla czystej rozrywki. Przekonanie ''Co zabierzesz siłą jest twoje'' zostało wpojone każdemu, a braterskie więzi między ziomkami opierały się na sile mięśni i charakteru. Słabe jednostki był porzucane w głębi lasu.

Freya nie odbiegała niczym od swoich ziomków. Była zażarta i gotowa do bitki, tylko, że odkąd przywództwo przypadło jej siostrze, Freya była także w centrum uwagi, co jej nie odpowiadało. Nie zależało jej na władzy, była zgodna, że jej siostra nadawała się jak nikt na pozycję wodza, ale Freya miała dość oczu na sobie jako ''siostry przywódczyni''. Postawiła sobie cel, w którym będzie znana z czegoś innego i wyruszy w podróż by zdobyć trofea, które będą budzić szacunek i podziw a także przyniosą sławę jej klanowi. Nie ważne, czy będzie to głowa elfa, niedźwiedzia czy smoka, zdobycie tego ma być trudne i wieść o tym ma się rozejść. Freya z błogosławieństwem siostry wyrusza w podróż na podbój i łowy największej zwierzyny jaką dotąd widział jej klan.

Taka droga Klanu Vallarheim.
 • Najnowsze posty napisane przez: Freya
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Data
 • Szarotka w paprociach
          Freya zaniemówiła, kiedy malutka dziewuszka wyciągnęła w jej stronę malinki. Zmarszczyła czoło, pochyliła się nad dłonią szarowłosej i powąchała jak ciekawski pies. Zatrute? Oj, zapach w porządku - st…
  7 Odpowiedzi
  468 Odsłony
  Ostatni post 1 miesiąc temu Wyświetl najnowszy post
 • Szarotka w paprociach
          - Mrah! - Freya mruknęła pod nosem, widząc ''cudaniewidy'' i przeszło jej przez myśl, że coś za dużo wypiła, ale nie. Tak źle z nią nie było. Zeskoczyła z konia, idąc w stronę nagiej dziewuszki. Kolejn…
  7 Odpowiedzi
  468 Odsłony
  Ostatni post 2 miesiące temu Wyświetl najnowszy post
 • Szarotka w paprociach
  Freya nie doczekała się zbiegającego po górce golasa. Ale za to poczuła coś dziwnego. Jakby przepełniały ją emocje, których nie miała prawa teraz poczuć, później zaczynały ją dręczyć pytania, nikłe myśli, jakby…
  7 Odpowiedzi
  468 Odsłony
  Ostatni post 2 miesiące temu Wyświetl najnowszy post