Oglądasz profil – Aileen

Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Aileen Ithlinnë
Rasa:
Elf
Płeć:
Nieokreślono
Wiek:
107 lat
Wygląda na:
0 lat
Profesje:
Majątek:
Sława:

Aura

Potężna, srebrno-cynowo-kobaltowa emanacja o ametystowej poświacie. Roztacza delikatną woń lasu, nieco tłumioną zapachem mocnych perfum. Wokół aury rozbrzmiewają liczne, zróżnicowane dźwięki; najlepiej słychać wiele rozmawiających z ożywieniem głosów i dziecięce śmiechy, ale głębiej przewija się również spokojna, kojąca melodia. Niekiedy też odzywa się zmysłowy szept. W dotyku emanacja jest miękka, giętka i choć gładka, to niezwykle ostra. W smaku łagodna oraz słodka. Przebywanie w jej pobliżu powoduje przyspieszenie pulsu i wrażenia oświecenia.

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Aileen
Wiek:
25
Grupy:
Martwe postacie:
Ranga:
[img]http://img263.imageshack.us/img263/7033/moderatorgfl.png[/img]

Skontaktuj się z Aileen

PW:
Wyślij prywatną wiadomość

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
9 lat temu
Ostatnio aktywny:
4 lat temu
Liczba postów:
224
(0.26% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.06)
Najaktywniejszy na forum:
Danae
(Posty: 42 / 18.75% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
[Karczma "Ostatni ruen"] Nowy rozdział opowieści
(Posty: 31 / 13.84% wszystkich postów użytkownika)

Podpis

Dona mihi vitam, iuventutem meam respice!

Połączone profile


Atrybuty

Krzepa:słaby, niezbyt wytrwały, delikatny
Zwinność:zręczny, szybki, precyzyjny
Percepcja:dobry wzrok, kiepski węch, przytępiony smak, czuły zmysł magiczny
Umysł:bystry, geniusz, b. silna wola
Prezencja:piękny, godny, przekonywujący

Umiejętności

JeździectwoBiegły
AnatomiaMistrz
MedycynaMistrz
Walka sztyletamiOpanowany
UnikiOpanowany
ŚpiewBiegły
Wiedza tajemnaMistrz
AlchemiaOpanowany
ZoologiaOpanowany
Czytanie AurBiegły
BotanikaOpanowany
EtykietaOpanowany

Cechy Specjalne

Widzenie w słabym świetleZaleta
Do rozpoznania kolorów i szczegółów wystarczy jej przytłumione światło księżyca. Elfce przydaje się zwłaszcza podczas podróżowania nocą, co robi dość często.
Mowa zwierząt i roślinZaleta
Pozwala komunikować się z każdym zwierzęciem czy też rośliną, odczytać jego intencje, jak i porozmawiać z nim.
Mowa UmysłówZaleta
Elfka posiada naturalny talent do magii umysłu. Poza sprawnym porozumiewaniem się w myślach, potrafi też wyczuć emancję znanej jej osoby nawet z dużej odległości, a także w ograniczonym stopniu porozumieć się z nią. Z łatwością wpływa na słabe umysły, lecz jednocześnie sama musi się chronić przed własną magią.

Magia: Rozkazy

Dziedzina ŻyciaMistrz
Opanowana praktycznie do perfekcji. Obecnie, granice jej możliwości określa tylko wytrzymałość. Wskrzeszenie umarłego jest więc ponad jej siły, aczkolwiek z pomocą innej osoby może się już udać. Jako uzdrowicielka, przysięgła nigdy nie używać magii życia do zabijania.
Dziedzina EmocjiMistrz
Nadużywanie tej magii często prowadzi do obłędu. Ale mimo tego, Aileen ma w zapasie kilka naprawdę nieprzyjemnych klątw.
Dziedzina UmysłuAdept

Przedmioty Magiczne

Mroczny

Charakter

W większości sytuacji opanowana i spokojna. Wszystko, co robi, dokładnie przemyśla, nawet jeśli ma na ty tylko kilka sekund. Niespodzianki, którymi obdarza ją los, nierzadko sprawiają, że czuje się zagubiona. Woli się wtedy wycofać, okazując wyłącznie obojętność. Pragnie być wolna i niezależna. Lubi przebywać w towarzystwie innych, ma też duże poczucie humoru. Kiedy jest w dobrym nastroju, potrafi być naprawdę miła.

Nie można jej uznać za osobę specjalnie odważną, umie jednak przynajmniej częściowo zapanować nad strachem w krytycznych sytuacjach.Jest dość nieufna i zazwyczaj przewiduje najgorszy możliwy obrót sprawy. Często denerwuje rozmówców, udzielając wymijających odpowiedzi i unikając mówienia o sobie. Aileen ma wielki szacunek do życia. Nie umie zabijać i jest prawie pewna, że nigdy nie zrobi czegoś takiego.

