Oglądasz profil – Siglind

Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Siglind Islandis
Rasa:
Czarodziej
Płeć:
Nieokreślono
Wiek:
348 lat
Wygląda na:
0 lat
Profesje:
Majątek:
Sława:

Aura

Silna w swym nasyceniu aura przybrała kolor srebra, po którym spływa kobaltowa ciecz. Całą tę kompozycję otula finezyjna barwa poświaty, a dokładniej mowa tu o ametyście. Rozbrzmiewa walką grzmotów na niebie niosących za sobą odległe echo. Jest ono harmonijne, a zmysłowy szept i jednostajne buczenie zachęca do oglądania tej burzy dźwięków. Pachnie mdlącą mgłą kadzideł i tlących się w jej gęstwinie świateł świec. W dotyku twarda i gładka powierzchnia lubi się giąć pod każdym ciężarem. Mimo swojego zdecydowania należy uważać na pułapki ostrych cięć. W smaku głównie lepka i gorzka.

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Siglind
Wiek:
19
Grupy:
Martwe postacie:
Płeć gracza:
Kobieta
Lokalizacja:
Trójmiasto

Skontaktuj się z Siglind

PW:
Wyślij prywatną wiadomość

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
4 lat temu
Ostatnio aktywny:
6 miesiące temu
Liczba postów:
12
(0.01% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.01)
Najaktywniejszy na forum:
Adrion
(Posty: 4 / 33.33% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
[Miasto] Okiełznać smoka
(Posty: 4 / 33.33% wszystkich postów użytkownika)

Połączone profile


Atrybuty

Krzepa:wytrwały, odporny
Zwinność:bardzo zręczny, bardzo szybki, precyzyjny
Percepcja:dobry wzrok, dobry słuch, szczątkowy węch, przytępiony smak, wyczulony na wibracje, wyczulony na magię
Umysł:niezwykle bystry, błyskotliwy, b. silna wola
Prezencja:piękny, godny, charyzmatyczny

Umiejętności

JeździectwoMistrz
Dziewczyna od małego dziecka uczyła się jeździć konno. Od kiedy poznała Lorię nie podróżuje już w żaden inny sposób niż na smoku. Około 100 letnie doświadczenie uczyniło z niej wspaniałego Jeźdzca Smoków.
PrzetrwanieBiegły
Siglind nauczyła się sztuki przetrwania podczas swojego podróżniczego życia.
KartografiaOpanowany
Dziewczyna zna mapę Alarnii, odwiedziła wiele miejsc i dobrze orientuje się w terenie.
KreomagowanieOpanowany
Siglind potrafi tworzyć pomniejsze przedmioty magiczne. W przyszłości zamierza rozwinąć tą umiejętność.
Pismo runiczneBiegły
Dziewczyna od małego dziecka szkoliła się w odczytywaniu runów.
PoliglotyzmBiegły
Język Magiczny, Jezyk Wspólny, Mowa Smoków, inne (potrafi komunikować się w pewnym stopniu w innych językach)
Wiedza tajemnaMistrz
Magia jest jej przeznaczeniem, więc musi posiadać takie zdolności.
UnikiPodstawowy
KaligrafiaPodstawowy
Dziewczyna świetnie tworzy notatki, konspekty inne tego typu dzieła.
TaktykaBiegły
Dziewczyna interesuję się taktyką wojenną. Nie jednokrotnie wspomagała planu taktyczne w rozmaitych bitwach.
HistoriaMistrz
Dziewczyna od dziecka gorliwie uczyła się historii Alarnii, dzisiaj jest już specjalistką w tej dziedzinie. Dodatkowo pomagają jej w tym okazyjne wizje z przeszłości.

Cechy Specjalne

Mowa SmokówZaleta
Siglind rozumiała smoki od zawsze. Dzięki tej umiejętności zyskała zaufanie młodej smoczycy.
Bardzo Rozległa WiedzaZaleta
Dziewczyna jest inteligentna i posiada bardzo rozległą wiedzę, którą zdobyła w dość krótkim czasie.
Znajomość przeszłości i przyszłościDar
Siglind ma wizje z przeszłości i z przyszłości.
RegeneracjaDar
Dziewczyna od małego dziecka była niezwykle odporna i wytrzymała. Bardzo rzadko zdarzały się jej jakieś wypadki lub zranienia. Dopiero niedawno podczas walki została poważnie zraniona i wtedy zorientowała się, że posiada ten niezwykły dar.
Telekineza, TeleportacjaFenomen
Siglind już jako dziecko posiadała te niezwykłe umiejętności. W jej dorosłym życiu zaważyły o jej wyborze na uczennicę Wielkiego czarodzieja Magii Przestrzeni i Energii.

