Oglądasz profil – Siwiec

Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Siwiec "Inkwizytor"
Rasa:
Człowiek
Płeć:
Nieokreślono
Wiek:
32 lat
Wygląda na:
0 lat
Profesje:
Majątek:
Sława:

Aura

Ta słabej siły aura oblana została żelazną barwą, gdzieniegdzie widać kobaltowe zacięcia i wgłębienia. Jej szczyt został obsypany cynowymi drobinkami. Emanuje obsydianowym światłem. Nie wydaje żadnych dźwięków. Można wyczuć zapach ludzkiego potu. Powłoka zachwyca tym, jak jest twarda, lecz ciężko ją dotknąć, bo gnie się łatwo i tylko od czasu do czasu staje się sztywna. Jednakże prezentuje wtedy niebywale ostre i niebezpieczne krańce zamaskowane pod aksamitnym puchem. W smaku sucha wywołuje pragnienie, lecz bywa niekiedy także delikatnie lepka. Zostawia po sobie łagodny i gorzki posmak.

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Siwiec
Grupy:
Martwe postacie:
Płeć gracza:
Mężczyzna

Skontaktuj się z Siwiec

PW:
Wyślij prywatną wiadomość

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
4 lat temu
Ostatnio aktywny:
3 lat temu
Liczba postów:
40
(0.05% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.03)
Najaktywniejszy na forum:
Arturon
(Posty: 25 / 62.50% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
Dwa oblicza obowiązku.
(Posty: 18 / 45.00% wszystkich postów użytkownika)

Połączone profile


Atrybuty

Krzepa:silny, niezłomny, wytrzymały
Zwinność:zręczny, szybki, b. niedokładny
Percepcja:dobry wzrok, dobry słuch, kiepski węch, przytępiony smak, pozbawiony zmysł magiczny
Umysł:pojętny, ineligentny, silna wola
Prezencja:brzydki, godny, władczy

Umiejętności

JeździectwoOpanowany
Władanie broniąOpanowany
EtykietaBiegły
Szybkie wdziewanie pancerzyOpanowany
SzermierkaMistrz
Strzelectwo (kusza)Biegły
ŁucznictwoOpanowany
Walka toporem dwóręcznymOpanowany
Walka bronią drzewcową (włócznie, rohatyny)Podstawowy
Bezszelestne chodzenieOpanowany
Tajna mowa GildiiMistrz

Cechy Specjalne

SpokójZaleta
Siwiec ma umiejętność do zachowania spokoju nawet w krytycznych sytuacjach.
RasizmWada
Siwiec posiada wrodzony wstręt do innych ras.

Magia:

Nowicjusz

Przedmioty Magiczne

Medalion GildiiBaśniowy
Medalion Gildii Łowców Magii absorbuje podstawowe i małozaawansowane obrażenia zadane magią. Chroni też przed klątwami, urokami itp. Jest wykonany z litej stali szlachetnej i wyryto na nim znak Gildii. Po drugiej stronie medalionu znajduje się napis w tajnej mowie: "

Charakter

Siwiec jest ponurym człowiekiem, bowiem takowe ma życie. Nie lęka się ni bólu, ni śmierci, ni niczego innego poza magią i wszystkim co magiczne. Lecz jak bardzo nie rozumie i boi się magii, tak samo mocno jej nienawidzi.  Kiedy był młody, był bardzo porywczy, jednak po psychicznym szkoleniu w Gildii potrafi zachować spokój nawet w krytycznych sytuacjach i bez wyrzutów sumienia umie zabić z zimną krwią każdą magiczną istotę, oraz ludzi parających się magią. Był już w większości miast zachodu środkowej Alaranii, a ludzie stamtąd pamiętają zapewne jego ponury humor jakim został obdarzony.

Wygląd

Wyglądem Siwiec przypomina czarnego wilka; długie kruczoczarne włosy spływają na jego potężne ramiona i plecy, broda zwichrzona przez wiatr pokrywa całkiem jego dolną część twarzy i spada na pierś. Przez oko przebiega charakterystyczna blizna. Jego wysokość można by określić na 173 cale. Nosi krótkie koszule jakowe rzemieślnicy do warsztatów przywdziewają i nogawice z koziej skóry stworzone. Szaty te pokrywa zawsze szarym płaszczem podróżnym znoszonym przez długie lata wędrówek. Przepasa się pięknym pasem ze skóry cielęcej do którego przypina zawsze miecz, mieszek i mizerykordię. Jego oczy są czarne i głębokie, lecz nikt w te głębie  nie chce spoglądać, bo wzrok tego woja jest nie do zniesienia.

Historia

Urodzony w królestwie Fargoth. Rodzice zginęli w bitwie o granice z Elisią gdy był niemowlakiem. Znalazł go w zgliszczach rodzinnego miasta Firon Pogromca Magii. Był on dowódcą i założycielem Gildii Łowców Magii. Siwiec dorastał w zamku Grienner wychowywany i szkolony od młodych lat fizycznie i psychicznie przez Firona i jego przyjaciół. Gdy skończył 21 wiosen wyruszył w swoją pierwszą podróż przeciwko magii. 
Był mglisty jesienny poranek. Siwiec jak zawsze wstał i zaczął wdziewać swe szaty, ale wtedy Mistrz Firon wszedł do jego komanty.
- Już czas. - Powiedział za smutkiem w oczach.
-Musimy się już rozstać - Dodał stojący za Fironem Gregoth.
Siwiec nie mówił nic, patrzył na nich zdziwiony, choć od dawna wiedział że to musi nadejść.
- Dobrze Mistrzu Firon - Wykrztusił gdy osłupienie minęło.
-Ale najpierw chce ci coś dać Siwcu. Choć za mną.
Szli przez mury na dziedziniec fortu gdzie czekał na nich Treck trzymający uzdę białego konia. Siwiec zdziwił się tym widokiem.
- Ten koń jest dla mnie?
- Owszem. Weź również to. - Wskazał na miecz i mizerkordię leżące na stole.
- Dziękuje mistrzu Firon.
Gdy odjeżdżał Gregoth przekazał mu również mieszek za złotem mówiąc 'Spożytkuj je dobrze', a od Trecka otrzymał kuszę i srebrne bełty. Po podziękowaniach i serdecznym pożegnaniu wyruszył.
Tak rozpoczęła się jego pierwsza wyprawa przeciw magii. Trwała rok i 7 niedziel i to właśnie z niej przywiózł swoją charakterystyczną bliznę, którą otrzymał od pewnego wilkołaka. Później wyruszył na aż 5 takowych wypraw i za każdym razem wracał zwycięski. Lecz po śmierci Firona cień okrył serce Siwca. Zadeklarował że teraz będzie walczył z magią tylko na własną rękę, a nie dla gildii.
Mając 32 lata wyruszył na ostatnią wyprawę, która miała trwać aż po koniec jego żywota. Trwa ona w teraźniejszości.