Oglądasz profil – Will

Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
William Piscator
Rasa:
Alarianin
Płeć:
Nieokreślono
Wiek:
20 lat
Wygląda na:
0 lat
Profesje:
Majątek:
Sława:

Aura

Aura posiada niewielką siłę magiczną, a jej obsydianowa poświata jest dość nikła. Jej powłoka natomiast udekorowana została barachitowymi listkami na kobaltowym tle. Tu i ówdzie natomiast widać przemieszczające się srebrne drobinki, które od czasu do czasu znikają, by pojawić się w innym miejscu. Wokół niesie się echo czyichś słów w połączeniu z muzyką pochodzącą z daleka. Nie jest zbyt głośna, raczej delikatna i potrzeba ciszy, by usłyszeć jej piękno. Towarzyszy temu niezbyt przyjemny zapach ludzkiego potu. Powierzchnia zaś charakteryzuje się tępymi i nieszkodliwymi krańcami oraz wygładzonym jej szczytem. Pozostawia po sobie gorzki posmak.

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Will
Grupy:
Martwe postacie:
Płeć gracza:
Mężczyzna

Skontaktuj się z Will

PW:
Wyślij prywatną wiadomość

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
8 miesiące temu
Ostatnio aktywny:
-
Liczba postów:
5
(0.01% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.02)
Najaktywniejszy na forum:
Szepczący Las
(Posty: 3 / 60.00% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
Zacznijmy wszystko od nowa...
(Posty: 3 / 60.00% wszystkich postów użytkownika)

Połączone profile

Brak profili posiadających połączenia.

Atrybuty

Krzepa:przeciętna
Zwinność:przeciętna
Percepcja:przeciętna
Umysł:niezbyt bystry, niezbyt błyskotliwy
Prezencja:Ładny, przekonywujący

Umiejętności

PływaniePodstawowy
W dzieciństwie uczył się pływać w Oceanie Jadeitowym, pod czułym okiem swojego ojca.
PolowaniePodstawowy
Podczas wędrówek, aby zdobyć prowiant, polował na pobliską zwierzynę.
Zastawianie pułapekPodstawowy
Żeby złapać mniejsze zwierzęta musiał nauczyć się zastawiać pułapki.
TropieniePodstawowy
Dzięki częstym łowom, nauczył się rozpoznawać ślady zwierząt i kierunek, w którym idą.
Czytanie AurPodstawowy
William dowiedział się od tajemniczego staruszka kilku rzeczy z tej dziedziny, więc z nich korzysta.
ZielarstwoPodstawowy
Chłopak wymyślił, że zacznie łączyć zdobyte mięso z napotkanymi ziołami. Nie znał się na tym, więc znaleźenie odpowiednich kombinacji przypłacił wielokrotnymi wizytami w latrynie.
GotowaniePodstawowy
Proste przygotowywanie zup oraz wrzucanie mięsiwa na ruszt.
MedycynaPodstawowy
Metodami prób i błędów nauczył się tamować rany i leczyć proste choroby przy pomocy różnych ziół.
KuglarstwoOpanowany
Will zaczął używać magii przestrzeni w kuglarstwie, aby zdobyć pieniądze

Cechy Specjalne

Klątwa

Magia: Inkantacje

PrzestrzeniNowicjusz
Kilka prostych sztuczek, pozwalających na przenoszenie małych przedmiotów w przestrzeni

Przedmioty Magiczne

Magiczny pierścieńBaśniowy
Drobny, srebrny pierścień z niebieskim kamieniem weń włożonym nieznacznie zwiększa czułość wzroku posiadacza.

Charakter

William od zawsze był samotnym człowiekiem. Nigdy nie interesowało go zawieranie przyjaźni, a jedynym przyjacielem jakiego miał, był mentor który zmarł po pięciu latach znajomości. Chłopak nie znosił gdy ktoś znęcał się nad słabszymi, lecz zawsze usiłował zachować neutralność. Ponadto młodzieniec pozostawał nieufny wobec wszystkich lekarzy i medyków; wolał leczyć się sam, bo, jak twierdził, najlepsi doktorzy nie pomogli jego matce to nie pomogą i jemu. Will jest urodzonym materialistą. Gdziekolwiek będzie możliwość zdobycia cennych rulenów, można tam znaleźć Williama. Nie będzie jednak łamał przy tym prawa - zdobędzie te pieniądze uczciwą drogą. Jego celem jest zostanie najpotężniejszym człowiekiem w całej Alaranii. Prawdopodobnie mu się to nie uda, ale, według niego, zawsze warto próbować.