Magia: Inkantacje

EnergiiMistrz
Magia Przestrzeni jest jej największym talentem. Nauczyła się tego rodzaju magi na studiach magicznych u Wielkiego Maga Przestrzeni w Leonidzie, a doskonaliła podczas licznych podróży. Dzisiaj można powiedziedzieć, że w tej dziedzinie osiągnęła poziom mistrzowski.
PrzestrzeniAdept
Dziewczyna skończyła studia z Magii Przestrzenii, ale tylko nieznacznie rozwijała je podczas swoich podróży.
PorządkuAdept
Magia Porządku od dziecka wydawała jej się jej przeznaczeniem. Dopóki nie zagłębiła się w Magię Energii, była to jej najmocniejsza Magia.
UmysłuUczeń
Siglind rozpoczęła naukę tej dziedziny Magii ze względu na swoje wizję dotyczące przeszłości i przyszłości.
IstnieniaNowicjusz
Siglind dopiero rozpoczęła naukę o Magii Istnienia. Zna podstawowe zaklęcia, ale w tym temacie nie ma jeszcze dużego doświadczenia.

Przedmioty Magiczne

Ciemnoniebieski Kamień SzlachetnyTajemny
Na lewej ręce Siglind błyszczy pierścień z dużym ciemnoniebieskim kamieniem szlachetnym. Dostała go od Wielkiego Maga - jej nauczyciela Magii Energii na zakończenie nauki. Przedmiot jest magazynem mocy (Sam nie wytwarza energii, ale moc musi być uzupełniana przez właściciela). Mag w trosce o swoją podopieczną naładował go w pewnym stopniu mocą, ale dziewczyna nie wykorzystuje tej mocy. W wolnych chwilach sama przelewa do niego swoją energię. Nie wie czemu, ale jest pewna, że ta zgromadzona moc uratuje jej jeszcze kiedyś życie. Pierścień ma bardzo dużą enrgię, ale częste wykorzystywanie tej mocy grozi znaczym osłabieniem właściciela.
Magiczny PłaszczBaśniowy
Długa ciemnoszara szata jest prezentem dla Siglind od jej rodziców na ukończenie studiów magicznych i na rozpoczęcie dorosłego życia. Ten przedmiot magiczny pełni funkcję ochroną i ukrywa jaj aurę przed niepowołanymi oczami.
Naszyjnik Smocznej ŁuskiZaklęty
Dziewczyna zawsze na swojej szyji nosi naszyjnik ze złotą łuską Lorii. Smoczyca ofiarowała ją dziewczynie na znak ich przyjaźni i wyjątowej umysłowej więzi jaka ich łączy. Naszyjnik pozwala jej na łączenie się telepatycznie z Lorią na ogromne odlwgłości, łączy ich energię podczas zaklęć i sprawia, że aura dziewczyna czasami nabiera delikatnie smoczych właściwości.

Charakter

Siglind sprawia wrażenie osoby poważnej, skrytej i godnej, ale pod tą maską kryje się ogromne serce, szlachetność i oddanie. Wydaje się osobą o neutralnych uczuciach, choć z natury woli dobroć, spokój i porządek. Dziewczyna ma bardzo mocny charakter. Trudno wpłynąć na jej decyzje i postanowienia. 


Czarodziejka jest bardzo bystra, inteligentna i pomysłowa. Jest elastyczna, więc potrafi odnaleźć się w prawie każdej sytuacji. Odznacza się niezwykłą przenikliwością oraz przebiegłością. Siglind jest również samowystarczalna. Kiedyś podróż była dla niej samotną wyprawą, a teraz po poznaniu smoka Lorii - jest wielką przygodą i mnóstwem ciekawych przeżyć.

Siglind jest zwinna i szybka, ale natomiast przeciętnie silna. Potrafi zachować całkowite skupienie i koncentracje na wysokim poziomie. Podczas walki potrafi zachować przytomność umysłu, zawsze analizuje wszystkie możliwości i atakuje (magią) bardzo precyzyjnie. Wszystkie jej ruchy są doskonale przemyślane. Czatodziejka ma dobrą kondycję.

