Oglądasz profil – Meallia

Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Meallia
Rasa:
Elf
Płeć:
Nieokreślono
Wiek:
0 lat
Wygląda na:
0 lat
Profesje:
Majątek:
Sława:

Aura

Aura o średniej sile i srebrno-cynowej barwie. Bije od niej obsydianowa poświata. Towarzyszą jej pojedyncze, głębokie tony, zmieszane z dziecięcym śmiechem i zmysłowym szeptem. Wydziela delikatny zapach lasu. W dotyku jest gładka i ostra a w smaku łagodna.

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Meallia
Wiek:
24
Grupy:
Martwe postacie:
Lokalizacja:
Warszawa

Skontaktuj się z Meallia

PW:
Wyślij prywatną wiadomość

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
9 lat temu
Ostatnio aktywny:
8 lat temu
Liczba postów:
97
(0.11% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.03)
Najaktywniejszy na forum:
Góry Dasso
(Posty: 28 / 28.87% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
[Las] W poszukiwaniu drogi
(Posty: 19 / 19.59% wszystkich postów użytkownika)

Połączone profile


Atrybuty

Krzepa:wytrwały, wytrzymały
Zwinność:bardzo zręczny, precyzyjny
Percepcja:wyostrzony wzrok, czuły słuch, wyczulony na magię
Umysł:bystry, błyskotliwy, silna wola
Prezencja:olśniewający, szarmancki, przekonywujący

Umiejętności

JeździectwoOpanowany
Przydatne podczas licznych wędrówek.
Czytanie AurOpanowany
Wyczuwa i rozpoznaje aury innych.
ZielarstwoMistrz
Potrafi przygotowywać lecznicze mikstury.
BotanikaBiegły
Zna wiele gatunków roślin.
MeteorologiaPodstawowy
Potrafi przewidzieć pogodę na niedługi okres czasu.
Władanie BroniąBiegły
Potrafi posługiwać się mieczem i sztyletami (kiedyś nauczyła się nimi rzucać).
UnikiOpanowany
Potrafi unikać trafienia bronią i ataków magicznych.
RysunekMistrz
Pięknie rysuje, jest to jej pasja z czasów dzieciństwa.
Orientacja w terenieOpanowany
Wędrówka po lesie nie sprawia jej kłopotu.
PrzetrwanieOpanowany
Potrafi radzić sobie podczas podroży w dziczy.
MedycynaBiegły
Potrafi leczyć magicznymi sposobami i za pomocą ziół.

Cechy Specjalne

TelepatiaDar
Potrafi komunikować się z innymi bezpośrednio w umyśle.
Mowa zwierzątZaleta
Rozumie mowę zwierząt i może z nimi rozmawiać.
Mowa roślinZaleta
Rozumie mowę roślin.

Magia: Intuicyjna

ŻyciaAdept
IstnieniaAdept
EmocjiUczeń

Przedmioty Magiczne

Errdil Miecz ElfówTajemny
Miecz wykuty przez elfy, jest w rodzinie Meallii od pokoleń. Wykonany jest z jasno srebrnego metalu, jarzy się delikatnym światłem. Ma wielką moc. Może się nim posługiwać tylko osoba posiadająca odpowiednią krew, w innym wypadku nie uaktywniają się jego właściwości. Miecz dostosowuje się do swojego właściciela — jego umiejętności, mocy i wiedzy.
Bezdenna TorbaZaklęty
Torba wykonana z lekkiej skóry. Ilość przedmiotów do niej włożonych nie wpływa na jej wagę. Aby wyjąć z niej daną rzecz, wystarczy o niej pomyśleć.
Eliksir WzmacniającyBaśniowy
Podnosi siłę i odporność na obrażenia fizyczne.