Wygląd

Stoi przed tobą wysoki, bo posiadający wzrost jednego sążnia, przystojny dwudziestoletni młodzieniec. Jest on dosyć szczupły, ale nie widać tego przez to, że często nosi gruby płaszcz z wieloma kieszeniami.Ma on ciemnobrązowe włosy obcięte na kształt donicy. Jego piwne tęczówki ostrożnie oglądają otoczenie jednocześnie nie wyrażając żadnych emocji. Na co dzień nosi brązową, skórzaną kurtkę narzuconą na płócienną koszulę. Nogi ma zasłonięte czarnymi, wełnianymi spodniami. Trzymają się one dzięki równie czarnemu, choć niewidocznemu, skórzanemu paskowi. Natomiast na stopach ma skórzane buty. Palec wskazujący prawej dłoni jest przyozdobiony srebrnym pierścieniem z połyskującym niebieskim kamieniem. Jego głos, przez to, że rzadko się odzywa, jest niski i nieprzyjemny. Do tego chodzi jak typowy plebejusz; idąc, wymachuje rękami podczas wykonywania kroków, jakby były bezwładne.

Historia

William urodził się w małej rybackiej chacie nad rzeką Livar, czyli w kraju położonym w środkowej części Wybrzeża Jadeitów, Turmalii. 
Na świat przyszedł chłopiec o ciemnobrązowych włosach i piwnych oczach, który oglądał zdziwionymi oczyma izbę domu swoich rodziców.
Nie należała ona do najbogatszych, ani izba, ani dom. Lecz nie było to przeszkodą dla Williama, który cieszył się swoim życiem, aż do ukończenia dzieciństwa. Stało się to stosunkowo szybko, bo w wieku piętnastu lat się to zmieniło. W czasie przypływu, dwa dni po dacie jego urodzin, jego matka zmarła na nieznaną chorobę. Wszyscy lekarze, którzy usiłowali wyleczyć jego matkę, byli zdziwieni nowym odkryciem. Jego ojciec załamał się, gdyż bardzo kochał kobietę, i popełnił on samobójstwo wieszając się na gałęzi pobliskiego dębu. Zostawił on nic nierozumiejącego syna, na pastwę losu. Młody Alarianin nie miał już żadnych powodów do życia. Jednak gdy poszedł do miejscowej gospody zjeść ostatni posiłek, zaczepił go wysoki mężczyzna, który wyglądał na około siedemdziesięciolatka. Zapytał Williama, dlaczego tak szybko się poddaje. Młodzieniec nie do końca rozumiał, o co chodzi tajemniczemu staruszkowi, więc zadał mu pytanie, skąd wie o jego tragedii. Stary powiedział, że jest to wypisane w jego aurze. Dodał również, że jeśli chłopak porzucił złe plany, mógłby go tego nauczyć. I tak William zaczął szkolić się w korzystaniu magii przestrzeni. Niestety, po pięciu latach pobierania nauk u swego mentora, ten zmarł ze starości. Dwudziestoletni Will dostał od umierającego staruszka pierścień, który, jak powiedział jego mistrz, zwiększał czułość wzroku. Zaraz po pogrzebie staruszka chłopak zasłyszał rozmowę w karczmie, z której wynikało, że gdzieś za lodowymi górami, znajduje się jedyna fabryka magicznych broni podobnych do kusz tylko, że dużo mocniejszych. I tak oto młody mężczyzna wyruszył w wyczerpującą podróż na północ, w stronę krasnoludzkiej warowni Taringorn. Chciałby tam kupić magiczną broń palną, z której owe miasto słynie. Podczas przemierzania kontynentu wstępował do każdego napotkanego miasta, aby zarobić na dalszą tułaczkę.