Dziewczyna ma kilku dobrych przyjaciół wśród czarodziei, smoków i elfów. Siglind dobrze dogaduje się z innymi.
Jest charyzmatycza, ale przy tym ostrożna. Dziewczyna doskonale odczytuje uczucia innych osób.

Kiedyś nie miała określonego celu, więc krążyła po świecie w poszukiwaniu nowych doświadczeń i umiejętności. Powrót do domu i wspólna praca z ojcem wytyczyły jej życiowy cel. Jest to poznawanie historii ludów Alarnii, więc z tego powodu podróżuje po świecie i szuka materiałów do pracy.

Wygląd

Siglind ma 348 lat, taki wiek też ma jej dusza, ale jej ciało wygląda na 25 lat.


Siglind jest szczupła i wysoka. Jej długie, lekko kręcone, biało-blond włosy opadają na ramiona. Dziewczyna ma duże ciemnoniebieskie oczy, średni nos i ładne czerwone usta. Siglind nosi długą białą lub szaro-białą lnianą tunikę oraz wygodne spodnie z miękkiej tkaniny. Dziewczyna na co dzień okrywa się Długim płaszczem z kapturem i wkłada wysokie skórzane buty o miękkiej, ale mocnej podeszwie. Zawsze na jej lewej ręce błyszczy pierścień z dużym ciemnoniebieskim kamieniem szlachetnym, a na szyi ma zawieszony naszyjnik ze złotą łuską Lorii.

Historia

DZIECIŃSTWO (rok 434-471)
Siglind urodziła się na wyspie Talianis, w Leśnim Dworze, w rodzinie czarodziei. Matka Siglind zajmuje się Magią Porządku. Już od jakiegoś czasu starała doprowadzić porządek na wyspie, lecz dopiero kiedy poznała Delię, przyszłą Królową, udało im się zrealizować ten cel. Ojciec Giland od wielu lat studiuje pradawną historię Alarnii i dziś jest bardzo znanym Profesorem Starej Historii.

Dziewczyna była jedyną córką czarodziei. Od małego rodzice uczyli ją Magii, kreomagowania, pisma runicznego i tajemnej wiedzy. Dodatkowo ojciec każdego dnia ze swoją córką pracował w gabinecie i zaciekawiał historią. Dziewczyna również dostawała lekcje jeździectwa konnego, kartografi, kaligrafi i taktyki wojennej. Kiedy dorosła miała już dobre wykształcenie.

MŁODOŚĆ (rok 472-533)
Czarodziejka mając 38 lat rozpoczęła naukę Prawdziwej Magii u przyjaciela ojca Jogrela - dobrego czarodzieja z arkanu Umysłu. Dziewczyna dobrze uczyła się magii Umysłu, ale jednak po 8 latach nauki czarodziej zaginął w niewiadomy sposóbi tak zakończyła się jej nauka Magii Umysłu. Wtedy jej matka poprosiła swojego przyjaciela Galarialusa - bardzo dobrego czarodzieja Porządku o wprowadzenie dziewczyny w tajniki arkanu Porządku. Przez kolejne lata czarodziejka studiowała Magię Powietrza. Siglind ukończyła studia w roku 498 i wtedy również stała się pełnoprawnym czarodziejem. Z taj okazji rodzice podarowali jej Ciemnoszarą Magiczną Szatę Ochronną.

W roku 499 dziewczyna opuściła rodzinne miasto i wyruszyła w podróż, aby poznać świat i nauczyć się nowych umiejętności. Podróżując poznała róźne niesamowite miejsca i ciekawe istoty. W tym czasie nauczyła się również sztuki przetrwania i samodzielności oraz uczestniczyła w kilku bitwach jako dobry strateg.

Pewnego dnia Siglind na swojej drodze spotkała dziewczynę Brygidę. Wtedy rozpoczęły wspólną podróź. Na początku dziewczyny podchodziły do siebie z ostroźnością, ale każdego dnia coraz bardziej się zaprzyjaźniały. Kiedy po jakimś czasie dotarły do miasta Elfidranii, dziewczyny poznały wybitną czarodziejkę Aurelię. Brygida zdecydowała się pozostać u niej na naukach o Magii Iluzjii i żegnająć się ze swoją przyjaciółką poprosiła ją o dostarczenie wiadomości o jej nauce do domu swojego ojca w Leoni.