Charakter

Jest spokojna i opanowana, skryta i tajemnicza. Ceni sobie prywatność i wolność. Lubi podróżować i poznawać nowe miejsca. Nie przeszkadza jej samotność, właściwie to nie jest sama, gdyż podróżuje z nią jej przyjaciel — kot Caramel. Nie ocenia innych pochopnie, szanuje wszystkie rasy, najważniejszy jest dla niej charakter. Kiedy coś sobie postanowi, dąży do zrealizowania tego. Jest wrażliwa, optymistycznie nastawiona do życia, stara się we wszystkim dostrzec coś dobrego. Woli działać niż mówić, lecz kiedy ma wolną chwilę lubi sobie porozmyślać lub coś narysować. Ma naturalny talent magiczny, nauka nie sprawia jej problemów, więc szybko rozwija swoje umiejętności.

Wygląd

Jest olśniewająco piękna, wysoka, szczupła, ma jasną, gładką skórę. Jej twarz jest owalna, z dużymi, intensywnie szafirowymi oczami o kształcie migdałów, otoczone gęstymi, naturalnymi rzęsami, ma mały nosek, jasnoróżowe, pełne usta i oczywiście wydłużone, szpiczaste elfie uszy. Długie, proste, kruczoczarne włosy sięgają jej do pasa. Najczęściej nosi je rozpuszczone, czasami związuje je w kok lub kucyk. Ubrana jest w jasnoniebieską koszulę, lekki, wzmocniony, ciemny gorset, który nie jest tylko ozdobą, lniane spodnie i wysokie, do kolan, skórzane buty. Do pasa na biodrach ma przypięty miecz, w razie potrzeby dodatkowo sztylety. Często nosi na sobie płaszcz z dużym kapturem, który zakłada, kiedy nie chce zwracać na siebie uwagi. Mówi spokojnym, melodyjnym, głosem. Porusza się z wdziękiem i gracją. Posiada typowo kobiece kształty.

Historia

Urodziła się w niewielkim miasteczku bogatej rodzinie. Jej ojciec był wyższym porucznikiem pobliskiej jednostki wojskowej, matka zajmowała się domem. Jej dzieciństwo było szczęśliwe i dostatnie. W domu często bywali ważni goście, więc od małego miała styczność z arystokracją. Czas upływał jej na zabawach i rozrywkach. Podczas jednego z wielu spacerów dołączył do niej czarny kot, którego przygarnęła (a właściwie to on do niej dołączył). Szybko się zaprzyjaźnili, później wraz ze wzrostem mocy magicznej dziewczyny, odkryła, że Caramel nie jest zwykłym zwierzęciem.

Gdy Meallia weszła w wiek dorastania, jej matka pokazała jej miecz swojego dziadka — Erddila, od pokoleń był on dziedziczony w rodzinie przez osoby o silnym zmyśle magicznym. Kiedy dziewczyna ujęła go w dłonie, miecz rozbłysł jasnym światłem, oznaczało to, że zaakceptował ją jako swoją następczynię.

Kilka lat później jej ojciec wyjechał wraz ze swoim oddziałem na północ, aby zwalczyć grupę przestępczą. Słuch o nim zaginął. Trzy lata po tym fakcie matka zmarła na nieznaną chorobę. Meallia była zrozpaczona, były z sobą bardzo zżyte. Na szczęście zaopiekowała się nią bliska przyjaciółka matki, mieszkająca niedaleko, magiczka i zielarka. To ona pomagała dziewczynie rozwijać talent magiczny i uczyła ją nowych rzeczy. Przekazała jej tez swoją wiedzę na temat zielarstwa i botaniki. Elfka przeprowadziła się do niej, bo w domu wszystko przypominało jej o rodzicach.

Gdy Meallia zyskała odpowiednią wiedzę, postanowiła opuścić swoją nauczycielkę. Czarodziejka pomogła jej przygotować się do podróży i podarowała jej dwa magiczne przedmioty — Bezdenną Torbę i Eliksir Wzmacniający. Dziewczyna wyruszyła w świat, aby przysłużyć się innym ludziom i odkryć swoje przeznaczenie. Na swojej drodze spotkała różne osoby, wiele z nich wyleczyła, wsparła finansowo ( z domu wzięła sporą część majątku, resztą zajęła się rodzina ojca ), ale też zatrzymała i pokonała wielu przestępców, przez co doskonaliła umiejętność posługiwania się bronią. Ma też cichą nadzieję, że jej ojciec żyje i kiedyś go odnajdzie.