Wygląd

Aileen ma typową dla elfów smukłą figurę, nie jest przy tym specjalnie wysoka. Sprawia wrażenie niezwykle delikatnej i wątłej osóbki i... tak jest w istocie. Długie, lekko falowane i bardzo jasne włosy sięgające nieco poza łopatki swobodnie spływają jej z ramion. Tęczówki są zielone, przywodzą na myśl ciemną zieleń sosny. Jasna karnacja i drobna budowa dodatkowo nadają jej wygląd osoby wyjątkowo słabowitej. Co prawda, elfka nie należy do najwytrzymalszych, ale ocenianie jej po pozorach to poważny błąd. Ubiera się zazwyczaj w zielenie, przy tym każdy jej strój umożliwia wygodną jazdę konno. Rzadko nosi sukienki, częściej jest to po prostu elegancka szata maga. Jedyną biżuterią jaką obecnie nosi jest spory wisior, który w dodatku lubi ukrywać pod bluzką. Wisior, przypominający czerwone smocze oko otoczone kilkoma barwnymi metalami, jest rodzinną pamiątką. Ponoć posiadał niegdyś magiczne właściwości, obecnie jednak stanowi dla elfki jedynie wartość sentymentalną. Z tyłu wygrawerowana jest naparstnica - znak rodziny Ithlinnë.


Historia

Aileen jest córką elfidrańskich uzdrowicieli. Rodzina Ithlinne od pokoleń znana była z talentu do magii i chorobliwego wręcz uwielbienia wszelkich dzieł pisanych. Aileen odziedziczyła te przymioty, dodatkowo otrzymując także talent do ściągania na siebie kłopotów.
W młodym wieku udała się do Zamku Czarodziejek by pobierać nauki. Nauczyciele dostrzegli w niej duży potencjał, elfka szybko opanowała cztery
dziedziny magii i zdecydowała się na dalsze rozwijanie dwóch z nich. Od zawsze pragnęła pójść w ślady rodziców i jak oni zostać uzdrowicielką.
Kilka lat po jej wyjeździe, elfka otrzymała list, który zmienił jej życie. Oboje rodzice Aileen zginęli, gdy w laboratorium zdażył się wypadek. Straciła wówczas wszystko, na czym jej zależało najbardziej. Nauka i ćwiczenia przestały jej sprawiać radość. Gdy tylko ukończyła edukację, wróciła do rodzinnego miasta, zająć się majątkiem rodziny. Brakowało jej pasji, czegoś, co mogłaby robić tylko dla siebie. W swym domu zgromadziła pokaźny zbiór starych manuskryptów, zwojów i ksiąg, w większości traktujących o magii. Spędziła tak kilkadziesiąt lat swego życia. Mieszkańcy znali ją jako ponurą i wyjątkowo nietowarzyską istotę, a także jako najlepszego lekarza w mieście.

Rutynę jej życia przerwało dość gwałtownie pojawienie się Bzury - wówczas jeszcze źrebaka. Przekleństwa, krzyki i głośne rżenie zaniepokoiły Aileen, która udała się do stajni. Wewnątrz zobaczyła kilku pachołków, którzy bezskutecznie próbowali schwytać niesforną klaczkę.
Aileen odkupiła złośliwego konia i zaopiekowała się nim. Zyskawszy mnóstwo nowych siniaków zyskała również pewną radość z życia. W niedługim czasie powierzyła swój majątek dalszej rodzinie i opuściła Elfidranię, udając się w podróż.

Nigdy nie przypuszczała, że w czasie krótszym niż rok zostanie wmieszana w samo serce konfliktu, jakiego Alarania nie zaznała od wielu wieków.

Choć w wojnę była zamieszana przez krótki czas, nigdy nie zapomni wydarzeń, których była świadkiem. Kiedy czas zmienił swój bieg, pozbawiona sił elfka straciła kontrolę nad swoją mocą. Z trudem udało jej się zatrzymać swój umysł w ciele i wrócić do rzeczywistości. Odzyskała przy tym większość wspomnień, lecz zupełnie utraciła władzę nad magią ziemi.
 • Najnowsze posty napisane przez: Aileen
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Data
 • Re: Nieobecności
  Zgłaszam fakultatywną nieobecność do 28 lipca. Na pewno odpiszę w evencie i postaram się zachować względny porządek w pilnowanych przeze mnie działach, ale jestem na wyjeździe, a od 22 nie mam prądu i wtedy z p…
  836 Odpowiedzi
  222926 Odsłony
  Ostatni post 6 lat temu Wyświetl najnowszy post
 • Re: Nieobecności
  Ograniczona aktywność w dniach 18-22 (23 ewentualnie) czerwca. Postaram się nie zostać bardzo w tyle.
  836 Odpowiedzi
  222926 Odsłony
  Ostatni post 6 lat temu Wyświetl najnowszy post
 • Re: Profesje
  Jak dla mnie, różnica między przymiotnikiem "solarny" a "bard" jest dość duża. Chociażby taka - smokiem solarnym trzeba się urodzić, a bardem można zostać. Ale nie będę się wykłócać. Skoro niewielu przeszkadza …
  9 Odpowiedzi
  3063 Odsłony
  Ostatni post 6 lat temu Wyświetl najnowszy post