DOROSŁOŚĆ (rok 534-)
Siglind samotnie pojechała do ojca dziewczyny. Kiedy dotarła do domu Brygidy, jej ojciec - wybitny i bardzo mądry czarodziej - pozdrowił ją magicznymi słowami (tłumaczenie: "Witaj moja uczennico"). Po spędzeniu kilku dni u ojca dziewczyny, dowiedziała się, że jest Mistrzem Magii Energii i Przestrzeni i od tego momentu rozpoczęła u niego naukę. ...Przez 82 lata studiowała Magię Energii i Przestrzeni. Kiedy osiągnęła już bardzo dobry poziom w tych dziedzinach, Arcymag pożegnał się ze swoją uczennicą i wręczył jej Pierścień z Ciemnoniebieskim Kamieniem Szlachetnym. Siglind opuszczała Leonię z wielkim smutkiem. Nie wiedziała, gdzie dalej powinna się udać.

W tym czasie też spotkała wędrownego Czarodzieja, który nauczył ją podstaw Magii Istnienia.

Jednak pewnego wieczoru przypomiała sobie i zatęskniła za domem, więc postanowiła przynajmniej na jakiś czas zakończyć tułaczkę po świecie i odwiedzić rodziców. Kiedy tylko stanęła na brzegu wyspy poczuła wizję o nadchodzącm pokóju. Niedługo skończy się wojna - pomyślała i skierowała się do swojego rodzinnego domu.

... Dziewczyna jak za dawnych lat mieszkała w swojej małej komnacie w Leśnym Dworku, studiowała z tatą Prahistorię, odwiedzała rozmawiała z matką o kłopotach na wyspie i jedzdziła na leśne wycieczki. Tak minęło jej kilka kolejnych lat.

W 628 roku ponownie opuszczała rodzinne miasto, ale z innego powodu - odnalezienia i przestudiowania starej księgi w mieście Danae. Choć poszukiwania skończyły się pomyślnie dziewczyna potrzebowała jeszcze dużo czasu na studiowanie pradawnych materiałów. Siglind nadal mieszkała w małym wynajmowanym pokoju w pobliskiej karczmie, gdzie nie panował dobry nastrój do rozwiązywania starodawnych zagadek. Jedak pewnego dnia postanowiła zmienić taki stan rzeczy. Wybrała się nad odgałęzienie rzeki i tam postawiła swój leśny pałacyk. Po wprowadzeniu się do domu, poczuła utęskniony spokój. I tak mijały jej lata na podróżach, szkoleniu swojej magii, poszukiwaniu pradawnych materiałów, studiowaniu ich w swoim pałacyku i tłumaczeniu...

Dom Siglind: http://www.creativeuncut.com/gallery-09/art/ao-background01.jpg


***

Pewnego dnia podczas podróży do Kryształowego Królestwa, zobaczyła dużego złotego smoka. Połączyła się z nim myślami i zapytała go w mowie smoków co się stało. Dowiedziała się o napaści na jego gniazdo i potrzebie ukrycia jaja przed barbarzyńcami. Dziewczyna zaoferowała pomoc i obiecała, ze będzie strzegła jaja jak oka w głowie. Smok odleciał, a dziewczyna rozpoczęła urządzanie małej groty u podnóża wzgórza, na tymczasowe schronienie.

Kilka dni po odlocie smoka, jajo zaczęło pękać. Pisklę zdecydowała, że jest gotowe do opuszczenia swojego schronienia. Kilka minut później mała złota smoczyca była na Zewnątrz. Siglind podeszłą do maleństwa i... wtedy połaczyły się niesamowitą wiezią. Dziewczyna usłyszała wtedy też imie smoczycy - Loria...

Kilka tygodni później Siglind podjęła decyzję o powrocie do swojego pałacyku. Za długo czekały w grocie... Smoczyca potrzebowała opieki, jaką Siglind mogłą sapewnić jej tylko w swoim domu. Zabrała małą Lorię i wyruszyły w drogę powrotną...

***

Od tego czasu Loria ciągle uczyła się nowych rzeczy. Smoczyca z rokiem była coraz większa, mądrzejsza, silniejsza i odporniejsza. W tym czasie też odwiedziły smoczycę Ignee i dowiedziały się bardzo dużo o smoczej naturze. Pewnego nia również smoczyca zabrała ją na pierwszy lot. Od tego dnia były gotowe na poszukiwanie rodziców smoczycy...